dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 95 z 95
  1. #81
    Guest

    Domyślnie

    zed-dzięki.
    a czy to na pewno wygodnie rozwiązanie?czy nic się z nimi nie stanie?

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    zed- przyłączam się do pytania Opalki, bo może to by było rozwiązanie na naszą podłoge?

  3. #83
    Guest

    Domyślnie

    Obejrzałam sobie dokładnie oferowane na rynku i dochodzę do wniosku,ze najtaniej i najlepiej było by z dechami.
    Myślę jeszcze ew. o parkiecie w częsci dziennej.Wprawdze nie wiem jak to połaczyć potem z częścią nocną poprzez prowadząced do niej schody.Zrobi się misz-masz, a tego chcę uniknąć.
    W każdym razie obejrzane przeze mnie panele -barlinka nie budzą we mnie entuzjazmu.Chyba któryś z klientów sprawdzał ich wytrzymałość bo były porysowane,ale skutecznie niestety.Sprzedawca stwierdził,że klienci robią tu różne rzeczy z tymi panelami,rysują je nożem, dłubią w nich, itd.No i efekty widziałam-prześwitujący kawałek czegoś białego, na pewno sztucznego.
    A jak kawałek drewna odpryśnie to będzie widać kawałek drewna.
    Parkiety z kolei drogie-tak,żeby dać je w całym domu.


  4. #84

    Domyślnie

    Opalka czy ty się na święta czasem nie wprowadzasz takie tempo!
    A deski mozna "na pióro" i nawet wyschnięte jeśli pojawiaja się po czasie szpary poprostu sie przekłada. Przeczekanie na wykładzinie to dobry pomysł też jeśli chodzi o suchość podłoża. A wilgotność mierzy się wilgotnościomierzem

    czyżby instalacje już skończone?

  5. #85
    Guest

    Domyślnie

    E, nie , tak dobrze to nie ma
    Korzystając z przestoju zimowego badam rynek.

  6. #86

    Domyślnie

    Deski podłogowe układa się tylko na pióro, pomimo tego widziałem jak po sezonie grzewczym można było wyjąć deskę z podłogi. Ułożenie desek tak jak pisałem nie powinno im zaszkodzić mogą się jedynie zabrudzić ale cyklinowanie powinno załatwić sprawę.

  7. #87

    Domyślnie

    czesc!
    czy moze ktos zna technologie ukladnia dech na kleju bezposrednio na podlogi (tzn bez legarow) slyszalem cos takiego od znajomego ktory pracuje w tartaku.
    Ow znajomy twierdzi ze jest to extra sprawa pod ogrzewanie podlogowe - a ja takie zamierzam zrobic.

  8. #88

    Domyślnie

    deski podlogowe bede u siebie ukladac na obce pioro, duza oszczednosc materialu

  9. #89

    Domyślnie

    On 2003-01-26 20:20, paj^ wrote:
    deski podlogowe bede u siebie ukladac na obce pioro, duza oszczednosc materialu
    Moje deski mialy wpusty - moze dzieki temu beda w przyszlosci sztywniejsze, beda mialy mniejsze szpary i mnie beda trzeszczec.

  10. #90
    Guest

    Domyślnie

    A czy ktos ma doswiadczenie lub cos slyszal o deskach jodlowych?
    W tartaku dowiedzialem sie ze cena jest ta sama co za sosne i ponoc ladniej wyglada. Natomiast nic nie wiem o wytrzymalosci ani jak taka deska wyglada po latach.

  11. #91

    Domyślnie

    Sosna i swierk jest najbardziej miekkim drewnem, co napewno jest niekorzystne dla trwalosci podlogi. Jodla pewnie jest trwrdsza, ale nie miestety nie wiem jak wyglada sprawa z uzyciem jej na podloge,

  12. #92

    Domyślnie

    Co do podłóg czy ktoś robił podłogi z drewna egzotycznego (kepas) lub innego. Czy można je normalnie lakierować czy trzeba wosokować?? Proszę o odzew Ciechanka

  13. #93

    Domyślnie

    Co do podłóg czy ktoś robił podłogi z drewna egzotycznego (kepas) lub innego. Czy można je normalnie lakierować czy trzeba wosokować?? Proszę o odzew Ciechanka

  14. #94

    Domyślnie

    Ej no co z ta podłogą z desek jodłowych. Brzmi dość przekonywująco, skoro cena jest ta sama, a deski są twardsze!!
    Czy układająć wełnę między legarami upychaliście ją czy też pozostawała ona luźna? Jaka wełna sie do tego najlepiej nadaje...
    Bułka

  15. #95

    Domyślnie

    A ja wrócę do poczciwej sosny - ponieważ na nic innego mnie nie stać a paneli z płyty nie chcę..wrrrr
    Poczytałam to co napisaliśie i myslę sobie tu. Z tego wynika, że można tę sosenkę utrzymać jako tako (może za 10-15 lat sobie przemienię na barlinek...-na razie mi nie grozi)
    Patrzę tu na podaną przez kogos stronke i na sosnę barwioną białym olejem

    http://www.stol-stal.waw.pl/nasza_oferta.html

    Czy ktoś z was tego próbował i pytanie kolejne czy taki olej jest lepszy/gorszy od zwykłego lakieru?

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony