dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 3365
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 67282
  1. #61

    Domyślnie

    chorobcia cos się przesunęłomiało byc tu: http://www.pilot.pl/index.php3?z_cit...rzedne=?110,33
    a nie tam!!!! choć to niedaleko!

  2. #62

    Domyślnie

    cos z ta mapa nie tak ( albo ze mna bo jestem po dłuuuugim dniu)

  3. #63

    Domyślnie

    Yacek,
    nie jest źle. Wyszło coś na północ od Błonia... więc chyba OK !

  4. #64

    Domyślnie

    EDZIA,
    Super lokalizacja !!!
    "Cysterskie Kompozycje..." ! I te szopy pracze w okolicy.

    A czarne bociany wróżą szczęście - ale że to rzadkie gadziny to szczęście pojawi się po jakimś czasie i będzie pełniejsze !

    Maco - wróż

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Dzięki za słowa pocieszenia, bo dopadła mnie ostatnio chandra budowlana większa niż można przypuszczać.Czy tego opóźnionego szczęścia mogę spodziewać się w okolicach marca czy jeszcze później?
    EWA .

  6. #66

    Domyślnie

    Kto by pomyślał, że wątek bez tematu ma racje bytu. Jako założyciel kawiarni ogłaszam, że "Bar is open". Znaczy to , że możecie pić do woli i pisać głupoty nawet w stanie wskazującym, do którego zmusiła was np. wasza ekipa

  7. #67

    Domyślnie

    loniu,
    najlepiej to daj nam dobry przykład...

    Edzia,
    Jaknajbardziej w marcu już będzie. Mniej więcej spełnia się to według wzoru: wyskość bociana nad domem podzielić przez wysokość domu (jak nie ma domu to trzeba wziąć najwyższe drzewo w okiolicy) otrzyma się ilość miesięcy lub tygodni do spełnienia (to jest zależne czy bocian leciał w kiedrunku wschodnim czy zachodnim). Zaczynamy liczyć od momentu jak bociany wylecą do Afryki.

    A tak na marginensie to czy wiecie dlaczego bociany corocznie latają tam i z powrotem ? Czy przylatują do Europy czy raczej lecą na zimę do Afryki (który kontynent jest "ojczyzną") ?

  8. #68

    Domyślnie

    Łatwo mówić a mi się wszystko na łeb wali.
    kirownik budowy nagle stał się upierdliwy i czepia się wszystkiego, w pracy młyn a towar trzeba załatwiać, jednym słowem brakuje czasu na kawkę. No ale wykradłem 5 minutek i jestem.
    Swoja drogą chyba muszę szybko sadzić duzo drzewbo ja mam chatę na łysym polu i wasze dyskusje na temat urokliwych miejsc wpędzają mnie w kompleksy.
    Nikt mnie nie lubi ... Ja tu nie pasuje.... chyba zadzwonię do Atlasa to może postawią mi chociaż BOCIANA i też będę miał swojego dzikiego zwierzaka (choć mało ruchliwego - ale zostanie na zimę) ; ;

  9. #69

    Domyślnie

    Nie smuć sie, na pewno jakaś myszka polna sie znajdzie,
    może to niejest bardzo dziki zwierz ale zawsze coś!
    Zaraz tam sztucznego boćka stawiać :

  10. #70
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o bociany, to mnie się wydaje, że ich ojczyzna jest tam, gdzie dorabiają się potomstwa. Że w Polsce je mają, to pewne, sama widziałam koło E40 takie malutkie czyściutkie, ale czy w Afryce ...? O to trzeba zapytać bociany. Nie wydaje mi się, bo chyba większość gatunków rozmnaża się raz w roku (wyjąwszy gryzonie), ale może się mylę.

  11. #71

    Domyślnie

    Przecież to proste:lecą do Afryki,bo murzyni też chcą mieć dzieci!Mario

  12. #72

    Domyślnie

    helism
    dobrze kombinujesz ale w złą stronę

    mario
    Biedni Chińczycy, muszą się przez pączkowanie romnażać bo tam bociany nie dolatują...

    Jeszcze ktoś ma opinię ?

  13. #73

    Domyślnie

    No to kawkę z rana...

  14. #74

    Domyślnie

    Maco-jeżeli przez pączkowanie to chyba najlepsza metoda,zobacz ile ich jest a może ich bociany nie mają paszportów,są u nich caly rok i efekty widać w liczbie żółtych braci.Mario

  15. #75

    Domyślnie

    A ja im tam nie zazdroszczę. Wolę schaboszczaka z kapustką od ry żu...

    A bociany mają ojczyznę w Afryce. Teraz tylko dlaczego przylatują na północ ?

  16. #76

    Domyślnie

    Przylatują po honoraria za reklamy do Atlasa .

  17. #77

    Domyślnie

    A przy okazji...

  18. #78

    Domyślnie

    ...trochę zaszaleć . No i wiadomo, czym się to kończy...

  19. #79

  20. #80

    Domyślnie

    No ale dlaczego nei szaleją w tej Afryce ?
    Boją się AIDS czy co ?
    Przecież niektóre murzyńskie bocianki całkiem fajniutkie są !

Strona 4 z 3365

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony