dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o doradcach na forum

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Są znakomici

    4 57,14%
  • Nie miałam z nikimi kontaktu na forum

    3 42,86%
  • 0 0%
  • 0 0%
Strona 125 z 126
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.500 z 2508
  1. #2481
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    przedkładam do przemyślenia przycisk "pomógł" , użytkownicy mogliby decydować na bieżąco o tym czy ktoś jest pomocny . przyznam ,że jestem na forum od 2010r , a pierwszy raz mignął mi wątek "nominacji"

    dobrze funkcjonuje to na innych dużych forach typu elektroda , czy mitsumaniaki


    .


    zapewne pojawią się argumenty , że to pole do nadużyć , ale tam naprawde to funkcjonuje . a tutaj jak patrze na wypowiedzi niektórych to ręce opadają bo wygląda to jak nabijanie postów , wiem ,że każdy z 10 tyś postów nie może być tylko i wyłącznie "pomocny" i ,że trzeba czasem pogadać o niczym , ale...

    nominacje od kilku forumowiczów , przekuwane przez mod'ów w tytuły , też obarczone moga być błędem , czego jestem chyba przykładem ponieważ niedawno w moim profilu widniał napis "profesjonalny doradca..."
    .

    .
    , a po kilku dniach zniknął . daleko mi do najlepszych i nawet przez głowę by mi nie przeszło ,że taki mi się należy

    .

    .
    Może wkońcu wydeptam tę ścieżkę , do bardziej racjonalnego promowania pomocnych uzytkowników.
    Progi ilości postów są mylące , nominacji do tytułów brak bo nikt z nowych nie wie , że tutaj tak to się odbywa , że trzeba znaleźć temat o nominacjach itd

  2. #2482
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    liczba głosujących w ankiecie powalająca 5 w 13 lat istnienia wątku
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 19-08-2018 o 20:17

  3. #2483
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękujemy za tę propozycję. Do przeanalizowania czy vBulletin pozwala na takie funkcje.
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  4. #2484
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    Dziękujemy za tę propozycję. Do przeanalizowania czy vBulletin pozwala na takie funkcje.
    i miesiąc to za mało by coś ustalić

  5. #2485

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    Dziękujemy za tę propozycję. Do przeanalizowania czy vBulletin pozwala na takie funkcje.
    pozwala. co prawda elektroda.pl bazuje na silniku phpBB ale vBulletin tez oferuje taka mozliwość


  6. #2486
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar stam222
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Szanowni moderatorzy.

    Nie wiem czy dobrze dobrze piszę, jeżeli nie tu to przepraszam i proszę o wskazanie działu gdzie mogę to zrobić.
    Zwracam się z prośbą o przyznanie użytkownikowi @bobrow tytułu "FORUMOWICZ WIELKI SERCEM". Wiem, że jestem tutaj inaczej odbierany, ale to jest na poważnie. Czytałem wiele razy co gość robi dla ludzi na tym forum. Pomaga jak nikt tutaj inny. Miałem oczywiście nim małe przeboje, ale uważam, że zasługuje na coś takiego. Pomógł tu wiele razy bardzo dużej liczbie osób. Zrobił to profesjonalnie i z klasą. Ma dużą wiedze. Wydaje , że wiele osób ma takie samo zdanie jak ja.

    Pozdrawiam.
    Tak

  7. #2487
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Mała uwaga, tytuł „Forumowicz wielki sercem” jak do tej pory był przyznawany za aktywne uczestnictwo w uprzednio na FM przeprowadzanych, cyklicznie co roku licytacjach fantów wystawionych przez forumowiczów i dzieci z domu dziecka. Należałoby więc zweryfikować propozycję i ewentualnie wystawić kolejną.
    Osobiście jakiś czas temu postulowałem za przyznaniem innemu forumowiczów tytułu ale widać, że tradycja się pomału zaciera lub obecnie Redakcja, ma inny pomysł na to jak, kiedy i czy w ogóle dana ranga będzie przyznawana. Moim skromnym zdaniem, można by do tego powrócić.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #2488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubson Zobacz post
    Szanowni moderatorzy.

    Nie wiem czy dobrze dobrze piszę, jeżeli nie tu to przepraszam i proszę o wskazanie działu gdzie mogę to zrobić.
    Zwracam się z prośbą o przyznanie użytkownikowi @bobrow tytułu "FORUMOWICZ WIELKI SERCEM". Wiem, że jestem tutaj inaczej odbierany, ale to jest na poważnie. Czytałem wiele razy co gość robi dla ludzi na tym forum. Pomaga jak nikt tutaj inny. Miałem oczywiście nim małe przeboje, ale uważam, że zasługuje na coś takiego. Pomógł tu wiele razy bardzo dużej liczbie osób. Zrobił to profesjonalnie i z klasą. Ma dużą wiedze. Wydaje , że wiele osób ma takie samo zdanie jak ja.

    Pozdrawiam.
    W takich kategoriach przyznawane były tytuły "Najlepszy doradca na forum". "Forumowicz wielki sercem" było przyznawane za udział w aukcjach świątecznych, ale ostateczna decyzja zawsze należała do Redakkcji..

    Stam222, Twoje "tak" oznacza potwierdzenie wniosku Kubsona? To istotne, bo co dwa głosy to nie jeden
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #2489
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Przyznałem użytkownikowi bobrow rangę "NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!"

    Zachęcam też do wyrażania uznania dla innych użytkowników poprzez przycisk "Podziękuj" pod postem
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #2490
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bobrow

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Jelenia Góra
    Posty
    5.207

    Domyślnie

    Ooo...
    Szanowna Redakcjo, drogie Koleżanki i Koledzy,
    serdecznie dziękuję za docenienie mojego zaangażowania w "życie" Tutaj, obiecuję nie skrzywić się w jakąkolwiek stronę i przedstawiać sprawy w jak najbardziej obiektywnym świetle.
    Nie mam zamiaru uruchamiać żadnej krucjaty -chciałbym tylko , aby zwykli LUDZIE mogli w sposób jasny i zrozumiały zobaczyć "nasze" sprawy PeCeowe.
    To pomoże nam wszystkim-powietrze będzie czystsze (przynajmniej w najbliższym sąsiedztwie ,a węglowe elektrownie może też kiedyś będą miały mniejszą produkcję "uboczną"...) , nowi inwestorzy może dobiorą bardziej świadomie sprzęt i będą wiedzieli w czym są różnice (i za co płacą).
    Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za zaufanie , to jest dla mnie dodatkowe wyzwanie

    Pozdrawiam
    Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019

    PS
    Kol. Kubson - nie spodziewałem się takiego uznania i takiego Twojego zaangażowania w docenieniu moich "wypocin i walk wewnętrznych"
    Dziękuję.
    Wiata PV 9,92kWp 32xLongi 310W+Sofar 11KTL-X,T-cap 9kW 3f mod F,opomiarowany,22-23 st w domu ,sprzęgło hydr+ CWU 300L 3,4m2 , grzejniki 65%+35% podłogówka, dom piętrowy z garażem , kubatura ogrzew 437m3 (pow ogrzew ok 200m2)+nieogrz 154m3 ,bez reku ,wentyl mech +grawit, okna PCV z roletami ociepl, dach 30cm wełny , ściany pustak ceram 24 cm+10 cm styro. Koszty PC CO+CWU:2017-7590kWh/3263pln,2018-6858kWh/2922pln,2019-6649kWh/2792pln,2020-7033kWh/wartość 3064pln-fizycznie 0,00pln

  11. #2491
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Odgrzeję trochę temat, myślę że to najwyższy czas by poszerzyć grupę o kolejnych najlepszych doradców na forum.
    Proponuję kolegę CityMatic, uważam że nominacji nie trzeba zbytnio uzasadniać. Mam nadziej, że osoby które miały z kolega styczność, śledzili jego posty, miały okazję wysłuchać jego cennych rad, zgodzą się ze mną i poprą kandydaturę.
    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Popieram - CityMatic jest jak najbardziej najlepszym doradcą - zawsze pomocne i merytoryczne posty + cierpliwość do kilkukrotnego tłumaczenia zagadnienia w razie potrzeby - więc należy mu się tytuł Najlepszy Doradca
    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    Ten gość ?

    Jeśli tak, to

    I to z jakim spokojem najlepszy:
    Gratuluję koledze bobrow przyznanej rangi.
    Może przy okazji Redakcja ponownie rozważyła by propozycję przyznanie podobnej rangi koledze CityMatic?
    Wiem, że zgłoszenie zostało umieszczone dosyć dawno ale przez zmiany personalne.na FM mogło umknąć uwadze.
    Gorąco zachęcam innych forumowiczów do poparcia naszej kandydatury.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 02-01-2019 o 15:15 Powód: Uzupełnienie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  12. #2492
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Gratuluję koledze bobrow przyznanej rangi.
    Może przy okazji Redakcja ponownie rozważyła by propozycję przyznanie podobnej rangi koledze CityMatic?
    Wiem, że zgłoszenie zostało umieszczone dosyć dawno ale przez zmiany personalne.na FM mogło umknąć uwadze.
    Gorąco zachęcam innych forumowiczów do poparcia naszej kandydatury.
    Dla pewności - ja cały czas podtrzymuję moje poparcie w tej sprawie.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  13. #2493
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Dla pewności - ja cały czas podtrzymuję moje poparcie w tej sprawie.
    Również jestem za . Gdzie się nie obrócić City już tam jest ...

  14. #2494

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Również jestem za . Gdzie się nie obrócić City już tam jest ...
    a ja jestem przeciw. Co z tego, ze jest? jak daje takie rady , to ja dziękuję https://forum.muratordom.pl/showthre...a-%C5%9Bcianie
    Bez wiedzy, na chybił trafił.

    Do samego CityMatic nic nie mam.


  15. #2495

    Domyślnie

    Najlepszy doradca na forum to Asolt

    Dobrze ci radzę, zrób jak uważasz.

  16. #2496
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    a ja jestem przeciw. Co z tego, ze jest? jak daje takie rady , to ja dziękuję https://forum.muratordom.pl/showthre...a-%C5%9Bcianie
    Bez wiedzy, na chybił trafił.

    Do samego CityMatic nic nie mam.
    wiesz , po omacku bez zobaczenia jak to dokładnie wygląda i tylko po opisie (czasem niejednoznacznym)można nie trafić w punkt problemu za pierwszym podejściem i nie czepiałbym się .

    "Nie myli się tylko ten co nic nie robi "

    Co powiesz o takich poradach elity https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7642676 .

    Podałbym jeszcze kilka osób w tym moda... z cudownymi radami , ale w nawale ich postów teraz tego nie odszukam .
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  17. #2497

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    wiesz , po omacku bez zobaczenia jak to dokładnie wygląda i tylko po opisie (czasem niejednoznacznym)można nie trafić w punkt problemu za pierwszym podejściem i nie czepiałbym się .
    zgadza się, ale tym razem opis był zupełnie inny niż porada. Ale mi to wisi,
    i tak przesiewam każde porady, i nigdy nie zwracam uwagi na to czy to jest najlepszy czy najgorszy doradca forum. Każdą poradę i tak trzeba zweryfikować.


  18. #2498
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Przyznałem użytkownikowi CityMatic rangę najlepszego doradcy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  19. #2499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Przyznałem użytkownikowi CityMatic rangę najlepszego doradcy
    Żart?


  20. #2500
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Słuszna decyzja Redakcji. Forum potrzebuje takich pozytywnie zaangażowanych doradców.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

Strona 125 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony