dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Na kolejnym Forum dajesz popis swojego mistrzostwa! Świetnie, że to propagujesz. Serdecznie pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  2. #42
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    joliska poinformowała mnie:
    w Regulaminie Forum Muratora wyraźnie napisano, a Pan, zakładając profil, się na to zgodził, że zabronione jest: - posiadanie nicka sugerującego firmę - Pan taki ma; - reklam w sygnaturze - Pan taką ma; - reklamowanie produktów i usług w miejscach do takich celów niewłaściwych - Pan to robi

    Do reklamowania własnych usług służą: płatny profil i Ofero.24. Polecam zwłaszcza profil płatny, bo wiedzę i doświadczenie Pan ma olbrzymie i mógłby Pan się nim dzielić z zainteresowanymi. Umieszczanie reklam (zdjęć), swojego adresu www, zachęcanie do korzystania z Pana usług w dotychczasowej formie będzie skutkowało niestety zbanowaniem ... .
    W świetle powyższego cytatu czuję, że muszę zakończyć tę szkodliwą działalność.
    Przepraszam za naruszenie aż tylu (bo cytowana wyżej wiadomość to nie jedyna) punktów regulaminu - szczerze mówiąc zapoznałem się z nim pobieżnie. Uznałem, że wnoszę tu odrobinę konkretu w dziedzinie któą znam od podszewki, ale skoro za podzielenie się swoją wiedzą każe mi się płacić... no cóż - jakoś ta komercja nietypowo działa w tym przypadku Niestety prawa autorskie do wszelkich materiałów graficznych, które publikowałem jako ilustrację swoich postów należą do firmy "Irbis Strzecharstwo", podobnie rzecz się ma z moimi dywagacjami w temacie strzech. Jeśli administracja forum uznaje to za reklamę rozumiem i się podporządkowuję - czy jest możliwość dezaktywować moje konto, czy po prostu mam nie zabierać głosu?
    Ostatnio edytowane przez Sikorski Irbis ; 13-03-2012 o 09:50

  3. #43

    Domyślnie

    Eee, nie obrażaj się tylko załóż nick typu strzecha lub stary dach i pisz dalej. Forum komercyjne więc i wymagania komercyjne. Niestety nie pomaga to, że masz niszową dziedzinę, której kondycji reklama płatna na tym forum nie poprawi. Przerabiałem to tutaj kupę lat wstecz.
    I już mieszkamy !

  4. #44
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    Ha, nie jestem wcale taki obraźliwy, ale zdumiało mnie, że usunięto zdjęcia angielskiej wsi zimą, jako powód podając reklamę. Obawiam się, że nawet najbardziej komercyjne przedsięwzięcia płacą innym za prawa autorskie, a ja udostępniłem je za darmo - tylko sygnuję wszystkie zdjęcia do których posiadam prawa autorskie nazwą firmy i stroną www - zbyt dużo ich krążyło po sieci jako reklamy innych firm. Mogę nie ilustrować swoich dywagacji, ale czy to poprawia atrakcyjność forum? Obawiam się, że to zwykła inercja w działaniu, ale nie jesteśmy tu po to aby oceniać forum Pozdrawiam

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    starczyło przeczytać regulamin, stworzyć nick nie kojarzący się z firmą i wklejać zdjęcia bez firmowej sygnatury.
    Ja też mam firmę, ale jej reklamę mam tylko w wątku ogłoszeniowym, nawet w sygnaturce nie mogę napisać wprost czego moja działalność dotyczy.

  6. #46

    Domyślnie

    Irbis, odbij sobie straty moralne i napisz fajny artykuł dla Muratora. Temat i Twoja wiedza tak obszerna i nadająca się na druk do papierowego wydania, że obstawiam sukces : )
    I już mieszkamy !

  7. #47
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    Te kilkanaście minut wolnego czasu wystarcza na zabranie się do odpowiedzi na konkretne pytanie, ale jak już się zabiorę to pisałbym i pisał. Myślę, że trzeba mieć do siebie odrobinę szacunku - na forum jest regulamin, więc administracja musi go przestrzegać. Ja też szanuję samego siebie i pomagam jeśli daje mi się taką możliwość. Jeśli ktoś chce na tym robić wyłącznie kasę, nie zważając na realia - tym gorzej dla niego Czy muszę oddawać owoce swojej pracy i jeszcze się ukrywać, oby tylko zaistnieć - nie, nie muszę. Jestem przekonany, że czas załatwi tę sprawę za nas - jeśli nie będzie tu rzetelnych informacji, to będą gdzie indziej, a lamus z bitą pianą udający markowy butik będzie omijany szerokim łukiem. Internet jest wielki - mamy wolny wybór (jeszcze)! I wyjechaliśmy poza temat wątku, ale może nie do końca - bo właśnie tak działa rynek, również strzecharski! Zapłacisz, będziesz wielki
    Ostatnio edytowane przez Sikorski Irbis ; 29-04-2012 o 10:19

  8. #48
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Na kolejnym Forum dajesz popis swojego mistrzostwa! Świetnie, że to propagujesz. Serdecznie pozdrawiam.
    Próbuję wyleczyć przeziębienie jakieś zjadliwe, stąd więcej czasu i próba zapobieżenia wyrzucaniu w błoto środków przez osoby, którym strzecha jednak kojarzy się dobrze. Jak tylko zrobi się cieplej (a u mnie - okolice kamienia Pomorskiego właśnie wyszło słońce i jest 10,5 stopnia na plusie) ruszam ostro do przodu. Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego, w tej chwili, Zachodniego Pomorza

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Na tym Forum jest dział "Ogłoszenia drobne". Załóż tam wątek i za darmo reklamujesz się do woli pod warunkiem, że masz jeden (słownie: jeden wątek). Ja tam prowadzę swój wątek "Dach w dobrych rękach". Życzę powodzenia. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dyletant Zobacz post
    Czyżby nikt nie miał nic więcej do powiedzenia?
    Zapraszam do dalszej dyskusji.
    Widziałem bardzo ładną altanę pokrytą strzechą - wyglądała jak duży grzybek . To jak dla mnie optymalne połączenie - dom z dachówką i altanka w "bajkowym" stylu

  11. #51
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    Mam swój serwis w internecie i naprawdę nie potrzebuję reklamy. Z drugiej strony jeśli odpowiadam na pytanie to biorę odpowiedzialność za to co piszę - dlatego zwykłem swoje posty firmować nie tylko nazwiskiem ale i firmą, dzięki której doświadczenie pozwalające mi na zabranie głosu zdobyłem. To pozwala ocenić wiarygodność wypowiedzi. Wszelkie materiały graficzne sygnuję nazwą swojej firmy, bo one do niej należą - nie wymagam specjalnych tantiem, ale mam swoje prawa, których nie odstępuję za samą możliwość zaistnienia. Jeśli ktoś mi mówi nie wolno się w taki sposób reklamować, bo to naraża moje interesy finansowe - rozumiem to, ale zasada działa w obie strony. Gdyby było to forum społeczne chętnie poprowadził bym kącik "strzecha i wszystko na jej temat", ale dlaczego mam być darmowym, anonimowym specjalistą w komercyjnym przedsięwzięciu??? Jest wiele miejsc w Internecie gdzie możemy się spotkać, a w których obowiązują w miarę przejrzyste zasady, traktujące uczestników z szacunkiem, a nie jak darmowych dostawców treści do komercyjnego serwisu. Kiedy udostępniam materiały do formy drukowanej nie wyobrażam sobie, aby wydawca nie sygnował ich nazwą mojej firmy - po prostu nie wyraziłbym zgody bez jakiejkolwiek dyskusji - to minimum którego przekroczenie było by uznane za brak przyzwoitości. Publikacja w sieci niczym się nie różni!

    Zeszliśmy z tematu - pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy chcą mieszkać pięknie. Aby uniknąć rozczarowań warto korzystać ze wszelkich możliwych pomocy, z pomocą merytorycznych for internetowych włącznie.
    Ostatnio edytowane przez Sikorski Irbis ; 13-03-2012 o 21:43

  12. #52
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    Cytat Napisał william.bonawentura Zobacz post
    To jak dla mnie optymalne połączenie - dom z dachówką i altanka w "bajkowym" stylu
    Różnijmy się - dlaczego niby krajobraz miałby być monotonny
    Zgadzam się, że na polskim osiedlu domków jednorodzinnych strzecha raziłaby pretensjonalnością, dokładnie tak samo jak dom drewniany - taż to nie bajkowy krajobraz, a zawsze w zaciszu ogródka możemy sobie wykroić kawałek bajki, której niestety nie ma wokół. Co innego, kiedy możemy sobie pozwolić na stworzenie niewielkiego fragmentu krajobrazu - tu standardowa dachówka nie dorówna strzesze, choć przyznam, że oryginalna dachówka też może sprawić pozytywny zawrót głowy. Co tam dachówka - zwykła cegła! Spróbuję jeszcze raz wstawić fotkę

  13. #53

    Domyślnie

    O jakie ładne ,,ekologiczne'' żródło wody i przy okazji może trochę kalorii spalić .

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tomek4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    nord
    Dzielnica
    pólnoc
    Posty
    321
    X.2010 - IV.2012 Mission completed

  15. #55
    Sikorski Irbis
    Guest
    Sikorski Irbis

    Domyślnie

    Hmm - dlaczego pożar źle zabezpieczonej strzechy ma być argumentem przeciw pokrywaniu strzechą w ogóle?
    W normalnym kraju wykonanie strzechy bez zabezpieczenia przeciwpożarowego jest niemożliwe, a w Polsce... wypuszcza się na rynek środek z certyfikatem, środek który dla skuteczności zabezpieczenia musi schnąć 48 godzin bez kontaktu z wodą z powietrza. Strzecharz "popryska" a później odpowie za złamanie zaleceń producenta, a bo rosę mamy na dachu każdego wieczora - nie musi padać deszcz. W ten sposób szybko wyeliminujemy firmy, które dla kasy zrobią wszystko, a później producentów takich zabezpieczeń, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie da się wpuścić w "maliny". Ostatnio poruszyłem temat w rozmowie z architektem który zaleca stosowanie nowego środka, a on mi na to, że jego interesuje tylko "papier".

    Polskie przepisy wymagają zabezpieczenia które powoduje, że dach nie rozprzestrzenia ognia! Nikogo nie obchodzi, czy dach/dom się spali. Zwykle inwestor myślący logicznie zgadza się na zabezpieczenie Polfibrą - takie zabezpieczenie powoduje, że nawet jeśli dach ulegnie podpaleniu, to jest to pożar o niewielkim nasileniu, łatwy do ugaszenia, bo ogień nie ma wystarczającej ilości tlenu aby się rozwinąć w pożar nie do opanowania. Naprawa dachu to sprawdzenie i uzupełnienie ewentualnych uszkodzeń systemu, a następnie odtworzenie okapu i wiatrówek, których nie ma jak zabezpieczyć (system Polfibra obejmuje wyłącznie pokrycie leżące na konstrukcji). Dobrze wykonana strzecha nie jest przyczyną takich pożarów, jakie możemy sobie pooglądać w internecie (Soplicowo, Ubiedrze, Myślenice i wiele, wiele innych).

    Ostatnio edytowane przez Sikorski Irbis ; 17-04-2012 o 23:22

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony