dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 62
  1. #21

    Domyślnie

    Piszesz że "kończysz ten wątek bo wywoujecie znowu agresję ", rozumiem że piszesz to razem z tatusiem, który Ci sprawdza błędy, chyba że masz rozdwojenie jaźni, albo jest tam was dwóch Ty i Twój brzuch

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    Patos - Ty też piszesz z patosem
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  3. #23

    Domyślnie

    AxLe
    Więc kończ Waść wstydu sobie oszczędź i weś się za to, do czego to forum zostało stworzone bo domu na cudzych bykach na forum nie zbudujesz

  4. #24

    Domyślnie

    Patos napisał:

    Łyso Ci?

    Czy mógłbym prosić o rozwinięcie myśli?
    Widzę w tym przesłaniu tyle niedopowiedzianych treści, że bardzo bym prosił jak na wstępie.

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AxLe

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-567
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    524

    Domyślnie

    I tak doszliśmy do tego co napisał projektant:
    -odpowiedzi nie na temat
    -ciułanie postów aby zdobyć wyższy status na forum
    -atakowanie forumowiczów (szczególnie tych którzy mają mniej niż 364 wysłanych wiadomości)
    Żal mi Ciebie i tego co po sobie chcesz zostawić.

  6. #26

    Domyślnie

    Chodzi mi o to, że też jest nieomylny i sadzi byki, powinien założyć okulary spawalnicze coby nie widzieć swoich błędów, bo po ich dostrzeżeniu jeszcze dostanie olśnienia, a jakiego to Mu okulista powie

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AxLe

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-567
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    524

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że to wszystko na co Cię stać.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał AxLe
    I tak doszliśmy do tego co napisał projektant:
    -odpowiedzi nie na temat
    -ciułanie postów aby zdobyć wyższy status na forum
    -atakowanie forumowiczów (szczególnie tych którzy mają mniej niż 364 wysłanych wiadomości)
    Żal mi Ciebie i tego co po sobie chcesz zostawić.
    projektant: prosił o rozwinięcie tematu, a nie chodzi mu o "odpowiedzi nie na temat". A atakujesz ty Forumowiczów ,Ja najwyżej Ciebie bo nie lubię ludzi co mają się za kogoś kim nie są i czepiają się pierdół.

  9. #29

    Domyślnie

    AxLe
    Czy tatko powiedzieli Ci jako pisze się kończe czy konczę?
    A może karki w słowniku nie masz z tym wyrazem, mole zeżerły?

  10. #30

    Domyślnie

    Sorki za ten tekst poprzedni.
    Zostawiłem odpalonego kompa i ktoś (nie powiem kto) wsadził go za mnie. Dlatego usunąłem.
    Jeszcze raz sorki.

  11. #31

    Domyślnie

    Ja swoich błędów nie poprawiłem i postów nie zmieniłem a Ty widzę że tak
    Kończę ten wątek bo wywołujemy znowu agresję.

    Ostatnio zmieniony przez AxLe dnia 19 Gru 2004 18:58, w całości zmieniany 1 raz
    Czyżbyś bał się olśnienia?

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał AxLe
    Tylko że jeden pracuje na jednym etacie , siedzi w ciepełku i dłubie w nosie, albo siedzi na forum muratora, a drugi ma dwa etaty fizyczno -umysłowe w terenie i na dodatek prowadzi budowę czynnie, a nie paluszkiem. Nie jestem za analfabetyzmem, ale trzeba mieć trochę wyrozumiałości dla ludzi pracy, nierzatko bardzo ciężkiej. A ty jeszcze sugerujesz zaglądanie do słownika.Ty masz dewizę "napisz coś ,a powiem Ci kim jesteś", a Ja "Pokaż co zbudowałeś i co pozostawisz po sobie, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem" I nikt nie musi się "tłumaczyć jak uczniak " i poziom" forum Muratora" nie zależy od tego jak ktoś pisze tylko co pisze, może przeż*uć się na inne forum tam lepiej będzie Ci się czytać, bo chyba Ci wcale nie zależy co czytasz, tylko jak Ci się czyta?
    *Masz na myśli żucie gumy, czy przerzucanie łopatą?

    Pod względem pomocy przy budowie wyżej oceniam jak czasopismo "Murator" bo chyba o taką ocenę Ci chodzi?
    Kożystam oczywiście z obu.


    Kończę ten wątek bo wywołujemy znowu agresję.
    Kończę ten wątek bo wywołujemy znowu agresję.

    Ostatnio zmieniony przez AxLe dnia 19 Gru 2004 18:58, w całości zmieniany 1 raz
    Ja swoich błędów nie poprawiłem i postów nie zmieniłem, a Ty widzę że boisz się olśnienia A może od sąsiada pożyczyłeś słownik i sprawdziłeś jak pisze się "kończę"?
    KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE!!! Niech to będzie przestroga dla Ciebie na przyszłość, jeżeli nie jesteś ASEM w jakiejś dziedzinie nie pouczaj innych

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A ja puszczam dużo literówek. I to jest dokładnie to - puszczam literówki, a nie robie błędy ortograficzne. Jest to krępujące, ale nie mam optymalnych warunków do pisania - zresztą widzicie, o której piszę. Ideałem byłaby piekna stylistycznie i w stu procentach poprawna ortograficznie polszczyzna - ale niestety jest jak jest. Ja np. pisze b. szybko, ale raczej patrząc w klawiaturę a nie na monitor. Potem to pobieznie sprawdzam i puszczam. Czasem nieopatrznie wcisnę insert no i robi się bałagan.

    Czasem widzę u niektórych forumowiczów ewidentne błędy stylistyczne część używa gwary, część slangu.

    To jednak jest Forum, a nie protokoły urzędowe, więc miejcie trochę wyrozumiałości. Znacznie lepiej walczyć z chamstwem.

    Dzienkójem.

  14. #34

    Domyślnie

    Abromka
    Piszesz żeby odpuścić ortografię, a walczyć z chamstwem. Prawda.
    Tylko w którym miejscu zaczyna się chamstwo?

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał AxLe

    Sorry, polonistą nie jestem, ale to bardzo rzuca się w oczy i obniża poziom tego forum.
    [/b]
    Nie musisz przepraszać przecież nie jesteś polonistą, ale chyba ten twój błąd ortograficzny za mocno Ci się rzucił w oczy (a mówiłem żebyś założył okulary spawalnicze) skoro nie dajesz znaku życia to chyba doznałeś olśnienia zastanawiam się tylko jak bardzo tym swoim błędem obniżyłeś poziom tego forum [czy nie będą to teraz za niskie progi jak na Twe nogi (klawisze)], czy będziesz jeszcze miał odwagę napisać coś pod tym nickiem ?
    PS WESOŁYCH ŚWIĄT
    Życzy Patos z Patosową i Patosiątkami

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał abromba
    To jednak jest Forum, a nie protokoły urzędowe, więc miejcie trochę wyrozumiałości. Znacznie lepiej walczyć z chamstwem.
    Dzienkójem.
    Święte słowa
    A Ciebie AxLe witamy w klubie dysortografików

    "Pozdrawiam wszystkich dysortografików! "
    Mam propozycję abyś został prezesem tego klubu ,bo masz strsznie duże mniemanie o Sobie,(szkoda marnować taki potęcjał) może uciułasz upragnione 364 wiadomości ("-atakowanie forumowiczów (szczególnie tych którzy mają mniej niż 364 wysłanych wiadomości")
    "-ciułanie postów aby zdobyć wyższy status na forum " a do tego jeszcze
    "-odpowiedzi nie na temat" przerastasz sam Siebie czego to miało dotyczyć, czyżbyś miał jakieś urojenia?
    A ten twój błąd "kończe " to "slang czy analfabetyzm wtórny"?

  17. #37

    Domyślnie Re: Forumowicze a błędy ortograficzne

    Cytat Napisał AxLe
    Bardzo lubię czytać forum muratora
    przykra sprawa - autor wątku martwił się,że ortografia jest największą bolączką tego, elitarnego w końcu, forum.

    ale mu zaleczyliście katar syfilisem...

    pozdrowienia.
    my home is my castle

    pozdrawiam.Aga

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał ariete
    Abromka
    Piszesz żeby odpuścić ortografię, a walczyć z chamstwem. Prawda.
    Tylko w którym miejscu zaczyna się chamstwo?
    ariete
    Pytasz gdzie zaczyna się chamstwo? zajżyj na posty AxLe jest to tzw. Pytacz, który tylko zadaje pytania, a jak mu się zdarzy odpowiedzieć to ziemniaki mu z butów wypadają, gdy skacze z bólu jak się młotkiem tapicerskim w główkę walnie, lub gdy zszywaczem tapicerskim strzeli sobie w graty, które nosi w worku

  19. #39

    Domyślnie

    Patosie, dlatego założyłem Pancerno-betonowy wątek. On wytrzyma wszystko. 3/4 tekstów tego wątka powinno tam wylądować i byłoby po krzyku. Spróbuj się przełamać i daj temu spokój.

    AxLe miał prawo wyrazić swoje zdanie. Ty masz prawo z tym nie zgadzać się. Wystarczyło napisać, że Tobie błędy nie przeszkadzają. Zawsze jednak każdego świerzbi, aby jeszcze parę słów komentarza dodać. Mnie też, ale postanowiłem poskromić swój język. I mamy to co mamy.

  20. #40

    Domyślnie

    Myślę, że dopiero to co mógłbym napisać nadawało by się do twojego wątku, jak do tej pory udawało Mi się powsztrzymać, ale jak nie wytrzymam to zawitam tam i ulżę Sobie

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony