dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 186
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ledamika

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    3

    Domyślnie schody drewniane - Kraków proszę o namiary

    Kochani licze na Waszą pomoc. Szukam dobrego stolarza, który zrobi mi ładne schody drewniane. Fachowiec z polecenia zażyczył sobie 350 zł netto za stopień za montaż i materiał bez malowania (z jesionu). Czy znajdę kogoś kto mi zrobi porządne, ładne schody taniej?

  2. #2

    Domyślnie

    dołączam sie do prośby...
    a może jakiś sprawdzony fakchowiec z gór???

  3. #3

    Domyślnie

    ja mam goscia z gor robi mi scody z jesionu za 300 zl stopien ale jeszcze ich nie widzialem takze na razie nie polecam jak bede mial i beda ok to dam znac
    ostra jazda

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ledamika

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    3

    Domyślnie znalazłam

    Udało mi się znaleźć rozsądnego stolarza. Dziś zaczął montaż. Schody będą drewniane z dębu . Jak skończy dodam do linka zdjęcie.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Ile sobie liczy za stopień i skąd On? Jeśli można wiedzieć.
    Monika

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ledamika

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Stolarz jest z Krakowa, a zakład ma w Gdowie (suszarnię itd.) .Bierze 330 zł za stopień (schody obkładane z podstopnicą z dębu).
    Ta cena obejmuję kompleksową usługę montaż, bejcowanie, malowanie, tralki, wangi + "płotek" dla dziecka.

  7. #7

    Domyślnie

    o namiarch zapomnieli
    z zachwytu???????

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasia m.

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6

    Domyślnie Kraków i okolice: meble kuchenne, stolarz, meble na wymiar, schody

    Chciałabym kupić sobie meble do kochni, jednakże jest ona niewymiarowa i niestety nie mogę znaleźć odpowiednich mebli w sklepie.
    Może mi ktoś przesłać jakies namiary na ludzi wykonujących meble na wymiar z Krakowa? z góru dziękuje
    pozdrawiam

  9. #9

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaasiaem

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Stolarz-Kraków-pilnie szukam!

    Witam wszystkich,
    szukam stolarza, który nie jest zbyt drogi i ma głowę otwartą nma różne pomysły-chcezrobić wymyśloną szafkę do łazienki + blat łazienkowy +garderobę. Jeśli macie kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o pomoc
    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    chętnie przyłączę się do poszukiwań. Mnie interesuje balustrada i obrubka schodów

  12. #12

    Domyślnie Małopolska - sprawdzeni wykonawcy schodów

    Hej,
    Buduje w Niepołomicach koło Krakowa. Wkrotce musze zdecydowac sie na schody wewnetrzne, tzn. sa betonowe i trzeba je oblożyć drewnem, tylko stopnice. Balustarda bylaby laczona stal nierdzewna +drewno.
    Prosba do tych, ktorzy schoody maja juz gotowe: jakiego wykonawce/producenta/stolarza plecacie? ( jakies namiary na niego w miare mozliwosci)
    dziekuje i pozdrawiam
    Watton
    : )

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Tuż przed mostem na Wiśle, po prawej stronie (jadąc od strony Huty) widać takie różne z drewna (wiatraki, psie budy itp.). Tam możesz pytać. My nie dogadaliśmy się, bo facet umawiał się na obmiar kilka razy, nie dotarł i zamilkł.
    Schody (całe drewniane) zamówiliśmy u naszego cieśli - dekarza, który tak naprawdę specjalizuje sie w schodach. Wprawdzie nie jest z najbliższej okolicy, ale to wcale nie wpłynęło na cenę (nie jest drożej niż u tego z Wolicy). Więźbę zrobił porządnie, więc liczymy na to, że i schody będą w porządku.
    Dobre ceny drewna (opinia naszego Kierbuda) mają na Cle. Podobno schody też można u nich zamówić, ale nie widziałam gotowych, więc sie nie wypowiadam.
    Kilka osób odradzało mi korzystanie z usług stolarza, który ma stolarnię przy cmentarzu. To tylko opinie innych. Ja posłuchałam i nie próbowałam niczego u niego zamawiać, ale nie wiem, czy to prawda.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #14

    Domyślnie

    Agdus dzieki za konkrety.
    Moze ktos jeszcze ma jakies doswiadczenia z wykonawcami schodow z okolic Krakowa?
    pozdraiwam,
    Watton
    : )

  15. #15

    Domyślnie dobry stolarz/meblarz - okolice krk

    j/w
    szukam dobrego, solidnego i co najwazniejsze terminowego meblarza, krory doradzi i zrobi mebelki z okolic krakowa. moze ktos poleci kogos? bardzo prosze.... bo nie mam szczescia do mebli...

  16. #16

    Domyślnie drzwi łamane drewniane - poszukuje stolarza w Krakowie

    Witam,
    Pilnie poszukuje solidnego stolarza w Krakowie, który podjął by sie (i wykonał!) zrobienia sosnowych drzwi łamanych. Olało mnie już 2 wykonawców. Czekam na drzwi do wc i łazienki jakieś 3 mieciące. Wczoraj właśnie sie dowiedziałam, że stolarz (niestety znajomy) nie zrobi nam tych drzwi (oczywiscie obiecał i wymiary wziął i juz juz miał zamiar zrobić , wrrr). powinnam po 6-misiącach remontu być mniej naiwna!
    zatem prosze o pomoc formuowiczów
    zrezygnowana
    Weronika
    nika19

  17. #17

    Domyślnie

    niestety dalej ogłoszenie aktualne
    bardzo prosze o pomoc. Jak sie nie zabiore za szukanie to bedziemy przez nastepne 5 lat korzystać z toalety odgrodzonej od świata zasłonka prysznicowa

    zrezygnowana
    Weronika
    nika19

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    milkad

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    7

    Domyślnie Poszukiwany stolarz - Kraków

    Może ktoś poleci stolarza z Krakowa ?
    Chciałam zamówić pudła do mebli kuchennych ...

  19. #19

    Domyślnie sprawdzone meble kuchenne,sypialnie na wymiar Kraków

    Proszę o namiary na sprwdzonego,solidnego fachowca lub firme wykonujacą nowoczesne meble kuchenne, sypialnie na wymiar.mail [email protected]

  20. #20

    Domyślnie

    o takie szczegóły pytaj grupę krakowską - będą najlepiej wiedzieć

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=934
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

Strona 1 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony