dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 272
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 5425
  1. #81
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    po prostu było juz trochę późno ...i tak jakoś wyszło Pozdrawiam!!

  2. #82
    Guest

    Domyślnie

    wybaczcie,ale nie mogłam się oprzeć:

  3. #83

    Domyślnie

    Ale się uśmiałam Podpisuję sie pod wszystkim, co powyżej wymieniliście jako kicz. Co moge dodać? Plastikowe pozytywki stawiane maniakalnie na ogromniastych podświetlanych segmentach z płyty , dywany wiszące na ścinach (SIC!) - takie niby gobeliny czy co. Ostatnio widziałam tez w sklepie spożywczym Mona Lizę za jedyne 35zł!
    Generalnie dla mnie kiczowete jest łącznie w jedno wszyskiego, co komu w oko wpadnie: np. widziałam ostatnio taki zestaw: ściany domu we wrzaskliwym odcieniu zielonego w połączeniu z różem, do tego czerwony dach, grube, betonowe białe balustrady na balkonach, a do tego wszystkiego kuty płot z wdzięcznie spoglądającymi znad bramy złotymi lwami
    Wolę nie wiedzieć, jak ten dom wygląda w środku.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  4. #84
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Te kompozycje kwiatowe są nie do pobicia, szczególnie ta "pod łóżkiem"


    Paty.

  5. #85
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar tab
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    534
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Nie wiem czy to do tego wątku mozna zaliczyć, ale spotkałam te hipcie kilka dni temu na swej drodze


    Mimi, łóżko jest "extra"

  6. #86

    Domyślnie

    Z tymi dywanami wiszacymi na scianie, to wlasciwie nie wiem czy kicz, czy proza zycia. Przyklad: para 50latkow spi na zwyklym rozkladanym tapczanie, nie chca miec duzego loza, naroznika itp, no i maja problem, bo zawsze ktores (tzn to ktore spi pod sciana) ma zimna pupe, czasem plecy.
    Kiedys wieszano slomianki, ostatnio nie widzialam takich typowych.
    A tapeta niestety nie grzeje.
    Ci 50-latkowie powiesili sobie welniany dywan (albo chodnik) i dzieki temu nie ma problemu, kto dzis bedzie spal od strony sciany. To chyba 'przyjemne' rozwiazanie?

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agniesia
    Z tymi dywanami wiszacymi na scianie, to wlasciwie nie wiem czy kicz, czy proza zycia. Przyklad: para 50latkow spi na zwyklym rozkladanym tapczanie, nie chca miec duzego loza, naroznika itp, no i maja problem, bo zawsze ktores (tzn to ktore spi pod sciana) ma zimna pupe, czasem plecy.
    Kiedys wieszano slomianki, ostatnio nie widzialam takich typowych.
    A tapeta niestety nie grzeje.
    Ci 50-latkowie powiesili sobie welniany dywan (albo chodnik) i dzieki temu nie ma problemu, kto dzis bedzie spal od strony sciany. To chyba 'przyjemne' rozwiazanie?
    Nie wiem o których 50-latkach mowa, ale jakiś czas temu było modne wieszanie na ścianach kilimów. Właśnie chciałam podkreślić, że to co się wiesza na ścianie to nie dywan, ale kilim.
    I wieszało się je na ścianach nie z powodu zimna, ale dla ozdoby.

  8. #88
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kruszka

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    brzeg
    Posty
    290

    Domyślnie

    Ludzie! czy wy się nudzicie w domu? Dziwi mnie, że macie ochotę i czas komentować czyjeś gusta. Nawet wklejacie zdjęcia rzekomych kiczów i podajecie linki "ciekawych" zdjęć!! No i jakże wy się rozumiecie! prawie bez słów, wystarczy zdjęcie. Pewnie tylko wirtualnie, bo daję rękę sobie uciąć, że gdybyście się poodwiedzali wzajemnie, to niejednemu coś by się jawiło kiczem. Co za bzdura ten wątek!

  9. #89
    Guest

    Domyślnie

    kruszka
    troszkę luzu
    naprawdę jak widzisz takie okazałe wyrko nie bawi Cię to?Mnie np. bawi i wcale nie oceniam przez ten pryzmat właścicieli takowych gadżetów,bo liczy się coś innego.Ale odrobina uśmiechu nie zaszkodzi

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Nie wiem o których 50-latkach mowa, ale jakiś czas temu było modne wieszanie na ścianach kilimów. Właśnie chciałam podkreślić, że to co się wiesza na ścianie to nie dywan, ale kilim.
    I wieszało się je na ścianach nie z powodu zimna, ale dla ozdoby.
    Nie widze zwiazku z moimi 50latkami.
    Co ma kilim do dywanu? Co ma ozdoba do cieplego tylka?
    To co powiesili na scianie to dywan, ale nie kilim...

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    kruszka
    troszkę luzu
    naprawdę jak widzisz takie okazałe wyrko nie bawi Cię to?Mnie np. bawi i wcale nie oceniam przez ten pryzmat właścicieli takowych gadżetów,bo liczy się coś innego. Ale odrobina uśmiechu nie zaszkodzi
    No coz wysmiewanie sie z gustow innych ludzi mnie tez nie bawi. Posmiejmy sie lepiej z siebie.

  12. #92
    Guest

    Domyślnie

    JoShi
    jak zwykle nie rozumiesz bo nie chcesz zrozumieć i dorabiasz sobie własną interpretację,przekręcając sens moich słów:

    napisałam :
    wcale nie oceniam przez ten pryzmat właścicieli takowych gadżetów,bo liczy się coś innego
    To tylko i wyłącznie przedmioty

  13. #93

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    taki ładny kominek,a ta mimi znowu sie przyczepiła :

    Mimi ale tam na gorze musi byc kurzu co? jak oni to wycieraja?

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    To tylko i wyłącznie przedmioty
    Rozumiem, ze tylko i wylacznie przedmioty prezentowane przez Ciebie sa ladne, stylowe i gustowne ?

  15. #95
    Guest

    Domyślnie

    flamingowy kolor ścian na klatce schodowej, i jaskrawo błękitna terakota na schodach a do tego sosnowa balustrada....robiliśmy kiedyś coś takiego...
    do tej pory jak ktoś mnie pyta np, Czy purpurowy kolor w sypialni nie będzie zbyt porażający? To przypomina mi się ta klatka schodowa

  16. #96
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    wybaczcie,ale nie mogłam się oprzeć:
    Mimi no tu mnie zamurowalo..........z wrazenia oczywiscie WOW!!!!! Jestem porazona

  17. #97

    Domyślnie

    Czerwony kolor jest pobudzający, więc w małżeńskiej sypialni czemu nie? Pewnie dobrze się nie wyśpią, ale za to inne rzeczy, no no

  18. #98

    Domyślnie

    juz nie wiem z czego sie tu smiac,bo niby kicz itd,ale mam juz "swoje " lata i w zwiazku z tym nagromadzilo sie roznych przedziwnych rzeczy.O czesci moge stwierdzic ze kicz,tylko zal wyrzucac bo to po babci,tamto po mamie czy po tesciowej.I tak obrastamy w te porcelanowe kwiatki i zwierzatka bo to w koncu czesc naszej rodzinnej historii.W koncu nie wiemy w ktorym pokoleniu okaze sie ze to super gustowne zabytki.

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał kruszka
    Ludzie! czy wy się nudzicie w domu? Dziwi mnie, że macie ochotę i czas komentować czyjeś gusta. Nawet wklejacie zdjęcia rzekomych kiczów i podajecie linki "ciekawych" zdjęć!! No i jakże wy się rozumiecie! prawie bez słów, wystarczy zdjęcie. Pewnie tylko wirtualnie, bo daję rękę sobie uciąć, że gdybyście się poodwiedzali wzajemnie, to niejednemu coś by się jawiło kiczem. Co za bzdura ten wątek!

    Kruszko, czy Ty się nudzisz w domu? Dziwi mnie, że masz ochotę i czas czytać wątek, który Ci się nie podoba i denerwuje

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Na forum były już wypowiedzi o fototapetach, kominkach elektrycznych, krasnalach ogrodowych.....

    Część z pośród wypowiadających się traktowała ten temat niezwykle poważnie i z entuzjazmem.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

Strona 5 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony