dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    U nas bedą jednak pierwsze garaże. Musimy gdzieś skladować materiały budowlane, bo przecież w godzine po opuszczeniu działki dostałyby nóg. Poza tym ulokujemy tam też ekipe budowlaną, która bedzie prawdopodobnie z daleka.

    A tak w ogóle, po przeczytaniu twojego dziennika stwierdziłam, że z ciebie konkretna kobita, tak jak ze mnie. Z takimi charakterami, siłą i poczuciem humoru możemy góry przenosić i nie tylko. Uda nam się wszystko!
    Pozdrawiam.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Przeczytałaś mój dziennik? Bardzo się cieszę. Miałam wrażenie, że nikt go nie czyta, bo komentarzy brak....
    A tak, poczucie humoru przy budowie się przydaje. Inaczej miałabym już rozwód na głowie, właśnie dzisiaj mnie mój małżon znowu wkurzył swoimi pomysłami...hehe

  3. #23

    Domyślnie

    Twoj dziennik jest napisany w świetnym stylu, myśle że ludzie go czytają tylko nie piszą komentarzy. Nie wiem dlaczego. mi poczucie humoru przydaje sie na codzień, bo w przeciwnym razie bym albo oszalała z chłopem , albo go udusiła i to gołymi rękoma....

  4. #24

    Domyślnie CHCEMY BUDOWAĆ D 61 Z Muratora!

    Potrzebujemy fachowych rad forumowiczów dotyczących tego domku.
    http://www.projekty.murator.pl/preze...IdProjektu=167

    Chcemy wprowadzić jednak kilka zmian:
    - zlikwidować scianke i drzwi w przedsionku
    - zamiast garażu bedzie kotłownia
    - zastanawiamy się nad przedłużeniem ściany z kominkiem lekko w obie strony.
    Czy widzicie jeszcze coś, czego my pewnie nie możemy zobaczyć? Bedę wdzięczna za wszystkie opinie i sugestie. Pozdrawiam.

  5. #25

    Domyślnie

    Strasznie mi sie smutno zrobiło przed chwilą, bo dowiedziałam sie że nikt nie buduje tego domku. Nie moge znaleźć nikogo kto by taki taki dom budował lub wybudował. Może faktycznie jest do niczego, może drogi w budowie, juz sama nie wiem.
    Ech, jakby tego było mało, to nikt nawet go ocenić nie chce tu na forum. Smuteczki mam w oczach, bo już miałam kupić projekt. [/img]

  6. #26

    Domyślnie ania67

    gosi domek jest bardzo ładny, a jeżeli chodzi o pomieszczenia to mam tylko jedną uwagę- chodzi o brak ścianki między salonem a tymi dwoma pokojami (mam teraz w mieszkaniu podobny problem i bywa to bardzo niewygodna), ale jeżeli chcecie przedłużyc ścianę to już powinno być lepiej.Pozdrawiam!
    Ania

  7. #27

    Domyślnie

    Dzieki Aniu za odzew. Masz racje z tym salonem. Obawiamy sie, ze wszystko bedzie widac z salonu, zwlaszcza, ze beda to pokoje dzieci czyli generalnie balagan.
    Zastanawiam sie ciagle nad kuchnia, bo juz sama nie wiem, czy zostawic te przesuwne drzwi, czy zabudowac cala scianke, a moze zrobic takie jakbz wielkie okno, dzieki ktoremu bede miala kontakt z salonem, a raczej ludzmi w nim przebywajacymi.
    kurde, zaraz chyba wyrzuce komputer przez okno, cos mi sie w nim stalo niedobrego, nie moge pisac polskich znakow. A niech to.....

  8. #28

    Domyślnie ania

    gosi jeżeli chodzi o ściankę między pokojami dzieci a salonem, to musicie to przemyśleć.Bałagan to może być jedno, ale jak przyjdą do Was goście i zostaną dłużej...to nie tylko będzie widać, ale i słychać A jeżeli chodzi o kuchnię, to ja bym nie budowała ścianki.Jeżeli nie chcecie mieć kuchni otwartej na salon, to ja osobiście zdecydowałabym się na te przesuwne drzwi.Wiem co przeżywasz, bo sama jeszcze zastanawiam się nad wyborem swojego projektu, chociaz mozna już powiedzieć, że podjęłam decyzję.
    Ania

  9. #29

    Domyślnie

    Tylko, że ja bardzo dużo pieke i gotuje, no i w momencie jakiejś imprezy czy nawet zwykłego dnia, panuje tam najzwyczajniej bałagan czy rozgardiasz, przez krótszy czy dłuższy czas. A ja nie chce zeby to wszystko było widać. Jeśli bedą przesuwne drzwi to tak własnie bedzie. Moze te drzwi bedą tylko fajnie wyglądać... juz nie wiem.
    nie chce zabudować sobie calej sciany, bo wtedy juz całkiem bede miec na drugie imie kura domowa. haha.
    A może by zbudować taki bardzo wysoki barek - ladę? Wtedy jednak muszę mieć stylistyke kuchni utzrymaną podobnie jak w salonie. A ja mam pomysł na kuchnie od lat inny.
    Powiedz mi kiedy ty zaczynasz budowe?

  10. #30

    Domyślnie ania

    Hej! Ja obecnie mieszkam na 45,5 m.Zdecydowaliśmy się podczas remontu 2 lata temu ne wyburzenie ścianki między kuchnią a pokoikiem( malutkim 2,60-2,90) i w ten sposób mamy salon z kuchnią 16 m.w kuchni musi panować porządek, bo na dodatek do mieszkania wchodzi się i z od razu widać kuchnię.Staram się, aby było w miarę czysto( nie mam problemu z brudnymi naczyniami, bo mam zmywarkę)Też na początku bałam się takiego rozwiązania, ale się przyzwyczaiłam i ma to też swoje plusy(kontakt z gośćmi, rodzinką)Rozumiem Twoje wątpliwości i myślę jednak, że te drzwi nie są złym rozwiązaniem. Jak będziesz miała barek, to będzie widać kuchnię i to prawda, że styl kuchni będzie musiał grać z salonem.Przemyśl wszystkie za i przeciw.Jezeli chodzi o budowę, to chcemy zacząć w sierpień- wrzesień.Jednak trochę się obawiam, czy nie poczekać jeszcze do wiosny 2006.Nie mamy płaskiej działki i musimy dom podpiwniczyć, a że chcemy budować póki co z oszczędności,to nie wiem z jaką kasą zacząć- chcemy budować etapami( musimy dokładnie wszystko skalkulować). http://www.ciepledomy.pl/12866.xml?keys=1&page=3? - ten domek chcemy budować. Pozdrawiam Ciebie cieplutko
    Ania

  11. #31

    Domyślnie

    Dzieki Aniu, moze zostawić lepiej tak jak jest, tzn. przesuwne drzwi, a może sobie kiedys kupie tą zmywarke i mi ulży. Pomysle jeszcze. Trzymam kciuki za waszą budowę, ja bede miała drugą dzidzie w lipcu , ale chcemy zacząć w kwietniu budowe domku. Oby sie udało. Pozdrawiam.

  12. #32

    Domyślnie ania

    Myślę, że to jest dobry pomysł: i drzwi i zmywarka.Gratulacje z okazji bycia poraz drugi mamą Zyczę tobie, by wszystko z budową( i nie tylko) ułożyło się pomyślnie i również Ciebie pozdrawiam.A gdzie budujesz?
    Ania

  13. #33

    Domyślnie

    Budujemy pod Legnicą, blisko miasta, ale to juz fajna wieś i o to chodzi. Obecnie mieszkamy w rynku w Legnicy i dusimy sie strasznie w tym centrum. Dlatego decyzja o ucieczce na wieś, z dala od rynku. Oj, nie moge sie doczekać, kiedy wyjde na taras pooddychać świerzuchnym powietrzem.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony