dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23

Temat: POROTHERM 44

  1. #1

    Domyślnie POROTHERM 44

    Ile kosztuje?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Oj, lenistwo z Waćpana wyłazi
    Ściągnij sobie pdfa
    http://www.wienerberger.pl/servlet/C...=wb_pl_home_pl
    są na tej stronce adresy dystrybutorów
    BabaB

  3. #3

    Domyślnie

    nie lenistwo tylko ciekawość
    Jutro mam zamiar kupić 2500 szt POROTHERMU 44 za 5 zł/szt. i nie wiem czy to jest dobra cena?
    Ot co

  4. #4

    Domyślnie

    A nie boisz się ,że ci się na placu do wiosny zlasuje.

  5. #5

    Domyślnie

    A to niby czemu?

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    trzeba mieć czas aby je czytać. Możesz coś wiecej napisać, proszę.

  8. #8

    Domyślnie

    Od dawna nawet na forum ludzie zgłaszali złą jakość porothermu z x firmy.Następnie bomba wybuchła jak stwierdzono ,że w paru zakładach zaniżano wytrzymałość zamiast deklarowanej klasy 150 było 67 ,czyli przeszło połowa mniej .Mnie dobiło pokrętne tłumaczenie tej firmy i robienie z ludzi idiotów jak nie dało sie sprawy zatuszować.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    Od dawna nawet na forum ludzie zgłaszali złą jakość porothermu z x firmy.Następnie bomba wybuchła jak stwierdzono ,że w paru zakładach zaniżano wytrzymałość.
    Od równie dawna na każde jedno narzekanie pojawiały się trzy teksty chwalące i opisujące cechy bloczków w oparciu o własne doświadczenia, a nie "sensacje" dziennikarskie.

    Szkoda, że zamiast piętnować nieuczciwe zakłady, bezzasadnie piętnuje się technologię.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za jedna jak i druga inf. Nie mniej jenak niepokój we mnie siedzi A do tego nie wiem czy cena jaką uzyskałem czyli 5zł jest ok za ten materiał?

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J
    Szkoda, że zamiast piętnować nieuczciwe zakłady, bezzasadnie piętnuje się technologię.
    Zwracam uwagę, że Porotherm to nazwa firmowa Wienebergera i każy z tych zakładów jest Wienebergera.

    Technologię poryzowaną stosują m.in Plecewice, może nie w tym wymiarze, ale Wieneberger nie ma na to monopolu

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bard13
    Zwracam uwagę, że Porotherm to nazwa firmowa Wienebergera i każy z tych zakładów jest Wienebergera.
    To ja pozwolę sobie zwrócić uwagę, że knajpy McDonalds to są prywatne knajpy prywatnych ludzi pod wspólnym szyldem, do którego używania nabywa się prawa na określonych zasadach. Czy nie jest podobnie w przypadku porothermu ?...
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  13. #13

    Domyślnie

    5 złotych to zaj.. atrakcyjna cena,ja kupiłem w grudniu po 5.72 i byłem zadowolony, z jakiego rejonu jesteś?

  14. #14

    Domyślnie

    jestem z Kielc
    gg 4169524

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    to m2 ile wyjdzie?

  16. #16

    Domyślnie

    na m2 wchodzi 16 pustaków, tak wiec jest to 80 zyla + do tego zaprawa ciepłochronna(w oim przypdaku oczywiście) kwota jaka uzyskałem to 20 zł za worek 25 kg

  17. #17

    Domyślnie

    jakiej firmy zaprawę kupujesz po 20 - wienerberga czy alpolu a może jeszcze innej firmy ?

  18. #18

    Domyślnie

    wienerberga, wydaje mi się że to dobra cena. problem w tym że płacę teraz a zaczynam w maju.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADAMOS48
    trzeba czytać gazety
    nie wystarczy umiec czytac, trzeba jeszcze rozumiec co tam jest napisane .... wszystkie uwagi dotyczyly innej grubosci porothermu, nic nie bylo o P+W 44, zapraszam do siebie na 3-letni zlasowany pustak, ktory jest pod golym niebem w klimacie gorskim, mozna by bylo nim jeszcze dom budowac za kilka lat
    nie jestem jakims zagorzalym zwolennikiem konkretnej technologi, nie lubie tylko pisania bzdur

  20. #20

    Domyślnie

    5 zł netto czy brutto. Weneberger w styczniu obniżył cenę i przed chwilą stałem sie posiadaczem ( szcześliwym mam nadzieję) za 4.70 netto

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony