dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Ostatnie Pożegnanie

    Moi Mili,
    Jako, że:
    1/ moje uzaleznienie od Forum jest juz karygodne (za czesto tu wpadam w czasie pracy),
    2/ Dom już mam i mieszkam
    3/ Moje porady zbyt często były do bani
    Zdecydowalem sie pożegnac z Wami, przemiłymi Forumowiczami i zacząć odwyk od tematów budowlanych. Nie będzie to łatwe.
    Pozdrawiam w szczególności VPS-a za fachowość, Leona z Katowic za betonowy umysł (znaczy, uwielbienie dla ciężkich technologii), Pattayę za nick, który zawsze mi sie kojarzył z piekna kobietą (a to chyba facet), Niciacię za to samo, RYDZa za uśmiech, mdzalewskich za umiar i obiektywizm, Teskę za kotka na fotografii. Bywał tu kiedys Jasiu (Elita Forum), ale chyba też już wybudowany i ma inne sprawy. Jak spotkacie, pozdrówcie ode mnie. I SIE MA!!!
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    ojej, musisz to robić , ale jesteś
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  3. #3

    Domyślnie

    Uzależnienia mają to do siebie, że się do nich często wraca. W Twoim przypadku recydywa wskazana! Czego serdecznie życzę- Pikuś

  4. #4

    Domyślnie

    Tym bardziej powinieneś się odzywać, aby doradzać. Masz przecież wszystko za sobą, więc twoje doświadczenia bezcenne. Pozdr.
    RHM

  5. #5

    Domyślnie

    I ja już nie długo pożegnam sie z forum ,jak tylko wiosna nastanie.,a przekorek jeszcze wróci z czystej ciekawości ,chyba że już jest zarazony forumowym robakiem .Pozdrowienia Adam

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Będziesz z pewnością jeszcze zaglądał jako praktyk- użytkownik, tylko do innych już tematów, założymy się?
    Budowa to jedno a eksploatacja i wnioski z niej to drugie.

    Poza tym nie wierzę byś wszystko co wiesz i czego się jeszcze dowiesz, zamierzał zachować dla siebie.
    Chociaż kto wie... Jesteś przecież Przekorek.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No co Wy chłopaki!!!
    Przecież dopiero udział takich doświadczonych ludzi na Forum to jest to!

    P.S. Mój mąż o niczym innym nie marzy, jak to żebyśmy skończyli budowę i też żebym poszłą na odwyk...

  8. #8

    Domyślnie

    Noszę się właśnie z takim zamiarem aby wystosować jakiś "apel" do wszystkich tych, którzy tak jak przekorek (kto wie, może kiedyś i ja) noszą się z zamiarem odejścia z "przyczyn naturalnych" z forum...
    Forum bardzo, bardzo dużo przez to traci...forum to zbyt wirtualne...ale po prostu ludzie...
    A szczególnie tacy co to są już "after"....to wy macie najświeższe informacje..to wy macie bardzo bogate doświadczenie, które sami od takich jak wy teraz uzyskaliście a teraz z tym bogatym bagażem odchodzicie...to trochę chce się powiedzieć nie fair...nikogo nie można zmuszać do tego aby tu pozostał.... ale może niech nie odchodzi zaraz po przeprowadzce tylko może pół roku po niej??
    Naprawdę, ta moja wypowiedź jest w pełni oparta na pozytywnych emocjach i intencjach. Nawet jeśli czasem kiepsko brzmi...to nie jest żaden wyrzut...taki tylko raczej apel o pomoc innym...mi również
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  9. #9

    Domyślnie

    No, kurcze, Senser, sam nie wiem...Ale po prostu musze iść na odwyk, bo moja praca zawodowa ucierpi. Moderator powinien fundowac takim jak ja odwyk. Moze sie spotkamy na dorocznym Zjeżdzie Forumowiczow. Ja tam jeszcze nigdy nie bylem, ale trzeba sie wybrac. Trzymajcie sie, budowa to ostra jazda. Ale potem patrzy sie na swoje budowlane dylematy z dystansu.
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

  10. #10

    Domyślnie

    Przekorek - na zjazd forumowiczów przyjeżdżaj koniecznie.
    A co do uzależnienia od forum - zrób sobie po prostu mały odwyk (tak ze 3 dni ).
    Po co zaraz działania tak radykalne? Przydadzą się opinie użytkowe od twoim domu - co działa,
    jak, czy jesteś z tego zadowolony itp. Że juz o wpisach dotyczących kosztów eksploatacji
    nie wspomnę - przydadzą się chociaż te z pierwszych 10 lat życia domu

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  11. #11

    Domyślnie

    a kiedy jest taki zlot forumowiczów?

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukrecja
    a kiedy jest taki zlot forumowiczów?
    Lukrecja tutaj masz wszystko o zlocie.

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  13. #13

    Domyślnie

    To miłe Przekorku,że Ci się przyjemnie kojarzę.


    p.s. Rzeczywiście jestem facetem,ale to tak między nami.

  14. #14

    Domyślnie

    Ostatnie pożegnanie
    Czy mógłbyś zmienić tytuł wątka? Kojarzy mi się z czymś bardzo smutnym i na pewno nie z forum. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyż za każdym razem jak to widzę przypomina mi się cmentarz.

  15. #15
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    A może otworzyć dział Anonimowych Forumoholików?

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    A może otworzyć dział Anonimowych Forumoholików?
    Myślę, że to sytuacja beznadziejna, bo funkcjonował już Klub Anonimowego Forumowicza i paaadł... UZALEŻNIENIE NIEULECZALNE ...
    http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=16055

    pozdrawiam
    Edzia

  17. #17

    Domyślnie

    A co to ma wspólnego z moja pośbą?

    Ja od dłuższego czasu siedzę jak na beczce z prochem, bo zdaję sobie sprawę, że będę musiał zamówić szarfę z takim właśnie napisem jak tytuł wątka.
    Są różne sposoby oderwania myśli. Mozna to robić np. w barze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony