dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: usterka

  1. #1

    Domyślnie

    co sądzicie o programie pod wyżej wymienionym tytułem w TVN
    wg mnie bomba (niestety takie jest życie, sam się o tym przekonałem nie raz) A Wy.?

  2. #2

    Domyślnie

    Program extra! Uśmiałam sie okrutnie, ale pewno nie raz dajemy się wrobić "fachowcom". Niestety, nie zawsze możemy - tak, jak w programie - sprawdzić kto i na ile nas wpuścił w maliny.

  3. #3

    Domyślnie

    To jest przerażające, że dziasiaj prawdziwi fachowcy są na wyginięciu a głupy robią z nas durni. I to za nasze ciężko zarobione pieniądze!

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Fakt

  5. #5

    Domyślnie

    Jak opowiedziałam o tym programie wykonawcy, który osadzał nam drzwi, to minę miał niewyraźną...

  6. #6

    Domyślnie

    Szkoda tylko ze twarzy nie pokazują tych największych fuszerów,może to by ich czegoś nauczyło lub co najmniej zniechęciło do fuch.Mario

  7. #7

    Domyślnie

    Znam faceta,który miał to "szczęście" występować w tym programie.
    Przez cały czas nagrania (ponad 3 godziny) podstawione osoby wręcz zmuszały go do wykonania danej czynności niewłaściwie.
    Naturalnie argumentów typu "niech Pan tak zrobi bo inaczej żona mnie zabije...,bo mamusia inaczej nie pozwoli...itd.TVN oczywiście nie pokazała , tak jak i nie pokazała wielokrotnych tłumaczeń że tak robić nie należy.Z ponad 3-godzinnego materiału TVN zrobiła parominutowy wątek.Zalecam trochę dystansu.To tylko telewizja.Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony