dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 334
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 6661
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G
    Joola mam nadzieje że pracuje

    Pracuje, pracuje ,
    a efekty można zobaczyć tu:

    ścianka luksferowa skończona:



    druga strona łazienki:








  2. #222

    Domyślnie

    Bardzo fajnie wyglada ta bablowata lazienka Postaram sie w weekend zamiescic zdjecia z mojej lazienki dado, sciany sa juz prawie skonczone, no ale ta lazienka jest znacznie mniejsza od twojej, bo ma 7,5m2 Zalozylam wreszcie album na photosite, musze teraz zrobic wiecej zdjec, w tym moich lazienek. Dado jest super glazura, mozna ukladac na wiele fajnych sposobow. Pzdr

  3. #223

    Domyślnie

    wow

    Zaje... fajnie
    Kacha

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cześć Sonika Widzę, że prace łazienkowe trwały Qurcze dopiero teraz zobaczyłam, że parę postów wyżej wkleiłam nie tą łazienkę co chciałam Ci pokazać. Ostatnio wpadła mi w oko takakliknij na obrazek)Na zdjęciu nie widać dobrze dekorków są w latarnie morskie.


    A tak wogóle widziałam też Twoje i inne płytki Dado na żywo...i już sama nie wiem co mam wybrać
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #225
    Guest

    Domyślnie

    Sonika jestem pod wrazeniem!!!!!!! Toz to prawi koncowka i to jaka piekna koncowka!!!!!!

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    Bardzo fajnie wyglada ta bablowata lazienka Postaram sie w weekend zamiescic zdjecia z mojej lazienki dado, sciany sa juz prawie skonczone, no ale ta lazienka jest znacznie mniejsza od twojej, bo ma 7,5m2 Zalozylam wreszcie album na photosite, musze teraz zrobic wiecej zdjec, w tym moich lazienek. Dado jest super glazura, mozna ukladac na wiele fajnych sposobow. Pzdr

    Cieszę się, że masz wreszcie album, tylko czemu nie ma zdjęć????
    Ozzie - nie bądż taka. daj pooglądać. Bardzo jestem ciekawa jak Ty ułożyłaś bubble?

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Cześć Sonika Widzę, że prace łazienkowe trwały Qurcze dopiero teraz zobaczyłam, że parę postów wyżej wkleiłam nie tą łazienkę co chciałam Ci pokazać. Ostatnio wpadła mi w oko takakliknij na obrazek)Na zdjęciu nie widać dobrze dekorków są w latarnie morskie.


    A tak wogóle widziałam też Twoje i inne płytki Dado na żywo...i już sama nie wiem co mam wybrać

    Też bardzo ładne płytki.
    Ale nie zazdroszczę Ci konieczności podjęcia decyzji.
    Całe szczęście, że ja mam to już za sobą. Wiem jaka to męka.
    Ja też chodziłam, oglądałam, znowu chodziłam, oglądałam i nic mi się specjalnie nie podobało.
    Myślałam, że nigdy niczego nie wybiorę.
    Aż zobaczyłam płytki Dado i to było to. Podobały mi się prawie wszystkie serie i dostawałam oczopląsu.
    Ale tylko przy tych jednych dostawałam dreszczy i wreszcie wiedziałam, że tylko te albo żadne.

    I znowu musiałam szukać.
    Tym razem sklepu gdzie mogłam je kupić taniej niż w Krakowie. I znalazłam w...... Sosnowcu. Były o jakieś 30 % tańsze.

    Więc może w tym "dreszczu" jest metoda.
    Idż do sklepu i czekaj aż Cię przejdą ciarki emocji - wtedy to będą TE płytki.
    Będę czekać na relacje jak Ci idzie

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniś
    Sonika jestem pod wrazeniem!!!!!!! Toz to prawi koncowka i to jaka piekna koncowka!!!!!!

    Dzięki Moniś .
    Do końca niestety jeszcze trochę. Ten nasz kafelkarz daje w kość i musieliśmy przesunąć parkieciarza na nieokreśloną przyszłość.
    A miał zacząć w przyszłym tygodniu.
    Nic tylko się załamać.
    Ale nic więcej nie mówię, bo to i tak nic nie da, a robi porządnie i starannie, więc niech już Mu będzie.

    Niedługo zaczynam następny etap pt.- "szukanie mebli do kuchni".
    I znowu się zacznie .

  9. #229

    Domyślnie

    Sonika, spokojnie, bable sie ukladaja Tzn pan Piotr je uklada. Do soboty powinny wszystkie byc na scianach Nie mam tylko aparatu z duzym zoomem, wiec nie wiem jak wyjda te zdjecia, pewnie nie uda mi sie objac calej sciany... Ale obiecuje sprobowac.

  10. #230
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Moniś
    Sonika jestem pod wrazeniem!!!!!!! Toz to prawi koncowka i to jaka piekna koncowka!!!!!!

    Dzięki Moniś .
    Do końca niestety jeszcze trochę. Ten nasz kafelkarz daje w kość i musieliśmy przesunąć parkieciarza na nieokreśloną przyszłość.
    A miał zacząć w przyszłym tygodniu.
    Nic tylko się załamać.
    Ale nic więcej nie mówię, bo to i tak nic nie da, a robi porządnie i starannie, więc niech już Mu będzie.

    Niedługo zaczynam następny etap pt.- "szukanie mebli do kuchni".
    I znowu się zacznie .
    Eeeee tam sie zacznie toz to przyjemne i budujace "zamieszanie" i bieganina........ A masz juz jakis pomysl na kuchnie?????
    A lazienka pieknieje w oczach

  11. #231

    Domyślnie

    Sonika! to jest piękne! Wszystko!!!
    jestem pod dużym wrażeniem!

  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Sonika-czy moge zapytac o wielkosc Twojej niebieskiej lazienki, pewnie puchniesz od tych podziwow , ale i ja tez chwale, kiedy sie przeprowadzacie?

  13. #233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Sonika! to jest piękne! Wszystko!!!
    jestem pod dużym wrażeniem!

    Dzięki serdeczne za miłe słowa

  14. #234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Sonika-czy moge zapytac o wielkosc Twojej niebieskiej lazienki, pewnie puchniesz od tych podziwow , ale i ja tez chwale, kiedy sie przeprowadzacie?

    Niebieska łazienka ma 12 m2.
    Od podziwów nie puchnę , ale miło mi, że i innym się podoba, a nie tylko nam.
    Dzięki za dobre słowo

  15. #235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    moze powinnas go przekupic? jedzeniem? nie , bo sie przyzwyczai , a jak polubi to jeszcze zwolni, pomysl , pomysl

  16. #236
    Guest

    Domyślnie

    Sonika
    ale fajnie napisałaś o tych płytkach, hehe
    No, faktycznie przy Dado można dostać oczopląsu, a Twoje są super, efekt już widać rewelacja, a kafelkarz ..ja miałam tak samo, ale był bardzo dokładny..lepiej się chyba czasem nie speszyć, a widac u Was , że daje z siebie wszystko

  17. #237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki Mimi za dobre slowo
    On daje z siebie wszystko i my też
    Ale żarty na bok - robi ładnie i złego słowa nie można powiedzieć.

  18. #238

    Domyślnie

    Bardzo oryginalny projekt łazienki. Już nie mogę się doczekać zdjęć z końca realizacji. Pozdrawiam

  19. #239

    Domyślnie

    Sonika piękne wnętrza.Ta błękitna łazienka powaliła mnie na kolana.Dawaj nastepne fotki,z niecierpliwością na nie czekam



    Joola czy wiesz ,może ile kosztują te płytki???


  20. #240
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał amj2
    Joola czy wiesz ,może ile kosztują te płytki???
    Tak, niestety nie są zbyt tanie (ok. 110-120złm2). Ale można je kupić w drugim gatunku i wtedy są ponad połowę tańsze.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

Strona 12 z 334

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony