dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 334
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 6661
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tolu, Zeljko, KZE,
    macie rację - nie ma się co poddawać.

    Biorę się w garść...od jutra .

  2. #1042

    Domyślnie

    hej Soniczko, życie składa się z wyborów... te których już dokonałaś są imponujące i cokolwiek byś nie wybrała do swojej kuchni, jestem dziwnie spokojna o efekt . Tobie po prostu musi się udać. Trzymaj się cieplutko, a jak będziesz w okolicach Warszawy to koniecznie mnie odwiedź.
    trzymaj się cieplutko.
    pozdrawiam
    gohna
    Mahonia mpb1971

    oznaką, że pijesz za dużo kawy jest fakt, że otwierasz drzwi, zanim ktokolwiek do nich zapuka

  3. #1043
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Biorę się w garść...od jutra .
    Od jutra?? Nonononooo!!! Trzymam Cię za słowo!! Bo wiesz... w razie czego nie jestem aż tak daleko, więc doping mogę Ci zorganizować

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Gohna,
    to nie jest do końca tak, że jak się ta kuchnią aż tak przejmuję .

    Mam w ogóle nie najlepszy ostatnio nastrój, w pracy mnie zdołowali, czuję się wykorzystana na maksa i stąd ten mój humorek .
    Mam nadzieję, że mi przejdzie, ale że ze mnie prawdziwa "ryba", to wrażliwa jestem osóbka i wszystko strasznie przeżywam.

    Dzięki serdecznie za zaproszenie. Nie wiem kiedy będę w Wawie czy okolicach, ale bardzo chętnie bym zobaczyła Twój sliczny dom.

    Dzięki jeszcze raz i tez Cię zapraszam do siebie .

  5. #1045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baru
    Cytat Napisał Sonika
    Biorę się w garść...od jutra .
    Od jutra?? Nonononooo!!! Trzymam Cię za słowo!! Bo wiesz... w razie czego nie jestem aż tak daleko, więc doping mogę Ci zorganizować

    To super , bo odwiedzić mnie miałaś już w zeszłym roku i co?
    Obiecanki - cacanki tylko.

    Jak tam Maluchy? Dajesz radę?

  6. #1046
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Eeeee, maluchy ok. Nawet dzielne są, Aga też super przeszła przez krostki i dzisiaj po raz pierwszy od początku stycznia (zdążyła być tylko 2.01) poszła do przedszkola.
    U was też tak sypie?? Jak mi tu jeszcze tak ze dwa dni po pada tego białego tałatajstwa to nie wyjadę za bramę!! Macham tą łopatą i macham, ale czuję się jak Syzyf

  7. #1047

    Domyślnie

    Soniczko mój mąż tez ma depresje. Kaski mamy malutko oj malutko a tyle przed nami. Od czasu do czasu wypomni mi że to mój pomysł, że tak naprade to on by chciał do bloku ale ja staram się być dzielna.
    KARO

  8. #1048

    Domyślnie

    Cytat Napisał KARO1
    Soniczko mój mąż tez ma depresje. Kaski mamy malutko oj malutko a tyle przed nami. Od czasu do czasu wypomni mi że to mój pomysł, że tak naprade to on by chciał do bloku ale ja staram się być dzielna.
    ojej to wspolczuje meza

  9. #1049

    Domyślnie

    kasztanko czasmi też sobie współczuję ale tak naprawde to jestem z niego dumna. Tyle swojej pracy tam włozyl Wyobraź sobie że on w nocy pracuje a w dzien zamiast iść spać to pędzi na działke żeby coś porobić. Jestem pełna podziwu dla niego
    KARO

  10. #1050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał KARO1
    Soniczko mój mąż tez ma depresje. Kaski mamy malutko oj malutko a tyle przed nami. Od czasu do czasu wypomni mi że to mój pomysł, że tak naprade to on by chciał do bloku ale ja staram się być dzielna.

    Nie martw się KARO, najważniejsze że jakoś idzie do przodu.
    U nas też budowa się rozciągnęła na lata, bo z kaską różnie bywało.

    A o bloku, to nawet nie myślcie - nie ma jak kawałek ogródka i własne niebo nad głową .

  11. #1051

    Domyślnie

    Cytat Napisał KARO1
    kasztanko czasmi też sobie współczuję ale tak naprawde to jestem z niego dumna. Tyle swojej pracy tam włozyl Wyobraź sobie że on w nocy pracuje a w dzien zamiast iść spać to pędzi na działke żeby coś porobić. Jestem pełna podziwu dla niego

    eeeeeeeeee to nie jest tak zle jak napisalas!
    bedzie dobrze

  12. #1052

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Tolu, Zeljko, KZE,
    macie rację - nie ma się co poddawać.

    Biorę się w garść...od jutra .

    czyli już dziś

    i jak ? udało się?

    w ten mróz...
    Joanna
    domek

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Sonika
    Tolu, Zeljko, KZE,
    macie rację - nie ma się co poddawać.

    Biorę się w garść...od jutra .

    czyli już dziś

    i jak ? udało się?

    w ten mróz...

    Joasiu,
    no sama widzisz, że aura jest niesprzyjająca .

  14. #1054

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał Joanna i Janusz
    Cytat Napisał Sonika
    Tolu, Zeljko, KZE,
    macie rację - nie ma się co poddawać.

    Biorę się w garść...od jutra .

    czyli już dziś

    i jak ? udało się?

    w ten mróz...

    Joasiu,
    no sama widzisz, że aura jest niesprzyjająca .

    ale usiaść przy płonącym kominku...


    aż miło pomarzyć
    Joanna
    domek

  15. #1055

    Domyślnie

    Soniko,co slychać w Twojej kuchni?Dopadły mnie kuchenne dylematy i dlatego czekam na to jak ty sobie z nimi poradzisz.Mogę wydać na meble 8-10 tys i wygląda na to ,że w grę wchodzi Ikea,ktora się rozsypie albo BRW na ktory nie mogę patrzeć.Stolarzy się obawiam ,nie znam.Co tu robić???

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oj Botaniko, lepiej nie czekaj na mnie, bo w takim tempie jak to u mnie idzie, to i Nowy Rok Cię może zastać .

    Dylematów to ci u mnie cała masa.Przede wszystkim nie mogę się zdecydować na układ mebli.
    Boję się podjąć ostateczną decyzję, bo chciałabym aby wszystko było optymalnie i funkcjonalnie, a kuchnię mam taką nieustawną...

    Muszę się wreszcie zdecydować co i jak i wtedy pochodzę tu i tam popytać o wycenę. Myślę, że nie zdecyduję się na stolarza, ale kto wie... .

  17. #1057

    Domyślnie

    Sonika,

    powiedz mi, te fugi epoksydowe, czy coś w tym rodzaju (podlogi super!!!), to jakiej formy kupowałaś? Ja oglądałam MAPEI.. nie wiem czy dobrze piszę? czy to dobra firma, podobno tak?

    pozdrawiam,
    Honzka

    Mój domek

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Fugi mam Mapei.

  19. #1059

    Domyślnie

    podłogi PRZECUDNE!!! Soniczko, jeszcze raz tu wejdę i będę skuwać swoje

  20. #1060

    Domyślnie

    NatkaB

    ja na szczęście mam kładzenie podłóg przed sobą, też będę miała dużo jasnego beżu i dzięki Sonice i jej doświdczeniom z fugami, wybiore te które się nie brudzą

    geniusz to wymyslił

    Soniczko

    kiedy zamierzasz się przeprowadzić? może jeszcze zdążysz powiedzieć mi jak się te fugi srawują w użytkowaniu?
    Honzka

    Mój domek

Strona 53 z 334

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony