dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 3365
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 67282
  1. #241

    Domyślnie

    ale zabawa !!! już drugi dzień się ciągnie ! BARMANKU kochany poooolleejj kochanym gościom kolejeczkę !! na mój ra...chhh..uneczek eeepp!

  2. #242

    Domyślnie

    Trzeba uważac coby nie przedobrzyc
    Jutro poniedziałek! Jesuuuuuuuu, jak ja nie lubię
    poniedzialków

    Tymczasem miły wieczór trwa

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    ano i nastał poniedziałek
    Yacku - spóźnione życzenia urodzinowe , niestety wczesniej, na tym głębokim wschodzie nie miałam dostępu do internetu

  4. #244

    Domyślnie

    Nie ma problemu Ivonesca, cieszę się za pamięć a praca to praca , obowiązek to obowiązek ! wiadomo zapraszam do stoliczka na małą kaweczkę i torcik ! a może grzane winko na te mrozy - jest super!!

  5. #245

    Domyślnie

    W taki ziąb to tylko herbatka po góralsku dobrze robi
    Słodkości juz omijam, by na świeta móc pojeść do woli

  6. #246

    Domyślnie



    Taaaaaak, masz rację.....nieraz myślę że zamarznę na tym mrozie




    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Yacek dnia 2002-12-09 19:56 ]</font>

  7. #247

    Domyślnie

    u nas dzisaj w Bialymstoku bylo 19 stopni na minusie o rajusku ....bylo super rano bez wiatru powierze normlanie super ... az chce sie oddychac

  8. #248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    brrrrr jak zimno. poproszę to grzane wino.......

  9. #249

    Domyślnie

    A propos mrozu
    Dzwoni Wania do kolegi z Nowosybirska
    Sasza jak tam u was temperatura
    -30
    Nie ściemniaj mówili że -50
    nie nie -30
    Wczoraj w dzienniku mówili że -50
    No? chyba że na zewnątrz?

    Ja też proszę o grzańca.

  10. #250

    Domyślnie

    Barmanku kochany !! dla miłego gościa garniec grzanego wina prosze!! Widać zziębnięta i po dalekiej podróży ...Pij na zdrowie Ivonesca, co tam słychać w szerokim swiecie ..
    słyszałem że byłaś na wschodnich rubieżach naszego pieknego kraju ? jakie wieści z tamtąd niesiesz??
    Zima długa i mroźna z tamtąd idzie? czy krótka i mokra

  11. #251

    Domyślnie

    Januszek, dobre !!!!!!!!

    Ja hebatkę góralską poproszę, tylko nie oszukańca,a prawdziwą
    ze spirytusikiem

    Jak nas teraz tak troche pomrozi, to może wiosna przyjdzie szybciej ? Wszyscy jej oczekujemy, prawda? By roboty na budowach
    ruszyły !
    Miłego wieczoru

  12. #252

    Domyślnie

    a ja proponuje kawe z odrobinka spirytusu tak na kubek ze 2 3 luzki i do tego lyzka lodow smietankowych mniam pych a i rozgrzewa ) a w bialymstoku juz cieplej w okolicach 15 stopni of corz na minusie piekna pogoda ale nie na budowe

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    oj zimno tam , zimno. i jak na razie nic cieplej nie widać

  14. #254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    A ja bym wolała grzane piwo z korzeniami, sokiem i oczywiscie jajkiem mniam pycha!
    Vardamir piszesz że jest 15 stopni - a ile jest na zewnątrz?

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Mi polać podwójnie i czegoś mocnego, a i pewnie Luśka się dołączy. Czemu Luśka? Bo już coś podobnego przeżyła (p.str.7). Jutro jadę w delegację, a dzisiaj mi się rozkraczył p... Windows XP. Omijajcie ludziska toto bo badziew. Przez 10 lat mi się nie rozkraczył żaden system, a toto ... Szkoda gadać. Po prostu PKP, czyli Pięknie ... Pięknie. Dzięki Luśce zarchiwizowałem pewne dane, więc część mam CD, a reszta ... Zdrowie Luśki i na pohybel Gatesowi!!!

  16. #256

    Domyślnie

    O jedu, Frankai - czy to epidemia????? Dwa podwójne na dwie nóżki proszę. A wiesz, że mojego komputerka jeszcze nie naprawili? Dobrze, że mam dzieci i użyczają, żebym mogła pobuszować po Forum. For me double

  17. #257

    Domyślnie

    a ja tam polecam win 98 se ... chyba najstabilniejsza w4ersja windowsa poza 3.11 .... a poza tym na zewnatrz jest tak samo bo okna mam otwarte ..

  18. #258

    Domyślnie

    XP jest ewidentnie najbardziej stabilny! Tylko trzeba instalować Service Paki i inne łaty (z Internetu lub z krążków dołączanych do pism komputerowych).

  19. #259

    Domyślnie

    no jesli jsuz mowa o stabilnych systemach to proponuje windowsa nt czy linuksa a zupelnym kosmosem juz szczegolnie w polsce jest makintosz sorki za spolszczeni nazwy ale jesgo system os jest super ...

  20. #260

    Domyślnie

    popieram, Vardamira
    Bill z Windowsem wysiada.......
    pracowałem jakiś czs na Mac-u jest debeściarski !!!
    porównując - to jak Merc do Lanosa, kto zna ten wie..

Strona 13 z 3365

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony