dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy baterie polecacie

Głosujących
59. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tres

    6 10,17%
  • Hansgrohe

    15 25,42%
  • Groche

    16 27,12%
  • Kludi

    14 23,73%
  • Roca

    6 10,17%
  • Paffoni

    1 1,69%
  • Oras

    2 3,39%
  • Cifal

    0 0%
  • KFA

    6 10,17%
  • Deante

    3 5,08%
  • Ideal Standard

    1 1,69%
  • Aquaform

    0 0%
  • inne

    7 11,86%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 36
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 705
  1. #61

    Domyślnie

    Mam na myśli oczywiście Zucchetti!
    Krzychu

  2. #62

    Domyślnie Baterie do umywalki i wanny

    Witam.Chce sie was poradzić. Kupiłam już wanne asymetryczną ,umywalke ,,Impuls,, http://www.kolo.com.pl/produkt_sku_60.html (nie wiem czy link zadziała).Głównie chodzi o to że sa to sanitariaty zaokrąglone a w oko wpadły mi baterie kwadratowe (http://www.deante.pl/baterie_l.php?r=34&k=10) Czy kwadratowe baterie można połączyć z zaokrąglonymi kształtami?


    i ta wanna http://www.mags.pl/?a=product_detail...z&kl=32&fraza=

  3. #63
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    do impulsu dalabym raczej cos takiego

    chyba nie umiem wstawic obrazka, ale:
    http://www.roca.pl/?id=splash&idd=2&idg=34
    [/img]

  4. #64

    Domyślnie

    Ja wiem że jest tego pełno Ten model mniej więcej mam teraz.Szukam czegoś całkiem innego. Urzekły mnie kanciaste zdecydowanie i nie wiem jak to sie ma do okrągłości

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    a moze takie:

    http://www.fantini.it/en/prodotti/fonte/index.asp

    moim zdaniem kanciaste nie pasują

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    chyba, ze takie kanciaste http://www.zucchetti.pl/bellagio3.php

  7. #67

    Domyślnie

    No właśnie Irma takie mnie urzekły Bardzo mi sie podobają. Tylko nie wiem jak to sie ma do moich sanitariatów zaokrąglonych.Kobieta z firmy ,,koło,, była dziwaczna bo wszystko mi odradzała i także kwadratowe baterie do tych sanitariatów.Tylko przestałam ją słuchać w momencie gdy mój wybrany kolor na łazienke (jasny seledyn,zieleń) jej sie nie spodopbał i zaproponowała niebieski Od tego momentu pomyślałam że ona nie doradza mi tylko robi łazienke pod swój gust.Dlatego pytam was o moje pierwsze wrażenie kanciastych bateri które ona oczywiście skrytykowała Ale Irma właśnie te mi sie podobają ale czy pasują?

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie





    moj faworyt:


    to moze byc, jesli chodzi o kanciaste to do tej serii jeszcze obleci:

    to sa baterie ktore moim zdaniem pasuja do Twoich sanitariatów


    ps.a seledynowa łazienka jest super mam juz dosc bezowych...

  9. #69

    Domyślnie

    No ja też pomyślałam że pasują tylko ta kobieta w sumie fachowiec chyba w wyposażaniu łazienek skrytykowała i to zdecydowanie więc zwątpiłam.We wtorek musze podjąć decyzje i dalej sie waham Mi sie podobają ale głupio by było jakby inni wchodzili do mojej łazienki i zwracali uwage że to nie pasuje,o rany zawrót głowy normalnie

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    ale one, poza ta jedna nie sa kanciaste...

  11. #71

    Domyślnie

    decyzja podjęta kupiłam kwadratowe.A co tam od razu wpadły mi w oko dokupiłam kwadratowy pojemnik ze szczotką do wc i dozownik na mydło równiez kwadratowy I to wszystko co będzie kwadratowe E tam po prostu mi sie spodobało mimo tego że zmuszałam sie przez tydzień znależć coś innego to te baterie za mną chodziły

  12. #72

    Domyślnie Bateria jedno- czy dwuuchwytowa?

    Stoję przed takim oto dylematem: do wystroju łazienki pasują mi baterie dwuuchwytowe, ale miałem do czynienia z jednouchwytowymi i są chyba dużo wygodniejsze w użyciu i oszczędniejsze.
    Jakie macie doświadczenia z kręceniem kurkami?

  13. #73

    Domyślnie

    Mnie zawsze szlag trafiał jak miałem kręcić kurkami - dlatego kupiłem z jedną rączką .
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  14. #74
    Guest

    Domyślnie

    Ja też się przyzywczaiłam do jednouchwytowej. I mimo,że te 2 uchwytowe bardziej mi się podobają,to z lenistwa odpuściłam sobie.

  15. #75

    Domyślnie

    To chyba zalezy od tego co ci sie podoba, ja mam 2 kurki bo takie mi sie bardziej podobaja, a rzeczywiscie jednouchwytowe sa wygodniejsze, ale jak dla mnie niezbyt ladne

  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Najbardziej podobaja mi się dwukurkowe, podtynkowe...czasem one są tak naprawdę jednouchwytowe, bo to drugie pokrętło to termostat.

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mufka
    To chyba zalezy od tego co ci sie podoba, ja mam 2 kurki bo takie mi sie bardziej podobaja, a rzeczywiscie jednouchwytowe sa wygodniejsze, ale jak dla mnie niezbyt ladne
    Mam podobne poglądy jak Ty, ale dotychczas używałem jedynie baterii jednouchwytowych (no może za wyjątkiem czasów komuny, ale tamte baterie były inne),
    i ciekawi mnie czy nie spędzasz najpierw minuty na kręcenie kurkami, żeby ustawić temperaturę wody?

  18. #78

    Domyślnie

    nie zajmuje mi to duzo czasu po pierwsze dlatego ze w moim piecu dwufunkcyjnym elektronicznie ustalam jaka temperature ma miec ciepla woda, ale powiem ci ze w starym domu nie mialam takich bajerow i tez raz dwa mi sie ta woda ustawiala i lubie strasznie wyglad swoich starodawnych kranikow

  19. #79

    Domyślnie

    Ja jakoś zawsze mam problem z bateriami jednouchwytowymi. Nie potrafię dobrze na nich ustawić temperatury "z marszu", zawsze łatwiej mi na kurkach. A do szału mnie doprowadza bateria prysznicowa w mieszkaniu które wynajmuję (też jednouchwytowa), gdzie przy bardziej zdecydowanym ruchu zawsze zawadzam o nią i przestawiam temperaturę na zimą albo gorącą. Już się pare razy poparzyłem.

    Może moje doświadczenie wynika z kiepskiej jakości baterii z jakim miałem do czynienia, ale muszę powiedzieć że się trochę zraziłem i jestem raczej po stronie baterii z dwoma kurkami.

    Pozdrawiam świątecznie,
    Skoll

  20. #80

    Domyślnie

    Jak podłączacie te baterie na wężyki, które są w kąplecie?
    Nie kusi was rozwiązanie podłączenia na stałe baterii - tzn. bez możliwości pęknięcia wężyka i zalania domu??
    ...budujemy nowy dom. Aby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w drogę.

Strona 4 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony