dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 90
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Wybieramy najciekawszy dziennik

    Prosimy o Wasze głosy - kto prowadzi najciekawszy dziennik na Forum. Na zwycięzcę czeka specjalna nagroda. Wśród głosujących rozlosujemy upominki.

  2. #2

    Domyślnie

    Yemiołka, bezapelacyjnie! Choć troszkę ją trzeba czasami pogonić do pisania.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jakie kryteria zawiera slowo "najciekawszy" ?
    Bez takiego okreslenia glosujacy beda sie kierowac sympatiami lub sposobem percepcji przestrzeni budowlanej autora dziennika zblizonym do swoich biezacych potrzeb inwestycyjnych. Kazdy z dziennikow jest oryginalny.
    Po za tym trudno czytac wszystkie dzienniki ze wzgledu na iz wiekszosc osob jest zainteresowanych wiadomosciami ze swojego regionu, gdyz te informacje sa dla nich przydatne.
    Proponuje przyznac pare nagrod w roznych kategoriach lub rownowazne nagrody dla najlepszych dziennikow z poszczegolnych regionow kraju.

  4. #4

    Domyślnie

    Pitbull, z całym szacunkiem, ale po co dzielisz włos na czworo? Niech ludzie głosują po prostu na dziennik, który im się najbardziej podoba i już.

    Redakcjo, a może to zrobić w formie osobnego okienka jak to czasem robią w portalach internetowych???

  5. #5

    Domyślnie

    Ryniu, ja popieram Pitbulla. Powiem to na przykładzie. Z jednej strony super jest dziennik Yemiołki bo potrafi naprawdę przedstawić to co się dzieje na budowie. Minusem jednakże jest fakt, iż za wiele się nie wydarzyło na jej budowie. Z kolei dziennik Alicjanki jest super z uwagi na tempo budowy, mnogość wydarzeń itp. Dlatego trudno jest mi się zdecydować. Poczekam jednakże jak rozwinie się ten wątek i coś postaram się wybrać.
    Pozdrawiam

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Ja z kolei głosuje na dziennik Zielonej
    dlaczego? poprostu najlepiej mi pasuje...
    pozdrawiam

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ja też bym był za tym żeby wybierać w kategoriach. Np.:
    * za osiągnięcia literackie (mój typ: Yemiołka)
    * za praktyczną przydatność dla forumowiczów (nie wiem kto !?)

    I faktycznie wybór będzie trudny - z grubsza zapoznałem się zaledwie z 3 dziennikami, na reszte potrzeba ze 2 dni.

    Jasiu

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam dwa typy w różnych kategoriach, choć oba dzienniki nieodmiennie doprowadzają mnie do łez ze śmiechu:
    za "lekkość pióra" : bezapelacyjnie Yemiołka
    za całą resztę : Alicjanka

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Zgadzam się z Alantą i tak:
    za walory artystyczne -Yemiołka
    za "walory praktyczne" Alicjanka
    Ewa

  10. #10

    Domyślnie

    Za podbudowujące wszystkich budujących podejście do budowania (ale namąciłam, co?) EX EQUO : Yemiołka i Alicjanka

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    z różnych powodów podoba mi sie kilka dzienników m.in Anuli i Pawła, Zielonej i Jaro jednak palmę pierwszeństwa oddaję Yemiołce i Alicjntce zasłuzyły na to

  12. #12

    Domyślnie

    Nie wiem jak wy, ale ja traktuję wszystkich, którzy prowadzą dziennik na forum jako dobrych znajomych i zawsze zaglądam do nowego wątku, który się tu pojawi. Co u nich ciekawego, jakie nowe spostrzeżenia, co za ile zrobili, co im się udało, a co spieprzyli. Mają takie same problemy jak ja, a niestety nikt z moich budujących znajomych tak otwarcie się do błędów nie przyzna, a i o forsie dużo się nie dowiem. Dlatego każdego, kto opisał tutaj kawał swojego życia, bo przecież nie tylko o budowie piszemy, ale również o innych radościach i kłopotach, proponuję wyróżnić.
    Dziennik jaro – za rzeczowość, konkrety, fachowość przekazywanych informacji (typowe męskie podejście do problemu)
    Dziennik Yemiołki – za niesamowity talent pisarski, lekkość pióra, optymizm, (gdyby wydała książkę – byłby to bestseller)
    Dziennik Alicjanki – za praktyczne informacje dla budujących, optymizm
    Dziennik Kodiego – za podbudowujące przesłanie „że można i samemu i niedrogo”
    Dziennik Dolores – za niesamowite tempo budowy
    Dziennik Marcina R – za tryb przekazu informacji typu „teleekspres”
    Dziennik Beaty – za spokój i opanowanie
    Dziennik Majki – za mnogość przydatnych inwestorowi informacji
    Dziennik ckwadrat i opala – za małżeńskie podejście, rzeczowość i optymizm
    Dziennik Ewy i Sebastiana – jw. za małżeńskie podejście, rzeczowość i optymizm
    Dziennik Agnes – za skupianie się na konkretnych postępach budowy,
    Dziennik ArtMedia – za oszczędność wypowiedzi
    Dziennik Anuli i Pawła – za całokształt, za rozwiązywanie publicznie dylematów na poszczególnych etapach budowy
    Dziennik Bartłomieja, Agnichy 1704, Wiarusa, Funiów, Sroki – za to, że kiedyś wiedzieliśmy o ich początkach.

    I mój dziennik proszę również o wyróżnienie – za to, że prawie codziennie można się umartwiać czytając o moich problemach
    Pozdrawiam
    Zielona


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2002-09-20 14:06 ]</font>

  13. #13

    Domyślnie

    Ja głosuje na dzienniki Alicjanki i Yemiołki. Czyta się je jak dobrą powieść w odcinkach. Zreszta musze sie przyznac że osobiście uwielbiam czytac moje ulubione ksiązki po kilka razy no i juz nie raz wracałam do obu dzienników.

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Najchętniej czytam dziennik Alicjanki (dlaczego nikt się nie zachwyca jej zdolnościami literackimi?!) - Doskonale przetwarzana szara rzeczywistość w dzieło literackie.
    Jej poczucie humoru sprawiło, że na wiele spraw spojrzałam pod innym kątem i doznałam olśnienia - wyglądają zupełnie inaczej (mniej ponuro!) niż przed czytaniem jej dziennika.
    Jest super!
    Z dużym zaciekawieniem śledzę losy budowy Majki (mimo, że już zostałam z robotami daleko w tyle). Pióro też całkiem, całkiem...
    Muszę przyznać, że codziennie sprawdzam czy któraś z nich coś dopisała nowego! Gratuluję dziewczyny!

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Codziennie staram się zaglądnąć do dziennków forumistów. Czytam o problemach z którymi się spotykają /ciesząc się, że pewne etapy budowy mamy za sobą i klnąc na to, że nie istniało forum jak zaczynalismy stawiać dom/. Najciekawsze dla mnie to dzienniki Alicjanki i Jaro /dlatego, że też kończą domy i siebie /. Wszystkie inne stawiam na drugim /medalowym/ miejscu! Yemiołka, jeżeli w mojej klasyfikacji chciałabyś "pójść" wyżej, musisz pisać! Bardzo brakuje mi Twojej radosnej twórczości.
    Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Majka

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Czytam wszystkie dzienniki. Ale gdybym miała wybierać to prawdopodobnie wybrałabym dzienniki Alicjanki i Yemiołki.
    Czyta się je jak dobrą książkę - tylko niestety trzeba czekać na kolejne rozdziały
    Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających.

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Zielona powiedziała właściwie to, co sam chciałbym wyrazić. Czytam wszystkie dzienniki bo każdy jest wartościowy. Dużo skorzystałem czytając o doświadczeniach innych.
    Wyróżnienie dla dziennika Majki (bo patriotyzm lokalny ), Alicjanki (świetne pióro) oraz opalki i cwkwadrat (najbardziej oryginalny dziennik budowy w byłym Układzie Warszawskim).
    Dla wszystkich pozostałych autorów - conajmniej "nagroda pocieszenia". Pozdrawiam serdecznie.
    jaro


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jaro dnia 2002-09-20 15:33 ]</font>

  18. #18

    Domyślnie

    A ja myślałem, że piszę do szuflady . Czy wszędzie musi dopaść nas współzawodnictwo .

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Wypoznic wszystkich !!!!!!

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Pitbull - chciałeś "wypróżnić czy wyróżnić"?

    Ja też nie będę oryginalny: Yemiołka + Alicjanka.
    "Vox populi vox Dei". Redakcja już tak postępowała i z pewnością wyróżni więcej jeżeli będzie taka wola ogółu.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony