dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie nadwoziowe ozdoby

    Chciałabym zaprosić Was do podzielenia sie spostrzeżeniami na temat różnych ozdób na Waszych lub cudzych autach.
    1. Rózniaste naklejki w różniastych miejscach np. zielone listki, uwaga dziecko, ryba, itp.
    2. dodatki szpanerskie - spojlery, rożna, podwojne rury itp
    3. dodatkowe światełka typu wesołe miasteczko
    4. ciekawe tablice rejestracyjne

    Co macie, co widujecie, co o tym sądzicie.
    Ja dzisiaj jechałam za srebną beemwicą z naklejonym wizerunkiem pająka, brrr, nie mogłam sie skupić

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Najpiękniejsze są zwisające obok lusterka krążki CD. Widziałem także odpustowego kościotrupa z plastiku .....

    A pamiętacie te pieski na półeczkach za tyna szybą?
    Kołysły sennie głowami (na balansie) w trakcie jazdy
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Wowka to były lata młodości, teraz z okazji jakości dróg naszych to te pieski by miały kręgosłupy poprzetrącane (znaczy igiełki na kórych dyndały by się szybko pozakleszczały.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Moim talizmanem w aucie są zwisające na wstecznym lusterku -PIERWSZE buciki mojej córci ( ciupeńkie jak dla laleczki) .
    Mam do nich wielki sentyment ...
    Poza tym często rozmyślam nad kupnem jakieś charakterystycznej „ozdoby” na antenę – cel : odnalezienie auta na parkingu ( jestem troszkę roztrzepana i często zapominam gdzie postawiłam samochód....ach, ta skleroza wieku starczego hehehe ) . A jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby jakiś system nawigacyjny w kluczykach – taki „zimno – ciepło” – nawet fajnie by to wyglądało ... Patrzę , a tu po parkingu łażą ludziska z wyciągniętymi rękami jak lunatycy i dookoła dżwięki – pipipi pepepepe....
    No dobra , już schodzę na ziemie – idę kupić coś na antenę ( jakąś obrzydliwie wielką głowę myszki miki )

    P.S do REDAKCJI : proszę o wstawienie do menu słoneczka z wystającym językiem

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Moje auto jest bez ozdób, na nic nie moge sie zdecydować

    Spotykałam czasami auto o rejestracji "DUCH 1", teraz chyba zmienił auto i tablice na "KOCUR". Zawsze chciałam zobaczyć jak wyglada kierowca. Ale niestety te przyciemniane szyby.............

    Albo te niebieskie mrugające swiatełka na przedniej szybie, cóż to takiego? Chyba nie po to je zakładają, aby mnie wqrzać
    Jedzie sobie taki tirem, na dachu siedzi rozwietlony ludzik michelina, naokoło kabiny migajace lampki, wzdłuz naczepy kolejne. Dyskoteka Mija mnie, a ja przez 2 sekundy nie widzę drogi.

  6. #6

    Domyślnie Re: nadwoziowe ozdoby

    Cytat Napisał Majka
    Chciałabym zaprosić Was do podzielenia sie spostrzeżeniami na temat różnych ozdób na Waszych lub cudzych autach.
    Nie uznaję tego. Auto ma jeździć, a nie robić za wieszak. Samochód to nie choinka, nie służy do wieszania ozdób.

    A tablice rejestracyjne z własnymi napisami ? Znam ciekawsze i bliższe memu sercu (i żołądkowi ) metody wyrzucania pieniędzy w błoto...
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Tomek
    Co Ty tak radykalnie ? wyluzuj chłopie , bo Ci brzucho urośnie
    A bryka też lubi mieć ładny makijaż , no nie ?

  8. #8

    Domyślnie

    Majka, ależ to cała radocha w tym tuningu. A np. dla takiego TIR-mana kabina jest drugim [jak nie pierwszym] domem. To i lampkę nocną [i dzienną tyż] tam se zapodał.

    Looknij zresztą tutaj, co ludziska potrafią z maszynki jezdnej, zapomnianej przez przemysł motoryzacyjny i ludzi zrobić.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Najbardziej mnie siępodoba ryba na doopie.
    Wywali se taki ekshibicjonista i już wiadomo czego sięspodziewać. Skrętów bez migacza, przyspieszania przy próbie wyprzedzenia takiego ekschiba, poczęstowania dobrym słowem, no i oczywiście pokory w dialogu między kierowcami.

    PS1. No i pełen podziwu jestem dla tych co to na Św. Krzysztofa pełni dobrych chęci święcą swoje narzędzie zbrodni. Pewnie jak wyświęcone to odpowiedzialność mniejsza i dlatego przepisiki im lotto.

    PS2. Sam swego narzędzia nie wyświęciłem są pewne granice obłudy.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kroyena Tyś z wojujących ateistów

    Oczywiście, ze co roku jeździmy na poswięcenie naszego narzędzia pracy Dlaczego ma to powodować, ze będę mniej uważac lub szafować zyciem bliskich czy innych uzytkowników dróg

    Oj wdępnąłes na sliską ścieżkę

    Znaczek ryb nie ma dla mnie specjalnego odniesienia do umiejętności jazdy kierowcy. Ale np. rej. warszawska /teren malopolski/ i kratka powoduje u mnie wieksze skupienie na jeździe. Nigdy nie wiadomo co tamten kierowca będzie wyczyniał

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    A ja kiedyś w maluchu oczuwiście z " tiuningiem" widziałam przy lusterku oooogromne kostki takie jak do gry tylko puchate z futerka. Totalny odjazd. A i w maluchu przy tylnej szybie takie skonstruowane pudło na oooogromne głośniki żeby było " więcej czadu".

    Paty.

    A niektóresamochody maja pokrowce na siedzenia z kwałeczków skórek kożuszkowych albo z panterki.

    Paty.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Do ateisty wojującego mnie daleko.

    A ty mnie kitu nie wciskaj, że jak wyświęcicie to chocia do pierwszego mycia jeździcie zgodnie z przepisami.

    Ps. Dla mnie znaczek ma znaczenie, w rankingu jest na 3 pozycji:
    1) kapelusznicy,
    2) blondyny choć nie wszystkie,
    3) rybacy właśnie.


    Ps. Nie daj Boże blondyny w kapeluszy z rybą na klapie.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał osowa
    Tomek wyluzuj chłopie , bo Ci brzucho urośnie
    Jeszcze bardziej ?? Niemożliwe...

    Cytat Napisał osowa
    A bryka też lubi mieć ładny makijaż , no nie ?
    To dla jasności: nie zależy mi ani trochę na pięknych i szybkich samochodach - taki już ewenement jestem. Zawsze się woziłem i będę woził małymi autami z niskiej półki, bo z ekonomicznego punktu widzenia nie ma sensu kupować sobie aut "super hiper full wypas".

    Dodanie spoilera, chromowanego wydechu, lakierowanych zderzaków itd. w żaden sposób nie zmienia właściwości auta, a tylko kosztuje. Z czysto użytkowego punktu widzenia nie ma więc to sensu.

    Plytka CD wisząca u lusterka wstecznego to wiocha do kwadratu. To jawny dowód skrajnej głupoty kierowcy, ktory myśli, że uniknie w ten sposób kontaktów z policją. A taka płyta, czy inne maskotki na szybach potrafią rozpraszać uwagę i w najmniej oczekiwanych momentach zasłonić to miejsce, na zobaczeniu którego akurat najbardziej kierowcy zależy. Czy trzeba udowadniać, że może to mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo jazdy ?...
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  14. #14
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Tu jest kwintesencja..


    http://www.wiejskituning.com/

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    Ps. Nie daj Boże blondyny w kapeluszy z rybą na klapie.
    Tuchajbejowiczowa ?
    [ino jak tu na blondyny klatę zerknąć, co tam jest wy-ta-too, jak zima wokoło ]

    Majka, po co się święci coś martwego ? Sorry, materię nieożywioną [żeby nie było że do pochówku też się czepiam]

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ponury, święci sie przy okazji kierowców i ich rodziny. A może słyszałes kiedyś o święceniu domu, albo i kamienia węgielnego pod budowę

    Jeżdżę w miarę zgodnie z przepisami, staram sie nigdy nie powodować zagrożenia

    Ja mam inną "klasyfikację"
    1. lampucera lub dziadek jadący "na żółwia"
    2. niedzielny kierowca jadący zwiedzać supermarket
    3. slalomista

  17. #17

    Domyślnie

    A musi, żem słyszał, ino się pytam PO CO ? Jeśli przy okazji nie święci się tez fachowców, dróg, zapomnianej IV. kolejności odśnieżania, kontrolerów d/s stacji paliwowych i miliona innych rzeczy.
    A wiem, że dla lepszego samopoczucia i bo tak każe stary obyczaj.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Ja mam inną "klasyfikację"
    1. lampucera lub dziadek jadący "na żółwia"
    2. niedzielny kierowca jadący zwiedzać supermarket
    3. slalomista
    A swoją drogą ciekawe: nie zauważa się slalomistek, tylko slalomistów.
    Nie dostrzega się (poza dziadkami) lampucerów, tylko lampucery.

    Może ktoś zrobiłby ankietę: kto lepiej jeździ, panie, czy panowie ?... [uwaga, prowokacja ! ]
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Kużde ....Tomek nie prowokuj
    Ja mam rasowca i jeżdżę wężykiem 24 V i gadżety lubię , O!

    No, a chłopy ... to w ogóle do du..y jeżdżą

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Slalomistek i lampucerów jest mniej

    Ale odbieglismy od tematu. Dawajcie obrazowe opisy swoich wyścigówek. I nie czaić się
    Zacznę pierwsza
    - kolor wisniowy, szyby zwykłe, brak dodatków, jedynie tablica rejestracyjna z numerem dla blondynki /o taką poprosiłam, aby nie zmuszać sie do pamietania kolejnych numerków /. Brak naklejek. Niestety kratka z tyłu

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony