dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 334
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 6661
  1. #1001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Sonika -kuchnia elegancka i sterylna .Piękna .Ale nie rób sobie czasem ciemnego blatu.Rozważałam onegdaj taki ,zaczęłam podpytywać tych co maja i stanowczo odradzają .Kurz i smugi ,wciąż sie sprząta .To tak na marginesie

  2. #1002
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Sonika...ehhh ja z kuchnia tez mam problem
    wogole nie wiem co wymyslec - pustka w glowie
    Łazienki wymyslilam, miodzio
    a Kuchnia - czarna rozpacz

    moze masz jakies adresy mailowe do ciekawych rozwiazan?:-/ gdzies gdzie szukalas , bo ja sie musze czyms wesprzec i zainspirowac
    dzieki

  3. #1003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

  4. #1004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ta jest moja ulubiona, ale kafelki i ściany musiałaby mieć czekoladowe


  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Sonika -kuchnia elegancka i sterylna .Piękna .Ale nie rób sobie czasem ciemnego blatu.Rozważałam onegdaj taki ,zaczęłam podpytywać tych co maja i stanowczo odradzają .Kurz i smugi ,wciąż sie sprząta .To tak na marginesie
    Ale do jasnych mebli niespecjalnie pasuje inny blat. Do brzozowych mebli mam czekoladowy blat (barwiony buk). Jeszcze nie odradzam, ale mam też nowe hobby (oprócz mycia podłóg ): wycieranie blatu. Ale wygląda cudnie...
    Soniko, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, bezstresowej przeprowadzki i szczęścia w tym pięknym, wysmakowanym domku.

  6. #1006

    Domyślnie

    Soniko

    Drzwi są bardzo ładne
    Kuchnia jest po prostu rewelacja ale już sobie wyobrażam tą cenę! Ja zwolenniczka drewna wszędzie gdzie się da, coraz bardziej przekonuję sie do takich lakierowanych frontów.

    Zdecydowałaś już?

  7. #1007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Soniko, coraz blizej celu!!! I coraz ladniej. Kuchnia mi sie podoba...
    p.s.Dzieki, że pamietasz o mnie...

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zdjęcie kuchni ściągnęłam gdzieś z netu i nie pamiętam skąd , ale takie fronty (one mają jakby paseczki) nie są chyba u nas osiągalne, a już zupełnie sobie nie wyobrażam aby mógł je zrobić stolarz.

    Ja tej kuchni to chyba w życiu nie będę miała . Chyba nic nie trwało tak długo, jak wybieranie kuchni. Oglądam i oglądam piśmidła wszelakie i tyle różnych frontów mi się podoba.

    Nawet nie mogę się zdecydować na układ szafek. Na dzień dzisiejszy lodówka stoi pod oknem .

    Ciekawe czy wszyscy tak mają?

  9. #1009

    Domyślnie

    Chyba przyjdzie Ci los ciągnąć
    My jesteśmy znacznie ograniczeni finansami, więc mały wybór - ale może to i lepiej, bo inaczej na bank była bym w Twojej sytuacji

  10. #1010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Ciekawe czy wszyscy tak mają?
    nie wiem czy wszyscy ,ale ja na pewno tak
    doskonale Cie rozumiem .Mój mąż na słowo "kuchnia" dostawał szału
    ale udało sie i jestem bardzo zadowolona z wyboru .

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Ale do jasnych mebli niespecjalnie pasuje inny blat. Do brzozowych mebli mam czekoladowy blat
    a tu niekoniecznie sie z Tobą zgodzę ,bo ja do brzozowych mebelków mam jasny blat i jest ładnie......

  12. #1012

    Domyślnie

    Witam Cie Soniko !!!
    Wlasnie dzis otworzylo mi sie kilka zdjec Twojego domku zamieszczonych tutaj (wczesniej wielokrotnie probowalam ale bez skutku) a dzis w koncu! otwieraja mi sie zdjecia ale tylko od strony 1-8 i 4 ostatnie strony ...szkoda ze nie moge wiecej zobaczyc.

    Domek pieknie wykonczony i starannie - to trzeba przyznac....az pokazalam mezowi - jak swietnie wyszla lazienka i obudowana wanna - to istne dzielo sztuki - bo to juz trzeba tak nazwac - masz dobrego kafelkarza

    Czekam na wiecej zdejc i proponuje Ci zalozyc album na www.photosite.com - sciagnij sobie Photosite album builder i powklejaj swoje zdjecia bo warto.

    Pozdrawiam
    Dziekuje Moderatorom za czujnosc - w koncu sprawiedliwosc!

  13. #1013

    Domyślnie

    sonika dzieki za odpowiedzi, ciekawe czy ja taki ładny parkiet tez bede miala? a apropo to własnie siedze i przegladam od poczatku wszystko o twim domku ale niestety nie moge zobaczyc zdjec prosz załuz gdzies sobie album napewno nie tylko ja chciałabym zobaczyc zdjecia

  14. #1014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Temat kuchni znowu poszedł w kąt, bo fugowaliśmy podłogi.

    To miało być z założenia tematem łatwym i prostym, ale jak się okazało - nie było.

    A było to tak.
    Do naszego gresu pasuje najbardziej jasnobeżowa fuga, ale taka na odmianę szybko się brudzi, więc ja zadecydowałam, że będzie brązowa.
    Zakupiliśmy trzy wory czekoladowej plus silikon.
    Wory przywieźliśmy do domeczku, a tu nasz pan kafelkarz mówi żeby zafugować beżowym silikonem. Pomysł wydawał się rewelacyjny, będzie kolor taki jaki chcemy, a na dodatek ma się nie brudzić .
    Nie dawało mi to jednak spokoju, bo jeśli to rozwiązanie na brudzącą się fugę, to dlaczego wszyscy tak nie robią ?

    I w tym momencie, znowu przekonałam się jak wspaniałe jest nasze Forum - szybkie pytanie i już wiedziałam o fugach wszystko (no prawie wszystko ) - nie silikon, nie fuga silikonowa tylko epoksydowa.

    Nasz pan kafelkarz nie był tym pomysłem zachwycony, bo trudno się nakłada, bo trzeba strasznie uważać, bo potem jak coś nie wyjdzie, to tylko kilof w dłoń, bo.....

    Nie daliśmy się zwieść , a taki jest efekt:










    I pomyśleć, że z własnego wyboru miałabym podłogę w ciemnobrązową kratkę .

    A teraz dla Ciebie Kubolotku jeszcze to:






    A jaki będziesz mieć parkiet? Może zrób sobie też z akacji - gorąco polecam .


    dorotazab
    ,
    tamte zdjęcia już niestety się nie otworzą, bo miałam problemy z albumem. Miło mi, że podoba Ci się nasz domek . Dzięki

    Ew-ka,
    pocieszyłaś mnie, że nie tylko mnie tak trudno przychodzą wybory.

    Kasiu,
    ja też szaleć nie mogę, bo tyyyyle jeszcze do zrobienia.

    Daria,
    widzę, że rozumiesz moje dylematy. Ja też chciałam na początku drewnianą, ale na dzisiaj chyba będzie lakierowana.

    kofi,
    to z ciemnym blatem jest aż tak żle ? Teraz mam ciemny i specjalnie nie narzekam. Gdybym miała mieć jasne szafki, to tylko chyba ciemny cokół i blat, dobrze by wyglądały.

    Sloneczko,
    ja mam lepiej? Gdybym na głowie miała tylko tę nieszczęsną kuchnię to może, a tak to, tu fuga, w międzyczasie poręcz, a to elektryka trzeba sprowadzić przed malowaniem, a to znowu coś innego i tak w kółko, bez końca.
    Śliczna jest ta kuchnia, którą wkleiłaś .

    zielonooka,
    inspiruję się przeróżnymi piśmidłami, ale jak widać bez powodzenia .

    Ale się rozpisałam....

  15. #1015
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Rany Sonika, ale masz przecudne te podłogi...!

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tez sie pod tym podpisuje...
    Galy wywalam....

  17. #1017

  18. #1018

    Domyślnie

    Części zdjęć nie widzę

    NIe widzę kuchni a podłogi są super.
    Nie wiem kiedy znowu zajrzę, więc powodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
    Kacha

  19. #1019

    Domyślnie

    Sońka - zachwyt absolutny ,łazienki -dzieło sztuki - czy mistrz sztuki glazurniczej może zostać przez Ciebie polecony ?Jeślu tak , będę wdzięczna za kontakt , pozdrawiam

  20. #1020

    Domyślnie

    Sonika jak zwykle bosko.
    Kolory w salonie - idelanie pokrywaja sie z moimi planami. DOczytalam ze deska akacja - bosko.
    Gratuluje brak mi slow aby powiedziec jak bardzo mi sie podoba. Jest pieknie!
    A te gresy - no nie maja ich no maja inne ale nie Jadidi
    pozdrowionka

Strona 51 z 334

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony