dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 334
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 6661
  1. #2041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Majka
    no, postaw w końcu tą szklankę ze szczoteczkami do zębów na miejscu

    buuuu
    dlaczego bnuuuu???
    bo chciałabym już, a wciąż jeszcze mi się nie udaje
    ale i tak zrobisz to szybciej niż ja....
    niby tak, ale wiesz sama ile czekałam na ten moment

  2. #2042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał sloneczny_slonecznik
    dlaczego ja nie widze zadnego zdjecia ? tylko same krzyzyki
    Trochę krzyżyków jest - przyznaję, ale żeby same.... ?

  3. #2043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorka
    I mnie sie chce pochwalic Twój domek! Piękny masz i taki w moim guście No i dzieki za doping!
    To takie miłe jak sie czyta komplementy

    Ps. A ja tez zdjęć nie widzę Czy ty ich nie usuwasz przypadkiem z serwera? Ja zauwazyłam, że pojawia sie u mnie krzyzyk jak usunełam je z albumu netowego. I tak sobie dedukuję.... ale daleko mi do informatyka...

    Honorko - dzięki .
    Cieszę się, że Cię zdopingowałam do założenia albumu, bo masz śliczne wnętrza .

    Trochę zdjęć usunęłam, bo trąciły myszką .

  4. #2044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał juka11
    Soniko, napiszesz czym olejowałaś swoją akację? Wiem, że jeszcze nie mieszkasz, ale może już myłaś te olejowane podłogi (w końcu chyba nikt tak nie potrafi nabrudzić jak różnego rodzaju fachowcy), jesli tak to czy wszystkie zabrudzenia dało się zmyć? Nie zostały żadne plamy?

    Juka - olejowaliśmy "Carl's Oil".
    Podłóg jeszcze nie myłam - nie zdążyły się zabrudzić, bo wszystkie są zakryte kartonami. Czasami je podglądam i mają się dobrze .

  5. #2045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    Aleś mnie Soniczko przestraszyła tym buuuuuu .
    Już myślałam że się coś złego stało . Druga myśl była taka głupawkowa , że może nie ma ząbków do mycia szczoteczką
    Mam nadzieję że potraktujesz to humorem , to takie moje zboczenie zawodowe
    Nie jest tak źle Maxi - ząbki są ..... jeszcze .

    Pewnie nie wiesz, ale był tutaj kiedyś Forumowicz i nicku "Miazgociąg" .
    Kolega ?

  6. #2046

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Majka
    no, postaw w końcu tą szklankę ze szczoteczkami do zębów na miejscu

    buuuu
    dlaczego bnuuuu???
    bo chciałabym już, a wciąż jeszcze mi się nie udaje
    ale i tak zrobisz to szybciej niż ja....
    niby tak, ale wiesz sama ile czekałam na ten moment

    domyślam się...
    Joanna
    domek

  7. #2047

    Domyślnie

    Soniko jaki rozmiar szklanych drzwi prysznicowych masz w tej niebieskiej lazience ?
    Ona mi sie szczegolnie podoba... no cacy jest

  8. #2048

    Domyślnie

    Witam Soniko,chyba Cię przegoniłam.Od 13-go już mieszkamy.Trzymam kciuki za twoją szybką pzreprowadzkę.

  9. #2049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    Soniko jaki rozmiar szklanych drzwi prysznicowych masz w tej niebieskiej lazience ?
    Ona mi sie szczegolnie podoba... no cacy jest
    Mohag - są szerokie na 90 cm.

  10. #2050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał botanika
    Witam Soniko,chyba Cię przegoniłam.Od 13-go już mieszkamy.Trzymam kciuki za twoją szybką pzreprowadzkę.
    Bardzo się cieszę, że dobrnęłaś do końca - gratuluję .

    Mnie też już niewiele zostało do tego wielkiego dnia.

  11. #2051

    Domyślnie

    hej Soniczko, to juz chyba całkiem blisko ta przeprowadzka? Myślisz, że sobota to dobry dzień ? Trzymam kciuki i zazdroszczę tego dreszczyku, o którym ja już dawno zapomniałam. Powodzenia przy przeprowadzce
    pozdrawiam
    gohna
    Mahonia mpb1971

    oznaką, że pijesz za dużo kawy jest fakt, że otwierasz drzwi, zanim ktokolwiek do nich zapuka

  12. #2052

    Domyślnie

    Witaj Soniko pisałam wczoraj do Ciebie posta z zapytaniem ale gdzies mi go wcięło. chodzi o to czy orientujesz sie jakie są warunki odbioru buzdynku przed zamieszkaniem, bo Ty już wwidzę na tym etapie jesteś. No i malutka prośba może porozpieszczałabys nas jakimis nowymi fotkami z uprzytulniania domku.
    Dom to brzmi dumnie...

    Gródek Monique

  13. #2053

    Domyślnie

    Senk ju to juz wiem jak taka 90-siatka wyglada

  14. #2054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpb1971
    hej Soniczko, to juz chyba całkiem blisko ta przeprowadzka? Myślisz, że sobota to dobry dzień ? Trzymam kciuki i zazdroszczę tego dreszczyku, o którym ja już dawno zapomniałam. Powodzenia przy przeprowadzce
    Myślę, że sobota jest bardzo dobrym dniem Gosiu, tym bardziej że nie pracuję .
    Dreszczyku nie masz co zazdrościć, bo go nie ma . Jest tylko totalne zmęczenie .
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twoje ogrodzenie - mam nadzieję że wreszcie się doczekasz, bo bardzo czekam na Twój ogródek .

  15. #2055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monique
    Witaj Soniko pisałam wczoraj do Ciebie posta z zapytaniem ale gdzies mi go wcięło. chodzi o to czy orientujesz sie jakie są warunki odbioru buzdynku przed zamieszkaniem, bo Ty już wwidzę na tym etapie jesteś. No i malutka prośba może porozpieszczałabys nas jakimis nowymi fotkami z uprzytulniania domku.
    Monique - trzeba mieć mapki powykonawcze, numer domu, opinię kominiarską i coś tam jeszcze - w sumie sporo papierków. Na szczęście nie ja się tym zajmuję .

    Chciałabym Was porozpieszczać, ale nie ma czym .
    Przerabiam teraz temat szafy wnękowej i mam problem, bo nikt nie chce mi zrobić takowej pod skosem - chyba zaczynam tracić nadzieję.

    Czy zrobienie szafy pod skosem, to aż taka sztuka ?

    A może wszyscy chcą iść na łatwiznę, bo prosta szafa to szybka, miła i przyjemna robota, a przy skosie trzeba się nagłówkować i nikomu się nie chce?

  16. #2056

    Domyślnie

    Witaj Soniko! Czyżbym dobrze zrozumiała w sootę już się przenosisz? jeżeli tak to życzę wszystkiego naj naj lepszego.w nowm domku!

  17. #2057

    Domyślnie

    Ja myślę, ze to właśnie o to drugie chodzi. wszyscy idą na łatwiznę. Jest mało wykonawców a sporo chetnych i przebierają jak w ulęgałkach. Niech jeszcze stanie kilkaset banerów na temat pracy w Irlandii to chyba sami będziemy musieli sobie zacząć sobie wszystko robic. Bo już teraz są problemy z rzemieślnikami doadjmy porządnymi rzemieslnikami.
    Dom to brzmi dumnie...

    Gródek Monique

  18. #2058

    Domyślnie

    Acha i udanej soboty życzę.
    Dom to brzmi dumnie...

    Gródek Monique

  19. #2059

    Domyślnie

    to już wielki dzień w sobotę!!!!? gratuluję serdecznie i miłego mieszkania życzę

  20. #2060
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Soniś kochana , mam graaać ?
    Bo już sama nie wiem
    Instrumenty na sobotę się stroją , zaczyn na chleb rośnie a soli zawsze ci u nas dostatek W razie czego Wieliczka niedaleko
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

Strona 103 z 334

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony