dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Swoje mieszkanie sprzedałem:

Głosujących
80. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • w kilka dni po og

    11 13,75%
  • 12 15,00%
  • 15 18,75%
  • 17 21,25%
  • 11 13,75%
  • 11 13,75%
  • 3 3,75%
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 69
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał smutna lidka
    Oldswan, nie denerwuj sie w końcu sprzedasz
    Hurra W końcu udało mi się sprzedać ( na razie podpisaliśmy przed samymi świętami umowę przedwstępną i zainkasowaliśmy zaliczkę 10%) Na dodatek, co było jeszcze ważniejsze oprócz dobrej ceny, takiej jak zakładalem udało sie uzyskac spora odroczkę w wyprowadzce z możliwością przedłużenia na zasadach wynajmu, gdyby na budowie zdarzył się poslizg . Ale mam nadzieję, że sie wszystko uda

    Tak więc dopisuję sie do ankiety - sprzedawałem ok 3 miesięcy, lecz jak mawia klasyk najważniejszy jest ponoć szczęśliwy koniec, po którym poznaje się prawdziwego mężczyzne

    P.S.
    A najbardziej mnie cieszy, ze wreszcie ten tłum oglądaczy przestanie mi sie przewalać przez mieszkanie Brr to był koszmar . A jakie modele sie trafiały, to normalnie szok

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oldswan
    Cytat Napisał smutna lidka
    Oldswan, nie denerwuj sie w końcu sprzedasz
    Hurra W końcu udało mi się sprzedać ( na razie podpisaliśmy przed samymi świętami umowę przedwstępną i zainkasowaliśmy zaliczkę 10%) Na dodatek, co było jeszcze ważniejsze oprócz dobrej ceny, takiej jak zakładalem udało sie uzyskac spora odroczkę w wyprowadzce z możliwością przedłużenia na zasadach wynajmu, gdyby na budowie zdarzył się poslizg . Ale mam nadzieję, że sie wszystko uda

    Tak więc dopisuję sie do ankiety - sprzedawałem ok 3 miesięcy, lecz jak mawia klasyk najważniejszy jest ponoć szczęśliwy koniec, po którym poznaje się prawdziwego mężczyzne

    P.S.
    A najbardziej mnie cieszy, ze wreszcie ten tłum oglądaczy przestanie mi sie przewalać przez mieszkanie Brr to był koszmar . A jakie modele sie trafiały, to normalnie szok

    Gartulacje!
    widzisz trzeba wierzyć Lidce...

    no i jeszcze ta odroczka

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał smutna lidka
    Gartulacje!
    widzisz trzeba wierzyć Lidce...

    no i jeszcze ta odroczka
    Dzięki za gratulacje i raz jeszcze za dobre słowo w trakcie operacji "sprzedaż"

  4. #44

    Domyślnie

    Mieszkanie sprzedaliśmy po ok. 3 m-cach starań (po drodze był jeden klient, który się wycofał w ostatniej chwili i opóźnił nas o 2-3 tygodnie). Warunki dość trudne, mieszkanie spore (76 m20) i chcieliśmy zadatek min. 100 tys na wykończenie domu z terminem opuszczenia 6 m-cy. Ale udało sie przy niewielkim opuszczeniu dość wysokiej na warunki lokalne ceny. Pomogła atrakcyjność mieszkania (lokalizacja, wysoki standard). Teraz czas nas zaczyna gonić - termin wydania mieszkania na koniec maja! Dom jest obecnie w stanie surowym otwartym.

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    ja sprzedałam mieszkanie w przeciągu 1,5 tygodnia, niestety musimy się wyprowadzić jeszcze w tym miesiącu, budowe zaczynamy dopiero na wiosnę, ze sprzedażą nie mogliśmy czekać ponieważ mieszkania na takiej dzielnicy i o takim metrażu kosztują bardzo dużo także musieliśmy znaleźć amatora na nie a po za tym potrzebowalismy pieniędzy na rozpoczęcie budowy, no i udało się, niespodziewalismy się że tak szybko , sąsiadka swoje mieszkanie sprzedaje od 3 lat i nic.

  7. #47

    Domyślnie

    Dom sprzedaliśmy w ciągu kilku dni. W czerwcu z terminem wyprowadzenia się do końca roku...Daliśmy ogłoszenie do 1 agencji i na stronie internetowej, a sprzedany został przez agencję, która sama do mnie zadzwoniła, przyjechała na drugi dzień z klientem, a kolejnego była już umowa przedwstępna...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    A my ciągle nic Mieszkanie ciągle nie jest sprzedane

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    Po 4 m-cach w końcu się udało. W czwartek podpisujemy akt notarialny sprzedaży mieszkania, juuupiii .

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ja zaczęłam wczoraj - dałam ogłoszenie w Anonsach i na szybko.pl. Zobaczymy ile nam to zajmie

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Chyba mamy kupca, zdecydował się w poniedziałek - niezły wynik - 8 dni.

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Umowa przedwstępna podpisana, dziś klient idzie złożyć w banku skompletowane już dokumenty do kredytu. Ciekawe jak długo będzie czekał na kaskę...

  13. #53

    Domyślnie

    o znalazłem coś gdzie początkujący budowniczy może się dopisać Sprzedawałem mieszkanie 4 tygodnie. Ogłoszenia w gazecie: "anonsach" lokalnych i w sieci. W tym przypadku internetowy serwis ogłoszeniowy ze zdjęciami zdał egzamin. Bo kupujący płacił gotówką

  14. #54
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sonia2003
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    256

    Domyślnie

    my właśnie wystawiliśmy mieszkanie na sprzedaż, zobaczymy jak to pójdzie (bo jest duże 2-poziomowe)

  15. #55

    Domyślnie mieszkanie

    A ja sprzedawałam mieszkanie 8miesięcy!W Skawinie!

  16. #56
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sonia2003
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    256

    Domyślnie

    mieszkanie poszło

  17. #57

    Domyślnie

    mieszkanie po rodzicach sprzedałem w jeden dzień po prostu kobieta w bloku obok sprzedała swoje większe bo nie miala pieniędzy na utrzymanie a szukała lokum w okolicy

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Megana
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    koło Żórawiny
    Posty
    5.887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie mieszkanie- sprzedaż

    Witam, to my teraz sprzedamy pewnie za rok, taki przestój ze sprzedażą, że coś okropnego. Chcieliśmy wcześniej sprzedać, ale sąsiad nam zalał i musieliśmy suszyć specjalnymi suszarkami, żeby później komuś nic się nie działo z murami i remontować Za to teraz jest wysuszone , wyremontowane, odmalowane i zero kupujących. Ciekawe czy uda się? W przeciwnym wypadku nie zaczniemy budowy

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie Re: mieszkanie- sprzedaż

    Cytat Napisał Megana
    Witam, to my teraz sprzedamy pewnie za rok, taki przestój ze sprzedażą, że coś okropnego. Chcieliśmy wcześniej sprzedać, ale sąsiad nam zalał i musieliśmy suszyć specjalnymi suszarkami, żeby później komuś nic się nie działo z murami i remontować Za to teraz jest wysuszone , wyremontowane, odmalowane i zero kupujących. Ciekawe czy uda się? W przeciwnym wypadku nie zaczniemy budowy
    Witaj Wrocławianko,
    nie przerażaj mnie , że to tak ciężko, my tez mamy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu. Myślałaś o wynajmie? A za wynajem spłacać kredyt?
    Ja swoje mieszkanie wystawię na wiosnę, ale jak ie pójdzie to będę wynajmować i wezmę kredyt.
    Jeszcze jedno pytanko - gdzie wystawiłaś ogłoszenia z mieszkaniem?

    Pozdrawiam
    Ania

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Megana
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    koło Żórawiny
    Posty
    5.887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie

    Witaj Aniu,
    od miesiaca było dwóch ogladających i z ich min i zainteresowania, nie można było sądzić, że mają zamiar wogóle kupić. Ogłoszenie dałam do BN ( do czerwca na wyłączność ).
    Nie możemy wynająć, chociaż ludzie mnie proszą żeby wynająć ( koledzy z pracy szukają mieszkania do wynajęcia), ponieważ musimy sprzedać, gdyż nie będziemy mogli się budować ( kredyt wzięliśmy już na działkę).

    Małgoś.
    _________________
    Małgoś, Michał i Megi

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony