dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 54
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Deny1

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    3

    Domyślnie projekt C74a BLISKI wariant 1

    Witam

    Czy ktos budowal lub buduje dom według porjektu
    Bliski Wariant I- C74a

    bede wdziaczny za wszelkiego rodzaju opinie, uwagi, podpowiedzi, koszty.

    pozdrawiam

    Deny

  2. #2

    Domyślnie Re: Bliski Wariant I- C74a

    Cytat Napisał Deny1
    Czy ktos budowal lub buduje dom według porjektu
    Bliski Wariant I- C74a
    Zwyczajowo podaje sie link do projektu.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Deny1

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    3

    Domyślnie link do projektu

    przepraszam nie znalem ze sa takie zasady

    http://www.projekty.murator.pl/preze...IdProjektu=192

  4. #4

    Domyślnie c74a

    Witam wszystkich zainteresowanych, dziś kupiłem projekt c74a, chętnie wymienię spostrzeżenia.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Deny1

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wita kupiłem jakis czas temu ten projekt, ale narazie czeka, na podzial dizalki, duz zmienilem a w zasadzie srodek zupelnie pozmianialem.

    pozdrawiam

    Deny

  6. #6

    Domyślnie

    Podbijam wątek. Jak tam losy budowy????pozdrawiam!

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rs6000

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie


  8. #8

    Domyślnie

    Witam, buduję c74a, dziś wyłałem ściany fundamentowe.

  9. #9

    Domyślnie

    jakie przewidujecie koszty budowy tego domku
    Może się spełnią nasze marzenia...

  10. #10

    Domyślnie

    Witam, rosną ściany, za dwa dni koniec murowania.
    A koszty podsumuję po zakończeniu .

  11. #11

    Domyślnie

    Witaj,
    jestem zainteresowana tym projektem, z chęcią dowiedziałabym się od Ciebie więcej szczegółów. Z czego murujesz ściany, czy zmieniałaeś coś w rozkładzie pomieszczeń. No i jak wygląda domek, ściany już chyba stoją, a dach?
    Może masz zdjęcia?

  12. #12

    Domyślnie

    Witajcie, zastanawiamy się z małżonkiem nad tym projektem, ale mamy wjazd od południa i w zwiazku z tym trzebaby raczej przenieść kuchnię, na przykład w miejsce gabinetu. Denny 1 jak zmieniłeś wnętrza, jakie przewidujesz koszty?
    My jesteśmy na etapie kupowania działki, tzn po umowie przedwstępnej przed aktem notarialnym, więc pewnie ruszymy na wiosnę.
    Pozdr, Elik

  13. #13

    Domyślnie

    Witajcie, zastanawiamy się z małżonkiem nad tym projektem, ale mamy wjazd od południa i w zwiazku z tym trzebaby raczej przenieść kuchnię, na przykład w miejsce gabinetu. Denny 1 jak zmieniłeś wnętrza, jakie przewidujesz koszty?
    My jesteśmy na etapie kupowania działki, tzn po umowie przedwstępnej przed aktem notarialnym, więc pewnie ruszymy na wiosnę.
    Pozdr, Elik

  14. #14

    Domyślnie

    Jak tam budowa c74

    spyyrus może podałbyś koszty poszczególnych etapów. Latwiej podjąć decyzje więcąc możliwe koszty
    Może się spełnią nasze marzenia...

  15. #15

    Domyślnie

    Witam, więźba gotowa, czekam na blachę (znowu przerwa około 10 dni), ale bryła budynku już wyklarowana. Wyszło fajnie- moim zdaniem (tak jak chciałem). Dla zainteresowanych zdjęcia " @ ".

  16. #16

    Domyślnie

    witam, ja jestem baaardzo zainteresowana zdjęciami, na maila [email protected], please
    Wiem, że przy budowie nie ma czasu się "podrapać", ale może znajdziesz chwilę i napiszesz, czy wprowadzałeś jakieś zmiany w projekcie,
    nas kuszą te opisane w muratorze z lutego tego roku tj. szafa w wiatrołapie zamiast spiżarki, przedłużenie budynku o metr celem powiększenia sypialni, oraz właz na strych z korytarza do części sypialnej. Dla nas także jest korzystne lustrzane odbicie, bo działka z wjazdem od południa. Ja chętnie powiększyła bym też nieco daszek nad tarasem, ale salon od zachodu i może będze za ciemno?
    Trochę przeraża nas wielkość dachu? Czy zmieniałeś konstrukcje tzn. mniej drewna jeśli dajesz blachę na dach, jaki to koszt przy prawie 300 m dachu. Będę Ogrooomnie wdzięczna za odpowiedzi,
    Pozdrawiam ,Elżbieta

  17. #17

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

    Także zdecydowałem się na ten projekt ale w wariancie II z garażem na zewnatrz http://www.projekty.murator.pl/proje...on=showProject
    z pracami ruszamy na wiosnę ale wcześniej chcemy zmienić kilka rzeczy w projekcie. Przede wszystkim sciany bedą z Ytonga 36,5, konstrukcja jest dość prosta a jako że zamierzamy budować sami ytong uprości wiele spraw.

    Drugą istotną zmianą to przeprojektownie garażu na biuro z osobnym wejściem (po powiększeniu powierzchni do 30m2).

    Czy ktoś wykonywał podobne zmiany?

  18. #18

    Domyślnie zainteresowana zdjeciami

    Cytat Napisał spyrrus
    Witam, więźba gotowa, czekam na blachę (znowu przerwa około 10 dni), ale bryła budynku już wyklarowana. Wyszło fajnie- moim zdaniem (tak jak chciałem). Dla zainteresowanych zdjęcia " @ ".
    bardzo prosze o zdjecia. ja chce budowac ten dom z silki [email protected] lub [email protected] grazyna bil
    grazyna: chcialabym porozmawiac z kims kto budowal swoj dom z silki, sciane trojwarstwowa; jakie sa problemy na etapiebudowynp trudnosci z projektem, ijak sie mieszka w takim domu: czy trudno ogrzac ?

  19. #19

    Domyślnie

    Witam, niestety jak dojechała blacha dekarze musza skończyc dach na innej budowie i z 10 dni przerwy zrobiło sie 20. Za to w wolnym czasie inni fachowcy zrobili instalacje elektryczną i tynki. No a ja i 2 dobrych sąsiadów zrobiliśmy z gruntowej drogi elegancko utwardzony trakt - 20 cm zagęszczonego "kamola".

  20. #20

    Domyślnie rzuty

    Cytat Napisał spyrrus
    Witam, niestety jak dojechała blacha dekarze musza skończyc dach na innej budowie i z 10 dni przerwy zrobiło sie 20. Za to w wolnym czasie inni fachowcy zrobili instalacje elektryczną i tynki. No a ja i 2 dobrych sąsiadów zrobiliśmy z gruntowej drogi elegancko utwardzony trakt - 20 cm zagęszczonego "kamola".
    czy moglbys pokazac rzuty swojego domu?
    grazyna: chcialabym porozmawiac z kims kto budowal swoj dom z silki, sciane trojwarstwowa; jakie sa problemy na etapiebudowynp trudnosci z projektem, ijak sie mieszka w takim domu: czy trudno ogrzac ?

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony