dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 28
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 557
  1. #21

    Domyślnie

    AM, dzięki za zrozumienie i współczucie. Jestem w zupełnym dołku. Ostatnie dwa miesiące dały mi się nieźle we znaki. Każdy Ludzki gest jest dla mnie jak plaster na moją zbolałą duszę.
    Michał, jeszcze raz dzięki. Muszę się jakoś zebrać do kupy.

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Szczerze Ci współczuje.
    Anonim

  3. #23

    Domyślnie

    A nam jednej nocy ukradli łańcuch od psiej budy, a następnej psa, dwuletnią wilczycę. Szkoda, chociaż była strasznie głupia.
    Tylko nie moge sobie wyobrazić, jak kradli ten łańcuch, bo suka była uwiązana!

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Niestety ale był to kocioł gazowy - dałem za niego 7tys.zł
    Jak by się ktoś pytał to był on już zamontowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZCZY T GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    W jakim województwie Ci ukradli kocioł.

  6. #26

    Domyślnie

    Sama byłam zdziwiona, że jeszcze nic nnie zginęło, aż tu... wcięło gdzieś tablicę informacyjną .

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Mi murarze nakradli cementu /nie wiem ile/ na pewno jeszcze jakąś chemię budowlaną .Z narzędzi nic nie zginęło.Brakowało również trochę pustaków ceramicznych .

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-11-13 21:01, Anonymous wrote:
    W jakim województwie Ci ukradli kocioł.
    KOŁO POZNANIA

  9. #29

    Domyślnie

    U nas w tym roku była plaga na betoniarki. Nasza kursowała 10 km w jedną i w drugą stronę przy każdej dłuższej przerwie w budowie.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    u mnie zginęły wszystkie puszki aluiniowe po piwie. Było tego 2 duże pudła . Wszystkie gnietliśmy i miały zostać na koniec budowy "przepite". Aż raz do murarza przyszedł pasierb, pooglądał co jest na placu i w nocy skubnęli ten złom.
    Oczywiście te puszki stały na polu i tak sobie mieszkały już 2 rok.
    Mam nadzieję że to będzie jedyna kradzież na budowie.

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Tak zajrzałam na forum i bliski mi temat. U nas był idealny spokój, nic nawet deseczki nie brakowało i jak u innych do czasu... Jednej nocy elegancko wymontowali mi 10 veluxów, z czego tylko do czterech był dostęp bez rusztowań. A za tydzień mam wstawiać znowu stolarkę, tym razem całą na raz i tego samego dnia ubezpieczam. Może takie ostrzeżenia na forum pomogą innym i nikt nie będzie na tyle głupi, żeby zostawiać okna dachowe.

  12. #32

    Domyślnie

    Redakcjo, dlaczego nie sformułowano pytania "Czy coś wam ukradli zbudowy"? Brrrr, za każdym razem jak czytam nagłówek tego wątku, to przechodzą mnie ciarki. Znaczy mnie też musi coś takiego trafić? Potem nie dziwota, że psycholog dyżurny musi pracować 48h na dobę....

  13. #33

    Domyślnie

    Jakoś na razie ( nie licząc 1 szt. pustaka stropowego ) nic mi z budowy nie zginęło. Za to z podwórza, ogrodzonego, z dobermanem, rozpuściło się 14 metrów rynny i mocno zużyty grill, który często na budowę trafiał. Życie jest okrutne.

  14. #34

    Domyślnie

    Jak tak sobie budowaliśmy to w pewnym momencie nie mogliśmy znaleźć miary i młotka. Mówiliśmy sobie, że pewnie gdzieś leży pod stertą cholera wie czego i kiedyś się znajdzie. Dni mijała, wiecha zawisła i wpadamy rano na budowę. Wiele rzeczy porozrzucanych, gwoździe, parę pustaków, itp. W pierwszym momencie myślę sobie, że to pewnie żart ze strony sąsiada, albo jakaś tutejsza tradycja jak zawiśnie wiecha. A jednak. Przychodzi żona sąsiada i mówi, że jakieś gnojki buszowały po budowie a ich syn przegonił tę bandę. Co dziwne działka ogrodzona. No cóż takie życie, nic nie zginęło, ale drogą dedukcji stwierdziliśmy zgodnie że ta miara i młotek to już sie na 100% nie znajdą.
    Pozdrawiam

  15. #35

    Domyślnie

    Na razie tylko gdzies się "zawieruszył" styrpian, którego było za dużo do ocieplenia fundamentów. Trochę ta sytuacja mnie zachęca, aby wstawić na zimę okna połaciowe. Aha, na wprost budowy jest zamieszkany dom.
    mironmk

  16. #36

    Domyślnie

    Buduję dopiero 1,5 miesiaca .Od razu jak geodeta wytyczał dom to ukradli deski (wytyczające ), ale tylko te co były wbite w stertę gruzu. Więc myślę ,że kradną tylko to ,co uwazają ,że niepotrzebne.

  17. #37

    Domyślnie

    Tak sobie myslę ,że te kradzieże chyba na większości budów się zdarzają. Tablice załatwiał nam kier. budowy. Inspektor pyta się go skąd wziął taką ładną - a on ,że wieczorem zwinął z budowy obok. I ten nasz inspektor -uwierzył. Bo jak potem mówił przez te 30 lat na jego budowach nie ukradli tylko dźwigu .Pozdrawiam Marzena

  18. #38

    Domyślnie

    2 szpadle, mlotek. gwozdzie, i 6 pretow 6 metrowych. plus pare wyrwanych zamkow w szopie

  19. #39

    Domyślnie

    Do mnie przyszedł złodziej z klasycznymi objawami kleptomanii.Jak się później okazało (nie formalnie) oczywiście jeden z młodych pracowników firmy, która budowała nasz szzeregowiec.Oprócz strat standardowych czyli 6 wyłączników typ s i 8 worków cekolu zginęła mi także rozdzielnia systemu alarmowego oraz czujki.Alarm był oczywiście załączony.
    P.S. Nie muszę chyba dodawać że o kradzieży poinformował mnie telefonicznie - złodziej. To nazywa się tupet.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Naszą budowę tez okradli pracownicy którzy budowali nam dom..wrr
    gwozdzie, cement...nawet uchwyty na rynny..brak słów..
    Teska

Strona 2 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony