dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedzi - uspokoiłem się

    Mój psiak (aktualnie w mieszkaniu) jest chyba jednak ciepłolubny, ponieważ zaraz po naszym wyjściu do pracy ładuje sie pod pierzynę, a gdy jesteśmy w domu szuka "plamy słońca" na podłodze i tam się kładzie. Ciekawostką jest w jaki sposób on przez sen się przesuwa razem z tą plamą

    A pytanie troszkę powiązane: jeżeli macie długowłose psinki - nie macie problemów z unoszącymi się kłakami? Wiadomo, że trzeba zamiatać codziennie (szczególnie, gdy czworonóg zmienia sierść) i nigdy się sierści z podłogi całkiem nie uda usunąć. Czy jednak podłogówka nie powoduje, że te włosy się unoszą, są gorzej "sprzątalne", lub coś w tym stylu?

    Tak się wypytuje, ponieważ już mam jednego psa, a zaraz po wprowdzce chcemy załatwić mu kompana


    Pozdrawiam

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    czupurek

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.584
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    w sumie moje jeszcze nie zmieniały (to dopiero na wiosnę), ale ja zauważyłam, że wszelaki kurz (w tym sierść) gromadzi się przy ścianach, po kątach, w popularnych kotach. u mnie wszędzie planowane płytki więc ze sprzątaniem mało problemu
    "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Mój pies gubi teraz bardzo dużo podszerstku, który gromadzi się po kątach w takich kłakach. Jakoś tak dwa razy na dzień zamiatam i jest po kłopocie.

  4. #24

    Domyślnie

    Dla odmiany mój kot śpi na czopuchu kominka.
    Tam jest dość ciepło i mu to nie wadzi, tylko fakt to kot, z psami jest trochu inaczej
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  5. #25

    Domyślnie

    Witam!
    Ten temat był z pewnością już ruszany, bo sama w nim pisałam chyba 1 - 1,5 roku temu. Ale widzę, że już się wyjaśniło. Podłoga ogrzewana może mieć różne temperatury, w zależniości od tego czym jest ogrzewana np. elektryczny kabel w łazience to nawet 35 stopni, a Legalett to 21 stopni. Taka temperarura nie przeszkadza mojemu psu (on raczej kosmaty - hovawart), mimo, że sporo jest na dworze i futro ma. Pies sam sobie poszuka dobrego miejsca, przecież nie będziecie go zmuszać aby spał w łazience na najcieplejszym miejscu. A jeśli to pies w typie kaukaza, szpica czy innego futrzaczka to sam da do zrozumienia, że woli mieszkać na dworze. Są psy, które nawet nie używają budy, mimo, że ją mają. Znam takie i wiem, ze cały rok czekają na zimę A jak jest pies - golas, to dopiero będzie miał dobrze.
    Kudły nie latają do góry bardziej niż przy centralnym. Mam też włosy kocie ( no kota mam ), które są lżejsze niż psie. Właściwie to spokojnie leżą i czekają na odkurzanie.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony