dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 90
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Frankai dzieki. Oczywiscie mialem na mysli wyproznic

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    No to moze inaczej.
    Wyproznic wszystkich a Yemiolke wyproznic dodatkowo !!!!

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    On 2002-09-20 22:55, ckwadrat wrote:
    A ja myślałem, że piszę do szuflady . Czy wszędzie musi dopaść nas współzawodnictwo .
    dobrze Waszmość gada!!
    proponuję dać wszystkim, jak sugeruje Pitbull, proszek na wypróżnienie i po bólu.
    przez te wybory to już mi głupio cokolwiek dodać do pamiętnika, bo wyjdzie na to, że ja tak z okazji konkursowych
    cze!

  4. #24

    Domyślnie

    Yemiołka! Nie wygłupiaj się tylko dawaj kolejne odcinki.
    Dziś mam paskudny dzień. Przed chwilą rozmawiałam z majstem i poleciało parę niecenzuralnych słów (doszłoby do rękoczynów ale rozmawialiśmy przez komórkę).
    Twój dziennik to jak balsam na zbolałą duszę, jak promyk słońca po tygodniu deszczu.
    Wiem, że masz coś napisane tylko z dziurami.
    Wklej to w forum.

  5. #25

    Domyślnie

    YEMIOŁKA!!!!! - bezapelacyjnie. Wszystkie dzienniki sa ciekawe, ale ten jest.... jedyny w swoim rodzaju, a poza tym był to jeden z pierwszych dzienników.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Nie bedę oryginalna - głosy oddaję 2 równorzędne: Alicjanka i Yemiołka.

  7. #27

    Domyślnie

    Yemiołka!
    Sorry, że wczoraj napisałam "dawaj kolejne odcinki". Ale za dużo chyba przebywam z budowlańcami i udziela mi się czasami ich sposób porozumiewania się.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi czytam zawsze dziennik Yemiołki, ale tak jak wszyscy twierdzę, że czytelnika trzeba częściej dokarmiać (nie zostawiać na głodzie!). Czytam też dzienniki Anuli i Majki, gdzie zawsze coś się dzieje i czuję się jakbym im zaglądała przez okno a także Opalki i Ckwadrat, bo uczestniczę duchowo w ich budowie od początku. Zatem literacko Yemiołka, sensacyjnie Majka, Anula i "spółka rodzinna kwadratowa", bo nie umiem wybrać.

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ten pomysł z konkursem był prima sort

    Od tego czasu Dzielne Trzy Siostry Forumowe tak jakby szczodrzej raczą nas swoją twórczością epistolograficzną. Dzisiaj otwieram forum, a tam wszystkie trzy na jeden raz !!!! Aż nie wiedziałem od której zacząć ;o)

    Ale moze poczekalibyście z tym konkursem jeszcze ciut ciut... ?
    Mi już został rzut beretem do wbicia pierwszej łopaty. A może tkwi we mnie ukryty literat !? I co !? Nagrodzicie kogoś, a potem będzie wam głupio, że ja nie dostałem żadnego wyróżnienie ?
    Jasiu

  10. #30

    Domyślnie

    Jasiu!
    Nie wiem dlaczego nazywasz jaro Siostrą Forumową.
    Ja nie mam wątpliwości, że Twój Dziennik będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie wbiłeś jeszcze łopaty, a już niejeden na forum z Twoich rad korzystał.
    Brakuje mi solidnej, twardej męskiej twórczości.
    Czekam z niecierpliwością.
    Pozdr.
    Acha. Twoje zmagania papierowo-formalne przecież można śledzić na Twojej stronie http://www.naszdom.erb.pl/
    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2002-09-30 15:18 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Zielona dnia 2002-09-30 15:21 ]</font>

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Chodziło mi o trzy siostry myszki (dla tych co czytali Leśny Ludek), czyli Alicjanke, Zieloną i Yemiołkę. Yaro jest bardzo pożyteczny i konkretny, ale z dramaturgią u niego nieco gorzej

    A papiery to ja już mam (od czwartku) teraz latam po bankach i czekam aż mi się uprawomocni. Mam przez to czekanie od kilku tygodni 220/180 - jeszcze nie zacząłem, a już jestem wykończony
    Jasiu

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję Jasiu za dobre słowo . Co do dramaturgii - jam flegmatyk z natury i wyboru.
    Czekam z niecierpliwością na Twój dziennik.

    pozdrawiam
    jaro

  13. #33

    Domyślnie

    Yemiołka
    Alicjanka
    Anula
    Majka


    Kolejność dowolna - wszystkie są niesamowite!!!!

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mareczek

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dla mnie dziennik Alicjanki jest THE BEST.Wspaniała twórczość literacka , wysoki poziom dobrego humoru.Buduję podobny dom w podobnym tempie i uwagi z dziennika są bardzo cenne.

  15. #35
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Rena
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Droga i szanowna redakcjo, mam małe pytanie: gdzie podział się mój "dziennik budowy domu moich marzeń". Nie było mnie tu czas jakiś co nie znaczy że można moją twórczość radosną wyrzucać do kosza.
    Z pozdrowieniami Rena.
    Jeżeli wszystkie Twoje pomysły wydają Ci się genialne to po prostu dopij wódkę i idź spać!!!

  16. #36

    Domyślnie

    Alicjantka i Yemiołka to oczywiście STANDARD jak mówią komentatorzy muzyczni. Lotnością pióra jako debiutantka dorówna im chyba Jovi
    Wszystkie dzienniki są jednak cenne, gdyż przybliżają zmagania z rzeczywistością i podnoszą na duchu. Miło jest czasem w prognozie pogody zobaczyć, że na Lazurowym Wybrzeżu też leje

  17. #37

    Domyślnie

    On 2003-03-22 18:19, Rena wrote:
    Droga i szanowna redakcjo, mam małe pytanie: gdzie podział się mój "dziennik budowy domu moich marzeń".

    Rena jest Twoj dziennik Cofnij sie do str.2, dawno Cię nie było, więc spadł, po prostu
    pozdrawiam

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    1. Yemiołka
    2. Alicjanka

    ale dobrze zapowiada sie dziennik Jovi...

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    Ja głosuje na dziennik:
    -Żaby- ogromne tepo!
    -Whispera- od poczatku, jakos polubiłem (dziennik i właściciela)
    -Agnesk- po prostu jest ciekawy
    To sa te dzienniki, które czytam
    Obiecuje poprawę

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    YaMarzena

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    A ja się dołączę do damianagajdy:

    Pierwsze miejsce dla Whispera bezapelacyjnie - to skarbnica wiedzy i rozterek inwestora!
    Drugie miejsce: Martka, Jagna i zaba_gonia jednocześnie. Za całokształt, pozytywne nastawienie do świata i ludzi oraz pomoc laikom takim jak ja

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony