dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy baterie polecacie

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tres

    6 10,17%
  • Hansgrohe

    15 25,42%
  • Groche

    16 27,12%
  • Kludi

    14 23,73%
  • Roca

    6 10,17%
  • Paffoni

    1 1,69%
  • Oras

    2 3,39%
  • Cifal

    0 0%
  • KFA

    6 10,17%
  • Deante

    3 5,08%
  • Ideal Standard

    1 1,69%
  • Aquaform

    0 0%
  • inne

    7 11,86%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 35 z 36
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 705
  1. #681

    Domyślnie

    Moje niespełnione do końca marzenie to baterie i ceramika z tej serii [link do sklepu,a nie do produktu] Dla mnie cudo

  2. #682
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jute
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-502
    Posty
    18

    Domyślnie

    Mam baterie firmy Kludi. Wszystko super poza tym, że drugiego dnia użytkowania odkręciła / oderwała mi się słuchawka prysznica od węża. Nie widać śladów żadnego złamania, nic też się*nie stało takiego, co mogłoby tą słuchawkę roztrzaskać. Problem w tym, że nie jestem w stanie tego przykręcić - najwidoczniej ta firma ma inny mechanizm niż inne "proste" prysznice. Jakieś podpowiedzi co mogę*z tym zrobić? Komukolwiek przytrafiło się coś podobnego?

  3. #683

    Domyślnie

    Miał ktoś styczność z bateriami firmy Silla ? Podoba mi się strasznie ich design tym bardziej, że właśnie planujemy wykończyć łazienkę w troszkę nowocześniejszym stylu, widzę, że tutaj nazwa Silla się nie pojawiła, a znowu jak wpiszę w sieci to sporo pozytywnych opinii można wyczytać. Drugie pytanie jak sprawują się te krany kaskadowe? (wodospadki - nie wiem jak to się nazywa?) chodzi mi o awaryjność.

  4. #684

  5. #685

    Domyślnie

    Ja mam w domu chromowaną baterię łazienkową marki SILLA i mogę ją szczerze polecić. Co do utrzymania jej w czystości, nie ma żadnych problemów - wystarczy zwykła ściereczka. Poza tym dostałam na nią aż 5 lat gwarancji. Jestem zadowolona z tego wyboru, a kierowałam się przede wszystkim niezwykle eleganckim i naprawdę pięknym wzornictwem. Warto zerknąć sobie na ich ofertę .

  6. #686
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Dobra bateria do czyszczenia cechuje się prostym kształtem i właśnie też dlatego lubię Roca - popatrz na modele Thesis czy Loft

  7. #687

    Domyślnie

    Jeśli macie znajomych w Anglii poszukajcie promocji na Hudson Reed. Przyzwoite wzornictwo a co najważniejsze 20 lat gwarancji na obudowę, tzn jeżeli zepsuje wam się coś innego niż zawór to wymieną wam bez gadania, np, kurek, wylewka, w czasie budowy budowlańcy ułamali mi dwa kurki, uszkodzili wylewke, przekręcili zawór. Przesłałem skan faktury, zapłaciłem za zawór całą reszte miałem na drugi dzień w domu za darmo. Żadnego odsyłania rozpatrywania itp.
    Ostatnio edytowane przez Beata&Slawek ; 01-08-2016 o 22:11

  8. #688
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Annabe

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-189
    Posty
    4

    Domyślnie

    Panie i Panowie !. Najwyższa pora zamawiać armaturę do powstającej łazienki. która ma być trochę w stylu prowansalskim. Najbardziej podoba mi się kolekcja Zuchetti Delfi http://www.lazienkaplus.pl/pl/bateri...360,118,i.html. Potrzebuję baterię do umywalki i cały zestaw podtynkowy pod prysznic z deszczownicą. Trochę za drogo mi to wychodzi. Znalazłam coś w podobnej stylistyce tyle tylko, że firmy Giulini Giovanni http://www.twojabateria.pl/lazienka-...ywalkowa-retro.
    Zucchetti ma dobre opinie ale o tej Giulini nie słyszałam do tej pory. Nada się to czy lepiej oszczędzić na czymś innym i zamówić to Zucchetti?

  9. #689
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ajawor55

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-758
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja wyrażę opinię o bateriach Deante. 5 lat temu kupiłam baterię umywalkową i bidetową tej firmy. Sprawdziły się bez zarzutu. Mogę polecić z czystym sumieniem. Nie zatkały się, łatwo się czyściły i żaden mechanizm się nie uszkodził.

  10. #690

    Domyślnie

    Witam.
    Wykańczamy łazienkę w możliwie jak najprostszej formie dlatego poszukujmy takich właśnie baterii ale zależy nam również na dobrej armaturze na lata. Pogodzić te 2 warunki jest naprawdę ciężko. Obecnie skupiliśmy się na 3 firmach: Grohe seria Eurocube,Tres seria Cuadro oraz Omnires seria Fresh. Ta ostatnia czyli Omnires Fresh podoba się nam najbardziej jednakże ciężko w internecie o rzetelne opinie na temat tego producenta. Czy ktoś mógłby doradzić coś w tej kwestii? Może jakaś inna propozycja dobrych baterii w prostej formie?
    Pozdrawiam

  11. #691
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marta1902

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Koło
    Kod pocztowy
    62-600
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja mam taką zamontowaną w łazience https://www.google.pl/search?q=omnir...6RvOchinUPM%3A

    Ciężko powiedzieć mi coś o jakości bo jest dopiero od paru dni. Też zdecydowalismy się na nią ze względu na wygląd. Mąż i majster montujący powiedzieli,że wygląda solidnie

  12. #692

    Domyślnie

    Witam.
    Ostatecznie wybór padł na:
    Bateria umywalkowa - Omnires Fresh FR7110
    Bateria wannowa ze słuchawką ( ze względu na wielkość ) - Tres Cuadro 1.07.170.02
    Bateria podtynkowa do deszczownicy ( jedno drogowa ) - Omnires Fresh FR7145
    Deszczownica - Omnires Slimline WG225
    Ramię deszczownicy - Omnires RA12

  13. #693

    Domyślnie

    Cześć,

    ostatnio zamontowałem u siebie w łazience zestaw podtynkowy GROHE EUROCUBE 23409000.
    Po zamontowaniu zauważyłem, że włącznik deszczownicy często mi "odbija" i woda leci mi zamiast deszczownicą, to prysznicem.

    Nie jestem specem i teraz zastanawiam się co jest nie tak. Co może być powodem? Za słabo wkręciłem ten przełącznik? Zastanawiałem się czy to czasem nie wina ciśnienia wody ale ono u mnie w domu jest ok.

    Z góry dziękuję za pomoc.

  14. #694

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek151986 Zobacz post
    Cześć,

    ostatnio zamontowałem u siebie w łazience zestaw podtynkowy GROHE EUROCUBE 23409000.
    Po zamontowaniu zauważyłem, że włącznik deszczownicy często mi "odbija" i woda leci mi zamiast deszczownicą, to prysznicem.

    Nie jestem specem i teraz zastanawiam się co jest nie tak. Co może być powodem? Za słabo wkręciłem ten przełącznik? Zastanawiałem się czy to czasem nie wina ciśnienia wody ale ono u mnie w domu jest ok.

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Też mamy ten zestaw, używamy go od ponad 1,5 roku.
    Może to kwestia ustawień? My mamy ustawione tak, by najpierw woda leciała słuchawką, a dopiero po włączeniu włącznika leje się deszczownicą. Jak wodę wyłączamy, to samo się "odbija", czyli wraca do trybu lania ze słuchawki.

  15. #695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    Też mamy ten zestaw, używamy go od ponad 1,5 roku.
    Może to kwestia ustawień? My mamy ustawione tak, by najpierw woda leciała słuchawką, a dopiero po włączeniu włącznika leje się deszczownicą. Jak wodę wyłączamy, to samo się "odbija", czyli wraca do trybu lania ze słuchawki.
    To właśnie mamy takie samo ustawienie. Normalnie woda leci ze słuchawki, po wciśnięciu wlacznika woda leci deszczownicą. Problem polega na tym, że czasem sam włącznik sam się "odbija". I woda znow leci sluchawka

  16. #696

    Domyślnie

    To może kwestia ciśnienia wody, u nas raz na jakiś czas też samo się "odbija".

  17. #697

    Domyślnie

    cześć. szukam baterii totalnie w starym stylu, vintage, retro, zwał jak zwał. najlepiej żeby była inna kolorystyka niż chrom czy ktoś może cos polecić??? jakis namiar?

  18. #698

    Domyślnie

    szukam baterii na lata. Czy te baterie będą odpowiednie ?
    Tres Project Chrom 21110301 https://in360.pl/tres-project-bateri...om-244879.html
    Tres project 21117001 https://in360.pl/tres-project-bateri...wym-chrom.html
    Tres Deszczownica term https://in360.pl/tres-project-komple...-21139501.html

    czy może iść w inną firmę ?

    z góry dzięki za pomoc

  19. #699
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    guja

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    89

    Domyślnie

    I jak się wam sprawdzają te omniresy ? Duzo osob o nie pyta ale mało odpowiedzi , I czy krakowska firma Excellent to jest chińczyk czy będzie to lepsze od omniresa?

  20. #700
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Kupiliśmy omniresa. Made PRC, ale zamówiłem też bardzo podobne KFA do porównania w podobnej cenie. KFA odesłałem - bo były mniej czarne, choć trochę żałuję (bo made in RP).
    Póki co uwag/zastrzeżeń żadnych nie mam. Piękne. Działają krótko - wanna ok 8/9 m-cy:
    https://www.leroymerlin.pl/armatura-...2644,l592.html
    (nie wieszać na mnie psów - kupiłem rok temu w grudniu )
    i omnires saxon wysokie do umywalek - działają może miesiąc.
    https://www.leroymerlin.pl/armatura-...575,l2468.html

    Od KFA było to:
    https://kfa.pl/pl-PL/produkt/w-serii...a/421/121/2250

    PS nie kupujcie (w tym u rodziny Mulliez) w firmach wspierających agresję Rosji na Ukrainę.
    Ostatnio edytowane przez Sativum ; 17-11-2022 o 14:06
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

Strona 35 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony