dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 106
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Abromba dzięki, że byłaś na spotkaniu. Miło było Cię poznać

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No tak, ale co z tym szkłem??

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Nulla

    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    513
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    94

    Domyślnie

    Szkoda że tak szybko uciekłaś, straciłaś rajd po budowach,
    mam nadzieję że następnym razem będziesz z nami dłużej

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał abromba
    może ktoś doradzi, jak mam wyegzekwoać od kochanych fachowców wyzbieranie szkła z tej dachówki.
    Abromba, a zapłaciłaś im już za całość? Bo jeśli nie, to mogłabyś warunkować zapłatę pozbieraniem szkła. Jeśli nie, a dawałaś im wyraźne instrukcje co mają robić ze śmieciami, to zawsze możesz spróbować się do tego odwołać...

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Za tę całośc już zapłaciłam, ale jeszcze 2 pary drzwi i ta górna płyta od kominka zostału do osadzenia. Więc będzie z czego potrącać. Ale jak to rozegrać taktyczno - negocjacyjnie.
    Przy wszystkich datychczasowych robotach zostawiali nam śmieci w plastikowych wiadrach. Tym razem wiadra wzieli sobie, a te smieci ze szkłam sruuu....

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    abroma - u nas było tak samo Zostawiłam naszym nawet worki na śmieci, coby nie wyrzucali na działkę, ale nic to nie dało Cała działka była zapaskudzona i jeszcze przez te ich śmiecie pies mi się zatruł

  7. #27

    Domyślnie

    W takim razie ja bym im dała worki czy jakiś pojemnik i najpierw poprosiła, żeby wybrali to szkło, bo nie umawiałaś się z nimi na takie rozwiązanie. Nie wdawałabym się tu w żadną rozmowę (chyba że od razu przyznają się do błędu i wyrażą gotowość posprzątania), po prostu rzuciłabym to takim kategoryczno-rozkazującym tonem i odeszła. Jeśli nic nie zrobią, za jakiś czas przypomnij im jeszcze , żeby uwzględnili czas na szkło. Może Abromb też powinien rzucić im uwagę o ich obowiązku, znów bez wdawania się w dyskusję. Możesz też ostentacyjnie odgrodzić jakoś tę kupę śmieci, ze względów bezpieczeństwa. Szantaż finansowy zostawiłabym jako ostateczność (płacisz im mniej, bo musisz wynająć kogoś, kto by uprzątnął ich bajzel).

  8. #28

    Domyślnie

    Abromba - świetnie, że masz już gotową kuchnię, tylkko dlaczego jeszcze nie zamieściłaś żadnego zdjęcia???
    Możesz z czystym sumieniem polecić tego magika od kuchni?
    Co do kuchenki - to właśnie ze względu na woka (choć nie tylko) będziemy mieli płytę gazową, co akurat u nas oznaczać będzie zabawy z gazem w butli

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Luśko, ze zdjęciami ciągle ten sam problem - Abromb robi za dobrej jakości i trzeba je odchudzać, więc to bardzo długo trwa i ciągle nie mamy czasu.
    Magika od kuchni z najczystszym sercem polecam. Wpadnijcie zobaczyć efekt finalny - całość wycenił na 7200 bez VAT.
    A swoją drogą, to teraz zwykły tani blat tak sobie mi sie podoba.... Idealnie pasowałby taki granit jak przy kominku.... Może kiesyc, jak ten się trochę zuzyje i będzie za co, wymienimy.

  10. #30

    Domyślnie

    Z pewnością kiedyś wpadnę i ocenię efekt końcowy A Wy kiedy zajedziecie do nas? Też mam kuchnię, ino bez sufitu

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    W sobotę mam zaszczyt gościć teściów
    A potem to już zaczynamy przeprowadzkę. Więc jeśli już, to wpadniemy z krótkim wyprzedzeniem.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Nulla

    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    513
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    94

    Domyślnie

    Nieśmiało przypominam o jutrze

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Abromba - ogormniaste gratulki z przeprowadzki

    A Krzysio się na pewno przyzwyczai zwłaszcza, że będzie miał kotka A może warto mu pieska kupić

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Gratuluje przeprowadzki
    Synuś się przyzwyczai jak pogoda sie porawi i będzie mógł szaleć po podwórku A kotek poprawi humor jeszcze bardziej

  15. #35

    Domyślnie

    Kurde, chyba nie rozumiem niektórych ludzi Żeby tak na starcie nie chcieli zadbać o dobre stosunki z jedynymi sąsiadami? Współczuję Wam Abrombowie Zawsze zostaje oko za oko....

  16. #36

    Domyślnie

    Panie Sąsiedzie Abrombów! Masz Pan prawo oczywiście reagować na posty Abromby w dowolny sposób, ale temperatura wpisu do jej dziennika (chcę wierzyć, że pomyłkowa) jest jak dla mnie, zdrowo nieadekwatna. Wyjeżdżanie z zawodem, obraźliwe określenia, przewrażliwienie odnośnie własnej osoby (ciekawa jestem kto wiedział kim jest sąsiad Abrombów) i egzaltacja świadczą nie najlepiej o Panu. Do meritum sprawy się nie wtrącam, bo nie znam na tyle tematu. Cieszę się, że to nie my jesteśmy sąsiadami. Wierzę jednak, że uda Wam się jakoś dogadać, bo w końcu przyjdzie Wam mieszkać blisko siebie.

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie




    skoro stosunki się poprawiły, to i ten post niepotrzebny

  18. #38

    Domyślnie

    Wydaje mi sie po tym co przeczytalam w dziennku,ze nie bedzie juz przyjazni sasiedzkiej.

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Martka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    770
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Hm... Temperatura przyznam podnosi się ciut za bardzo.
    Proponuję jednak abyśmy w komentarzach nie wypowiadali się na temat sąsiedzkich stosunków Abromby i nie okopywali sie po niczyjej stronie.
    To sprawa, którą muszą rozwiązac sami, a nasze osądy, wyrazy współczucia i epitety obawiam się, moga tylko pogorszyć sprawę.

    Trzymam kciuki zarówno za Abrombę jak i Storkadalberta, życzę, żeby nie padał deszcz - problem sporu zniknie i obu stronom zalecam wspólne wypicie kawy i załatwianie problemów sasiedzkich poza forum.

    No to się wymądrzyłam
    Będzie nas troje i pies
    GG 5575698
    Dziennik Martki
    komentarze, dobre rady

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Martka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    770
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Luśka - mamy taką samą liczbę posów ( no, teraz ja mam jeden więcej)
    Będzie nas troje i pies
    GG 5575698
    Dziennik Martki
    komentarze, dobre rady

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony