Witam.
Chciałbym prosić o rade w doborze dobrej firmy która robi dobre i wytrzymałe narzędzia które będą mi służyć długie lata w domowych warunkach. Cena jakaś nie wygórowana bo mnie nie stać chce sobie kupić narzędzia potrzebne do domu jako młody majsterkowicz zaczynamy od zera. Nie chce kupować jedno razówek bo szkoda kasy lepiej coś zainwestować niż kupować po 5 razy to samo np. Mam NEO Klucze płasko-oczkowe 6-19mm. Mam nadzieje ze firma neo to nie firma Krzak bo na internecie są rożne opinie tej firmy. Zamierzam kupić jeszcze klucze 20- 24.
1.Poszukuje dobrych śrubokrętów jest ich tyle ze sam nie wiem co wybrać zastanawiam sie nad;
-WERA IZOLOWANE PŁASKIE/PH/PZ KRAFTFORM CLASSIC
-WERA ZESTAW WKRĘTAKÓW WARSZTATOWYCH KRAFTFORM CLASSIC
Czy to dobre zestawy jakościowo i wytrzymałościowy ? Jeszcze sie zastanawiam Z firmy Neo 11szt za około 130 zł
2. Zestaw wierteł do metalu drewna i betonu BOSH Warto ? około 80zzł czy może coś innego ?
3. Zestaw pilników tu to już całkiem nie wiem Proszę o rade
4. Zestaw NEO ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 1/4, 1/2 108SZT. 08-666 ? czy może coś innego ?Dobre Opinie ma ten zestaw
5.Klucze Oczkowe 6-20 Neo ? czy może coś innego ?
6.Zestaw wkrętaków dobry by się nie zdzierał.Mam NEO-TOOLS wkrętak precyzyjny z końcówkami 17części Tools 04-228 nie narzekam ale mało oncówek
7. Kombinerki chętnie bym kupił z knipex ale cena zastanawiam sie nad SZCZYPCE UNIWERSALNE RSEc 180 NASADKI 1000V /69316/ KUŹNIA czy to dobry wybór ?

8. Wiertarka czy wkrętarka co lepsze ?
I oczywiście rady co warto miedz w domu.(podstawowe narzędzia )

Zamierzam co jakiś czas kupować coś lepszego wiec proszę o rady. I ewentualnie jakieś inne narzędzia co warto miedz w domu.
I Opinie Narzędzi z firmy Neo bo nie wiem czemu ale jakoś neo przykuło moja uwagę ale może są tańsze i lepsze od Neo.
Cena 50zł-300zł(jeśli to zestawy ) Ale jak ktoś obeznany będzie radził to będzie wiedział o co mi chodzi.

Z góry dziękuje za rady i chęć pomocy