dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o doradcach na forum

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Są znakomici

    4 57,14%
  • Nie miałam z nikimi kontaktu na forum

    3 42,86%
  • 0 0%
  • 0 0%
Strona 124 z 126
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 2508
  1. #2461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Szanowna Redakcjo, bardzo proszę o tytuł dla pestka56. Proponuję NAJLEPSZY DORADCA OD GRAFIKI, ponieważ pestka56 bezinteresownie pomaga wielu forumowiczom zwizualizować ich pomysły i wizje, często sama proponując świetne rozwiązania. Ponieważ sama jest specjalistką od grafiki komputerowej, w cudowny sposób wykorzystuje swoją wiedzę pomagając innym forumowiczom.
    Ponieważ nie każdy forumowicz, zwłaszcza "młody" stażem tu trafi pozwalam sobie wkleić kilka opinii z wątku Julisiowo...http://forum.muratordom.pl/showthread.php?200729-Julisiowo-–-jak-zaprojektować-marzenia-–-zapraszam-)&p=5502875&viewfull=1#post5502875 .
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post


    Popieram z całego serca i nie wiem co zrobić by Pesteczka dostała jakiś piękny tytuł przy nicku. Pisałam już 3 maile (do redakcji i do administratorów), ale nie dostałam nawet odpowiedzi . Potem niemal wszystkie dostałyśmy jakiś śmieszny tytuł "wakacyjnych pomagaczy"
    Ktoś wie co zrobić? Może jak więcej osób napisze, to będzie skuteczne? Ja prosiłam o "Najlepszego doradcę na FM", ale uważam, że powinna dostać jakąś piękną wyjątkową rangę. Co począć? Pomożecie?
    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Jestem bardzo za Jakiś artystyczny tytuł by tutaj pasował
    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    I ja jestem za, chociaż nie wiem czy to da rade zrobić. Te tytuły nadawane sa automatycznie bodajże od ilości postów - nie wiem czy można sobie kogoś wyróżnić w ten sposób, ale próbujmy.
    Do kogo piszemy????
    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Podoba mi się propozycja rasi:


    W pełni popieram Wasz pomysł!
    Pestka rzeczywiście na taki tytuł zasługuje
    Czarodziejka!
    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    I ja przychylam się do nadania takiego tytułu
    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Również popieram nadanie specjalnego tytułu. Za każdym razem zresztą od nowa się zachwycam talentem Pestki, więc sprawa jest oczywista

  2. #2462

    Domyślnie

    pestka56 3xTAK!

  3. #2463
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Tytuł przyznany

  4. #2464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Dziękujemy Szanownej Redakcji!

  5. #2465

  6. #2466
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    I ja NAJPIĘKNIEJ dziękuję Szanownej Redakcji

  7. #2467
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Myślę że dobrym kierunkiem jest precyzować tytuły, tak jak teraz proponowaliście. Każdy ma jakąś specjalizację i dzięki takim dopiskom łatwiej odróżnić posty fachowe od zwykłych rozmów czy wymiany poglądów.

  8. #2468
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Czekamy na poważne propozycje, komu dać tytuł Najlepszego Doradcy.

  9. #2469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Odgrzeję trochę temat, myślę że to najwyższy czas by poszerzyć grupę o kolejnych najlepszych doradców na forum.
    Proponuję kolegę CityMatic, uważam że nominacji nie trzeba zbytnio uzasadniać. Mam nadziej, że osoby które miały z kolega styczność, śledzili jego posty, miały okazję wysłuchać jego cennych rad, zgodzą się ze mną i poprą kandydaturę.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #2470
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Popieram - CityMatic jest jak najbardziej najlepszym doradcą - zawsze pomocne i merytoryczne posty + cierpliwość do kilkukrotnego tłumaczenia zagadnienia w razie potrzeby - więc należy mu się tytuł Najlepszy Doradca
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  11. #2471

    Domyślnie

    Ten gość ?

    Jeśli tak, to

    I to z jakim spokojem najlepszy:
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  12. #2472
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    przedkładam do przemyślenia przycisk "pomógł" , użytkownicy mogliby decydować na bieżąco o tym czy ktoś jest pomocny . przyznam ,że jestem na forum od 2010r , a pierwszy raz mignął mi wątek "nominacji"

    dobrze funkcjonuje to na innych dużych forach typu elektroda , czy mitsumaniaki


    .


    zapewne pojawią się argumenty , że to pole do nadużyć , ale tam naprawde to funkcjonuje . a tutaj jak patrze na wypowiedzi niektórych to ręce opadają bo wygląda to jak nabijanie postów , wiem ,że każdy z 10 tyś postów nie może być tylko i wyłącznie "pomocny" i ,że trzeba czasem pogadać o niczym , ale...

    nominacje od kilku forumowiczów , przekuwane przez mod'ów w tytuły , też obarczone moga być błędem , czego jestem chyba przykładem ponieważ niedawno w moim profilu widniał napis "profesjonalny doradca..."
    .

    .
    , a po kilku dniach zniknął . daleko mi do najlepszych i nawet przez głowę by mi nie przeszło ,że taki mi się należy
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 24-03-2018 o 19:10

  13. #2473
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Cześć, a dlaczego my mamy coś radzić? Drut montował, drut skasował, to niech drut radzi, jak skończyć taki nieskończony przez druta montaż.

    Skoro są nominacje do najlepszych doradców , to ja mam też propozycje do najgorszych , kto mu dał ten tytuł ? Za taki porady dostaje się tytuły

    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 24-03-2018 o 23:52

  14. #2474
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    T12345t jako najgorszy doradca... Widać że cuuube mało lata po forum.
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  15. #2475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Każdy ma czasem słabszą chwilę i jeśli po raz dziesiąty słyszy ten sam problem (omawiany chwilę temu), spotyka się z nierzetelnym podejściem sprzedawcy i inwestorem zasłaniającym niewiedzą to czasem nie wytrzymuje.
    Cuuube - Tobie nigdy nie wymknęło się pod nosem coś nieprzyzwoitego? I jakby to usłyszał zazdrosny sąsiad i złożył zawiadomienie do "odpowiednich instytucji" że jesteś niegodny... ; )
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #2476
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    zdarzyło mi się...
    ale jeśli ktoś czuje się poirytowany tym samym pytaniem po raz tysięczny i nie ma ochoty odpowiadać , to chyba lepiej żeby się nie wypowiadał tym bardziej w takim tonie , do nowego użytkownika , nikt od niego nie wymaga i nie zmusza ! może ktoś inny będzie miał ochotę , jeśli nie to użytkownik odejdzie z kwitkiem i będzie musiał szukać pomocy w innym miejscu , a tak wyrabia sobie negatywne zdanie o forum i jego użytkownikach .
    byłem kiedyś moderatorem przez 4 lata na dużym forum samochodowym

    co prawda tylko działu regionalnego ale jednak(gdy urodziły mi się dzieci i zmieniły priorytety z aut , na dom , zaniedbałem forum i wybrano nowego , który rozkręcał ponownie , ja przeniosłem się tutaj ), był tam pilnowany pewien poziom przez kierownictwo tym bardziej to z samej góry . tam często się zdarzało ,że użytkownik dostawał wręcz bana za wycieczki personalne , a już na pewno ostrzeżenia - widoczne w profilu . za nie trzymanie się tematu również leciały ostrzeżenia , tutaj to wątki często wielotorowe , z których ciężko wyłuskać to czego się rzeczywiście szuka . nowy użytkownik w końcu pyta o swój problem w nowym temacie , bo po przejrzeniu często 300 stron nie znalazł jednoznacznej odpowiedzi , ale to nie powód by go zjechać od razu od sknerusów i druciarzy , bez poznania przyczyn sytuacji . nie chce też bronic nowych , bo rzeczywiście często ludzie są sami sobie winni , ale naprawdę , piekarz czy elektryk może mieć zerowe pojęcie o budowaniu i zostaje wprowadzony w maliny .

    podam przykład z życia ... usłyszałem kiedyś pytanie rodzica do dziecka "skąd biorą się warzywa i owoce ? "noooo , yyyyyy, " ze sklepu " , później tacy ludzie szukają rady właśnie na forach

    nie twierdzę ,że T12345t zasłużył na cokolwiek , bo nie ,ale skoro jak sam napisał szkoda mu czasu , to niech po prostu nie pisze i da się wykazać ewentualnie innym , bądź wątek umrze bez odpowiedzi , bo są takie przypadki i to nie pojedyńcze

    też widuję nowe powtarzające się tematy , czasem zdarzy mi się po prostu nakierować na już istniejące wątki lub po prostu się nie odzywam , gdy słyszę

    Cytat Napisał Mocarny Zobacz post
    A co do podanych linków... widziałem i czytałem. Więcej tam przepychania się itp., niż suchych danych które podawali użytkownicy pieców na pelet. Dlatego chciałem założyć nowy temat odnośnie tylko peletu.
    nie mam ochoty na polemikę i tłumaczenie , to tego nie robię , podobnie jak inni.
    może i dlatego nie mam kilku tysięcy postów
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 01-04-2018 o 09:00

  17. #2477
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Może powiem na swoim przykładzie.. dostałem ten tytuł za całokształt. Ktoś wystawił, ktoś poparł.. ale ja wcale się nie czuję że zasługuję.
    Mając "tytuł" ważę swoje słowa, bo w końcu nie wypada mi walnąć gafy.. siłą rzeczy piszę mniej.
    Na innych forach spotkałem opcję "pomocna porada". Dzięki temu każdy - szary żuczek z kilkoma postami może powiedzieć coś mądrego i zostać docenionym przez innych użytkowników. Ilość punkcików "pomocna porada" mobilizuje do wysiłku





    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Redakcjo!

    Ja nie krytykuję idei tytułów, one, jak każda rzecz dana w dowód uznania za czyjąś bezinteresowną pracę są ok, ale pomysł z "żywym" tworem, na bieżąco wskazującym, na ile ktoś jest pożyteczny dla innych, wydaje się mi o tyle lepszy, że będzie to bieżące wskazanie... nie wiem, jak to określić, wartościowości forumowicza, powiedzmy, a nie jedynie faktu, że ktoś kiedyśtam oddał na niego głos.



    J.



    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Przyjemnie. Owszem. Ale.. no właśnie przez niego czuje sie ograniczony - wierzcie mi - dziesiątki razy nie napisałem tego, co bym normalnie skrobnął pod wplywem emocji - bo tutuł zobowiązuje..
    Nie widze problemu by opcja "pomocna porada" funkcjonowala obok tytulow..


    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Zgadzam się Tytuł nobilituje. Pisząc oficjalnie, nie wypada używać dosadnych
    argumentów. I nie mam tu na myśli niezgodnych z regulaminem, niezgodnych
    z prawem, czy po prostu niegrzecznych (obraźliwych) wypowiedzi...Nie można
    tez przesadzać z żartami, no i jaj sobie nie można robić....

    Dodam , jeszcze odnośnie poprzedniego wywodu ... Moja żona pracuje w służbie zdrowia i ona jak widzi , że coś robię np wieszam szafkę to od razu nieee bo się wszystko zawali , a jak słyszę od niej że przywieźli gościa z nożyczkami w skroni , i że przeżył to ja z kolei

  18. #2478
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    zgadzam sie z przedmowcami, a PP+odznaczenia jak ruski general "najlepszy doradca itp" mocno hamuje jezyk i wymusza dyplomacje, przy czym w moim przypadku i tak to wychodzi jak wychodzi...
    a "pomogl mi" baaardzo fajne...
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #2479
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    ten , pobił rekord

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Jeśli udziałowiec jest niemiły to kupujesz nie pod swoją budowę. Kupujesz tylko udział, drugi udziałowiec dowie się o transakcji jeśli zajrzy do księgi wieczystej, potem troche szukania i sprzedajesz nabywcom krępym, wytatuoawnym, z okresloną marką pojazdu na 2. literę alfabetu. Najlepiej śniadym i niekoniecznie polskojęzycznym.
    brawo za poradę , "elita forum" , brakuje ci tylko tytułu najlepszy doradca . wcale bym się nie zdziwił jak podpada to pod namawianie do czynów zabronionych - podżeganie .

  20. #2480
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    zgadzam sie z przedmowcami, a PP+odznaczenia jak ruski general "najlepszy doradca itp" mocno hamuje jezyk i wymusza dyplomacje, przy czym w moim przypadku i tak to wychodzi jak wychodzi...
    a "pomogl mi" baaardzo fajne...
    Sobą zawsze trzeba być,niezależnie od sytuacji

Strona 124 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony