dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 172 z 272
Pokaż wyniki od 3.421 do 3.440 z 5425
  1. #3421

    Domyślnie

    Kendra a co cię tak zdenerwowało? 90 % moich spostrzeżeń się sprawdza. W większości ludzi oceniamy po wyglądzie, potem po sposobie bycia. Na tej podstawie jestem w stanie trafnie ocenić co człowiek sobą reprezentuje i czy wart jest jakiejkolwiek uwagi.








    Gdyby to było w dobrym guście i akceptowalne przez ogół, to nikt by tego nie wyśmiewał, nie powstawały by portale typu: wiocha pl, kozaczek. pl, czy absurdy internetu.


    co w tym może być fajnego, ładnego, gustownego? to jest wręcz kiczowate i nie dziw się, ze ludzi będą oceniać te ''panie'' negatywnie. Niejako same sie o to proszą.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  2. #3422
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    nosz cholera - a karki nie jeżdżą mercedesami i chociażby audicami?? albo golfikami, lanosami i cholera wie czym jeszcze po tuningu?? stereotypowe generalizowanie!!
    czy każdą kobietę korzystającą z solarium trzeba od razu besztać? w czym są gorsze białe kozaki od białych japonek, sandałów, adidasów czy półbutów?? jak się komuś podobają to niech sobie noszą. a dorośli ludzie nie powinni siebie oceniać po wyglądzie.
    przepraszam, ale krew mnie zalewa jak widzę takie durne posty

    przyłączam się do postu.

    Nie jest to łatwe nie oceniać po pozorach , ale myślę, że warto nad tym pracować.

  3. #3423

    Domyślnie

    piu no proszę cię, myślisz , że wyżej przedstawione panie reprezentują coś, co mogłoby ciebie zainteresować? Obawiam się, ze raczej nie.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  4. #3424
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to wrażliwe i niesmiałe wielbicielki Prousta, które można spotkać na wieczorkach poezji.

    A Sasha Grey czyta dzieciom

  5. #3425
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    piu no proszę cię, myślisz , że wyżej przedstawione panie reprezentują coś, co mogłoby ciebie zainteresować? Obawiam się, ze raczej nie.


    czasem rozmowa z nimi mogłaby być ciekawsza od spotkania ze zblazowanym snobem, który do garnituru na przyjęcie założy trampki, bo tak jest trendy.

    Ulice by były smutne, gdyby wszyscy nosili się wg jednego wzorca. Nikt zresztą nigdy takiego wzorca nie opracował i nie opracuje. Można to zrobić pod kątem pracy, owszem, dress code, lecz nie na ulicy.
    Kocham ulice Amsterdamu za to, jak ludzie się tam noszą. U nas by zaraz były doklejane etykietki.
    Niech się każdy ubiera jak lubi.

  6. #3426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Alez nikt nie twierdzi, że nalezy zabronić się tak ubierać. Nie mówimy o zakazach tylko o ocenie. Myślę, że nawet w Amsterdamie też ludzie się oceniają nawzajem.

  7. #3427
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Mówimy o etykietkach... Tam są ludzie bardziej tolerancyjni.

  8. #3428

    Domyślnie

    piu, tolerancyjna mogę być dla ludzi innego wyznania, dla osób o odmiennej orientacji ale nie dla kiczu.......
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  9. #3429

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    to wrażliwe i niesmiałe wielbicielki Prousta, które można spotkać na wieczorkach poezji.

    A Sasha Grey czyta dzieciom

    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  10. #3430
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    piu, tolerancyjna mogę być dla ludzi innego wyznania, dla osób o odmiennej orientacji ale nie dla kiczu.......
    żona_m

    Wg ciebie np. kiczem są podwieszane sufity i telewizyjne "ołtarze". Kiedyś to było bardzo modne i uznawane za trendy.
    Teraz 90% forumowiczów ma inne modne rozwiązania ( nie będę ich wymieniać, aby nie wywoływać burzy) i one także za parę lat będą uważane za totalny kicz i obciach.

    Ja nie pochwalam kiczu, nie chcę go mieć u siebie, ale żeby szufladkować ludzi przez takie kryterium to już gruba przesada. To brak tolerancji i sory - kultury.

  11. #3431
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gryfpc
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    żona_m

    Wg ciebie np. kiczem są podwieszane sufity i telewizyjne "ołtarze". Kiedyś to było bardzo modne i uznawane za trendy.
    Teraz 90% forumowiczów ma inne modne rozwiązania ( nie będę ich wymieniać, aby nie wywoływać burzy) i one także za parę lat będą uważane za totalny kicz i obciach.

    Ja nie pochwalam kiczu, nie chcę go mieć u siebie, ale żeby szufladkować ludzi przez takie kryterium to już gruba przesada. To brak tolerancji i sory - kultury.
    Zgadzam się z Tobą w 100 %!!! Nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, a to, że jest to powszechne, nie znaczy, że jest właściwe. Skoro jest się tolerancyjnym dla jakichś wynaturzonych zachowań ("odmienna" orientacja), to dlaczego nie toleruje się takich białych kozaczków? Mam kolegę, który potrafi ubrać się jak ostatni "wieśniak, a jest po prostu geniuszem matematycznym. Takie szufladkowanie ludzi po wyglądzie jest bardzo krzywdzące i przez to NIEDOPUSZCZALNE!

  12. #3432

    Domyślnie

    piu cała dyskusja toczy się na temat białych kozaków i opalenizny z solarium, więc tego się trzymajmy. Ty nagle odwracasz kota ogonem i schodzisz na temat wnętrz. Zupełnie tak, jakby brakło Tobie argumentów.

    skoro uważasz, ze brakuje mi kultury tylko dlatego, ze mam inne poczucie stylu niz prezentowane na fotkach panie, to ok. spadam z tego wątku. Wygląda na to, ze większośc piszących tu osób to niekulturalne snoby.

    gryf pc ale kolega chyba nie śmiga w białych kozaczkach na szpilce?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  13. #3433
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gryfpc
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    piu cała dyskusja toczy się na temat białych kozaków i opalenizny z solarium, więc tego się trzymajmy. Ty nagle odwracasz kota ogonem i schodzisz na temat wnętrz. Zupełnie tak, jakby brakło Tobie argumentów.

    skoro uważasz, ze brakuje mi kultury tylko dlatego, ze mam inne poczucie stylu niz "prezentowane na fotkach panie, to ok. spadam z tego wątku. Wygląda na to, ze większośc piszących tu osób to niekulturalne snoby.

    gryf pc ale kolega chyba nie śmiga w białych kozaczkach na szpilce?
    W kozaczkach nie, ale jak bezrobotny claun... Co do stylu - niepotrzebnie się unosisz, bo przecież nawet te "laski" w kozaczkach jakiś tam styl mają, tak jak karki, czy punky, itp. A skoro wzorzec jest powielany, to musi się komuś podobać. Jaki świat byłby nudny, gdyby po ziemi chodziły tylko błękitnookie dziewoje, a tak, każda potwora znajdzie swego adoratora...

  14. #3434
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ale to nie o to chodzi!!!
    Nie chodzi o ocenianie ludzi, ale o szybką orientację, czy dana osoba nam "podchodzi" czy to strata czasu i energii. My to mamy w genach i nic się z tym nie zrobi. A pracowanie nie jest wskazane, bo to właśnie natura nas tak wyposarzyła dla naszego przeżycia!
    te panienki ze zdjęc mogą mieć dobre serduszka i nawet IQ 150 ale ze względu na swoje walory zewnętrzne mogą tracić wiele okazji do pochwalenia się wnetrzem. Bo kod kulturowy, jaki wybrały, mówi wyraźnie - jestem głupią blondynką lubiacą seks. I tyle. Przekaz niewerbalny spowoduje, że pójdą do nich ludzie, którzy lubią głupie blondynki i seks. To jest ich wybór, dlaczego mam tracić energię, czas i siły na weryfikację tego przekazu? I tak muszę weryfikować te, które na pierwzy rzut oka są z "mojego kodu" a okazują się podrabiane. Czysta biologia...

  15. #3435
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gryfpc
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Zgadzam się, tylko idąc tym tokiem rozumowania, nie bardzo widzę sens w dyskusji o kiczu - dla jednego kiczem jest krasnal w ogrodzie, inny się o takie stwierdzenie obrazi, bo dla niego to szczyt sielanki...

  16. #3436
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    piu cała dyskusja toczy się na temat białych kozaków i opalenizny z solarium, więc tego się trzymajmy. Ty nagle odwracasz kota ogonem i schodzisz na temat wnętrz. Zupełnie tak, jakby brakło Tobie argumentów.

    skoro uważasz, ze brakuje mi kultury tylko dlatego, ze mam inne poczucie stylu niz prezentowane na fotkach panie, to ok. spadam z tego wątku. Wygląda na to, ze większośc piszących tu osób to niekulturalne snoby.

    gryf pc ale kolega chyba nie śmiga w białych kozaczkach na szpilce?

    to wróć proszę do początków tej dyskusji - zaczęło się od mieszkania, którego właścicielem wg ciebie jest prawdopodobnie jakiś kark i blondynka w białych kozaczkach

    To jest szufladkowanie i przypinanie etykiety o pejoratywnym wyrazie.

  17. #3437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Gryfpc Ano dlatego, ze te kody kulturowe stosuje się do całości i ocenia pod względem "wyrafinowania", obycia ze sztuką, kulturą. generalnie każdy element powinien pasować do innego (dlatego pisałam, że istnieją podróby - niby ma marynarkę i szpilki a czasem zachowuje się jak baba na straganie ). Widząc jeden element spodziewamy się reszty. I określonej klasy, grupy społecznej, wykształcenia, zachowania. Dla mnie kicz oznacza własnie, jeżeli ktoś bardzo chce pretendować do nieswojej grupy na bazie wybranych elementów. Takie kozaczki dobrej firmy i dobrane do stroju mogą ciekawie wyglądać a mogą z daleka krzyczeć KICZ

  18. #3438

    Domyślnie

    Kolejna niepotrzebna dyskusja na temat gustu.... Zono to co dla jednych jest kiczem dla drugich wcale nim być nie musi. Skąd wiesz ile skwarek z solarium czyta ten wątek? Nie bierzesz tego pod uwagę, że możesz kogoś obrażać??? W ogóle nie rozumiem wyśmiewania kogokolwiek za to jak wygląda- chyba nie masz już 15 lat???

  19. #3439

    Domyślnie

    EZS a po czym wnioskujesz, że te panie lubią seks?? Jakby stała pod latarnią to można się tego domyślać....Ale na pewno nie dlatego, że ona nosi białe kozaczki i miniówkę.

  20. #3440

    Domyślnie

    to ucinając dyskusję, wrzucę coś co mnie rozbawiło do łez.
    kiczem nie trąci, ale na kuriozum się łapie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	64515_509093562466073_2142273261_n.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	172747
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Strona 172 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony