dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Dlatego piszę o propozycję zmian tych "kilt"..

  2. #22

    Domyślnie

    Ostatnie pytanie, czy warto zmniejszyć korytarz do 1m a poszerzyć łazienkę o te 20cm?

  3. #23

    Domyślnie

    Zadzwoń do teścia i zapytaj, jak on to widzi, skoro i tak wszystko teść ma załatwić.

  4. #24

    Domyślnie

    a na co wykorzystasz te 20 cm w łazience?
    rozrysuj sobie łazienkę - sprzęty w niej.

  5. #25

    Domyślnie

    I komin wentylacyjny w kuchni i łazience, gdyby teść zapomniał o takowym.

  6. #26

    Domyślnie

    Sn4Q - na takim metrażu zmieścisz dwa pokoje + salon i resztę, ale czy pokoje będą wystarczającej wielkości! nikt Ci nie odpowie, bo nie wiadomo comchcesz mieć w tych pokojach. Czy w pracowni tylko biurko, czy jeszcze jakieś regały, może inne dodatkowe sprzęty? Sypialnia dla ilu osób? Dziecko, dzieci? Jakie duże łóżko? Najlepiej, tak jak radzą inni wrysuj meble imspezety, które planujesz, juz taki "zabieg" będzie cenną wskazówką.

    Szerokość korytarza - ja wolałabym mieć większą łazienkę, jest szansa na zmieszczenie w niej np. pralki. Chcesz wannę, czy prysznic?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Czy w pracowni tylko biurko, czy jeszcze jakieś regały, może inne dodatkowe sprzęty? Sypialnia dla ilu osób? Dziecko, dzieci? Jakie duże łóżko?
    Szerokość korytarza - ja wolałabym mieć większą łazienkę, jest szansa na zmieszczenie w niej np. pralki. Chcesz wannę, czy prysznic?
    Proszę Cię...
    On chce z warsztatu domek uklecić. Jakie dziecko? Dziecko to właśnie pisze o możliwości przekształcenia pom. gosp. w domek i jemu się wydaje, że to hop-siup, takie ten.
    Oby nie płodził on dzieci, bo nie ma pojęcia o niczym.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał lotpaj Zobacz post
    Proszę Cię...
    On chce z warsztatu domek uklecić. Jakie dziecko? Dziecko to właśnie pisze o możliwości przekształcenia pom. gosp. w domek i jemu się wydaje, że to hop-siup, takie ten.
    Oby nie płodził on dzieci, bo nie ma pojęcia o niczym.
    O stronę formalną autor wątku nie pyta - nie wnikam

  9. #29

    Domyślnie

    Ludzie ale się uparliście i nie odpowiadacie na pytanie - a pytanie było jak zaaranżować taką przestrzeń. A wy go atakujecie że samowolkę chce zrobić - jak chce niech robi - ja w to nie wnikam. Są w polsce miejscowości że ludzie tak mieszkają i nikt się nie czepia. Jeden sąsiad na drugiego nie donosi. Ciekawe ilu z was tu komentujących mieszkało bez odbioru kilka miesięcy po wybudowaniu domu. Chyba większość. Niech pierwszy żuci cegłą kto jest bez winy ;P

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał lotpaj Zobacz post
    I komin wentylacyjny w kuchni i łazience, gdyby teść zapomniał o takowym.

    Proponuje Ci typie przeczytać główny wątek.

    Cytat Napisał lotpaj Zobacz post
    Proszę Cię...
    On chce z warsztatu domek uklecić. Jakie dziecko? Dziecko to właśnie pisze o możliwości przekształcenia pom. gosp. w domek i jemu się wydaje, że to hop-siup, takie ten.
    Oby nie płodził on dzieci, bo nie ma pojęcia o niczym.
    Według mnie to Ty jesteś dzieciakiem i jakimś frustratem... Wielkie G Cię obchodzi co chce z czego zrobić. Chciałbym Cię zobaczyć i widzieć o czym masz pojęcie, po tym co czytam to sądze, ze TY własnie jesteś takim typowym sąsiadem podp... Nie odpisuj chory typie w moim temacie...

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Sn4Q - na takim metrażu zmieścisz dwa pokoje + salon i resztę, ale czy pokoje będą wystarczającej wielkości! nikt Ci nie odpowie, bo nie wiadomo comchcesz mieć w tych pokojach. Czy w pracowni tylko biurko, czy jeszcze jakieś regały, może inne dodatkowe sprzęty? Sypialnia dla ilu osób? Dziecko, dzieci? Jakie duże łóżko? Najlepiej, tak jak radzą inni wrysuj meble imspezety, które planujesz, juz taki "zabieg" będzie cenną wskazówką.

    Szerokość korytarza - ja wolałabym mieć większą łazienkę, jest szansa na zmieszczenie w niej np. pralki. Chcesz wannę, czy prysznic?
    Dzięki za próby pomocy, a przeciwieństwie do matoła cytowanego wyżej. Sypialnia dla mnie i narzeczonej, w zasadzie tyko łóżko i stoliki nocne. W łazience planowałem na jednej ścianie dać blat, pod którym będzie pralka i na drugiej części umywalka. Do tego dochodzi brodzik i muszla.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a rzeczy gdzie będziecie przechowywać? Zapasowa pościel, mopa, wiadro, odkurzacz, plecak lub walizki, środki czystości, deskę do prasowania? Zmieści się to wam wszystko w tej małej garderobie?

    Gdyby to robić legalnie, układ po prostu zaprojektowałby ci architekt dokładnie zwymiarowany, z uwzględnieniem ergonomii użytkowania, przepisów bezpieczeństwa.
    Przecież trzeba zadbać chociażby o poprawną wentylację, byście grzyba nie mieli.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony