dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Dziendoberek!!!

    Znalazłam się tutaj dzięki mężowi , który nakazał mi śledzić forum podczas swej nieobecności.Jego juz znacie-to macio tygrysek .Mam nadzieje,ze pomozecie mi w tym muratorskim gąszczu informacji i nie bedziecie na mnie krzywo patrzyc jak 100 razy bede pytac o to samo-mam b.wazne zadanie podczas nieobecnosci męża zalatwic wszystkie papierki potrzebne do rozpoczęcia budowy-co mnie ciut przeraża!!!
    A tak w ogole to mamy,ja 25 lat,macio 24 a nasz synek dla ktorego najbardziej ten domek 1,5 roczku!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Witaj mab!
    Na pewno Ci się tu spodoba. A wręcz uważaj, bo ja na przykład jak już siądę, to nie mogę się od Forum oderwać
    Co do pytań, to pytaj do woli, ale też korzystaj z wyszukiwarki - niezła lektura

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Witaj !

    .... ale ile masz szczęścia, że po sól masz bliziutko
    Pozdro
    J

    I co budujecie ?

  4. #4

    Domyślnie

    Milo mi Was poznac!!!Mam nadzieje,ze poznam jeszcze kogos i że bedzie sie nam milo pisalo.Co do tego,ze bede miala problem z rostaniem sie z forum to juz widze !Jak chodzi o sol to owszem bliziutko.Szkoda,ze z tej soli domku nie mozna wybudowac...
    Sami jeszcze nie wiemy Jerzysio jaki domek wybrac.Byly juz parterowki z poddaszem mieszkalnym i bez niego i w kolko cos nam nie pasuje !A jak juz wydaje sie nam,ze to to,to znow cos mąż na forum przeczyta i zaczynamy myslec,dlugo i burzliwie .Oszalec mozna....

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ... no to jak macie dużą działkę to polecam parterówkę !
    Buduje coś takiego co można obejrzeć w "Ładny Dom" 6/2004 na 30 str.
    pozdro
    J

    Do ziemi blisko i nikt ze schodów nie spadnie

  6. #6

    Domyślnie

    Nasza dzialka jest nie wielka-10arow.A parterowka mi sie marzy,bo mam dosc schodkow i lubie przestronne pomieszczenia!Nasz domek ze wzgledu na finanse bedzie tez maly,bo lepszy ciasny,ale wlasny i bez sąsiadow drzwi i drzwi jak w bloku -bo tych juz mamy po wyzej uszu!!!!
    Twoj dom jest IMPONUJACY!Zazdroszcze!Na jakim etapie budowy jestes?My zastanawiamy sie miedzy nastepujacymi domkami,jak mozesz to napisz co o nich sadzisz http://www.krajobrazy.com.pl/index.p...Projektu=20.Ja bym wolala dach czterospadowy,ale mąż tlumaczy mi ze to drożęj itd.itp. A najgorsze,ze kazdy z tych projektow ma jakies wady.

  7. #7

    Domyślnie

    mab wejdź na stronkę www.archipelag.pl i poszukaj projektu BLANKA, jest to fajny domek, nieduży, parterowy i (podobno) niedrogi w kosztach
    Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru

  8. #8

    Domyślnie

    Witam Gochasz!Domek b.mily tylko nie bardzo na nasza dzialeczke,bo za dlugi,a poza tym macio jęczy,ze dach nie dwuspadowy,a taki tanszy .Ja wole czterospadowy,ale pieniadz nasz pan.... ,no moze nie do konca.Moze i mąż sie da przekonac....

  9. #9

    Domyślnie

    Witaj ! Ja tez jestem zupelnie nowa i zupelnie "zielona",ale jakos nam pojdzie .Moze nas nie wyrzuca!

  10. #10

    Domyślnie

    Miejmy nadzieje!!! Liczymy na wyrozumialosc i wsparcie Starszyzno!!!

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar macio
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Witaj mab...jak miło Cię tu widzieć... niezła laska z Ciebie... bądź grzeczna...

  12. #12

    Domyślnie

    Moj drogi maciu to ty przez 7 lat zwiazku nie zauwazyles tego? Pogadamy my sobie na ten temat w tych naszych domowych czterech scianach !!!A grzeczna to ja zawsze i wszedzie jestem ,chyba.....zeby nie !

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Niestety nie mogę zobaczyć bo wywala błąd serwera !
    Dom mam zamknięty, ocieplony z dachówką, zostają stropy podwieszane
    i takie tam inne - wykończeniówka.
    Pani Sylwia (autorka ) ma sporo ciekawych projektów utrzymanych w tych klimatach, warto skontaktować się z Nią ( a jak zajrzysz do wcześniejszych numerów to znajdziesz jej inne domy od 85 m2 w górę )
    Pozdro
    J

  14. #14

    Domyślnie

    Witam Jerzysiu!Poszukam projektow tej pani i sprobuje jeszcze raz podac linki do "naszych"domkow-moze ja cos zle zrobilam
    http://www.projekty.murator.pl/preze...?IdProjektu=20
    http://www.projekty.murator.pl/preze...IdProjektu=270
    wklejenie tego 3 cos mi nie wychodzi.sprobuje pozniej!Dzieki za zainteresowanie i chec pomocy!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony