dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 90
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Az sie łezka w oku kręci jak się czyta ten wątek... to były zupełnie inne czasy. Nie mówie że teraz jest gorzej, ale w czasach jak na bieżąco pisały Alicjanka, Yemiołka czy Zielona nie było takiego wysypu dzienników jak teraz i na każdy dziennika czekało się z niecierpliwością.. a teraz, musze przyznać z przykrością, nie mam czasu na czytanie wszystkiego, staram sie przegladać niemal wszystko, ale dokladnie czytam tylko wybrane dzienniki
    pozdrawiam
    zadumany we wspomnieniach
    Maksiu

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kamil1967

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    588
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    106

    Domyślnie

    A ja stawiam na :
    1. Dziennik Whisperów - za styl i niepowtarzalny klimat
    2. Dziennik Żaby - za pogodę i tempo
    Pozdrawiamy B i S
    "Poszukujemy projektu małego domku"

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Martka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    770
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    no to...
    nie mogę wybrac ulubionego, ale sercem, to:
    Jagna i Willie.
    Za styl, ciepło, poczucie humoru.

    Jeśli idzie o stronę techniczną: Maksiu i Whispery.

    Osiołkowi w żloby dano
    Będzie nas troje i pies
    GG 5575698
    Dziennik Martki
    komentarze, dobre rady

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    Zapomniałem- Dołączam Martke- do grona Elity dziennikarzy

  5. #45

    Domyślnie

    Dla mnie najlepsze dzienniki to:
    -Whispera za styl i niepowtarzalnosc
    -Martki za cieplo i pogode ducha
    -Rydzu za dokladne objasnienia
    -YaMarzena za super szybka akcje

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martka
    no to...
    nie mogę wybrac ulubionego, ale sercem, to:
    Jagna i Willie.
    Za styl, ciepło, poczucie humoru.

    Jeśli idzie o stronę techniczną: Maksiu i Whispery.

    Osiołkowi w żloby dano
    Zdecydowanie:
    Willy - przepiekny styl
    Whisper - konkretnie, rzeczowo, dowcipnie - po prostu wzorowo.
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Cześć,

    Moi faworyci to: Whisper, Willie i YaMarzena. No bo Mieczotronix to już klasyka.............

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Yemiołka, Alicjanka bo to po prostu klasyka, Miecza zapamiętam za kilka Bajkowych opowieści , Żaba_Gonia za radość z budowania. W zasadzie każdy dziennik jest niepowtarzalnym przeżyciem, opisującym radości i rozterki. Każdy pisze jak umie najlepiej. Jedni piszą o wszystkim, inni skrywają wpadki, a jeszcze inni po prostu o nich nie piszą, bo znaleźli rozwiązanie i chcą o nich szybko zapomnieć.

    Pozwolę sobie zadać na koniec pytanie - czemu piszemy dzienniki? To jest chyba bardziej istotne niż to który jest najlepszy.

    Uważam, że lepszym rozwiązaniem był by konkurs w kategoriach
    - najradośniejszy
    - najpraktyczniejszy
    - najlepiej ilustrowany
    -naj...
    no właśnie jaki powinien być dziennik?

    Zastanawiam się nieraz czemu czytam pewne dzienniki i robię to chyba dla tego, że polubiłęm ich autorów i chcę byś świadkiem ich radości i chcę ich wesprzeć dobrym słowem (poradą?) w ciężkich chwilach.

    Pozdrawiam

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Whisper i Zaba Gonia

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Willie za styl iście literacki
    Martka, alfreda, Whisper - za to, że nie mogę doczekać się kolejnego odcinka....Ale zaznaczam że wybór to bardzo niesprawiedliwy, bo nie czytam wszystkich dzienników z oczywistych powodów...


  11. #51

    Domyślnie

    Do kiedy trwa ten konkurs?

  12. #52

    Domyślnie

    Ja swój głos oddaję na żaba gonia, martka i Whisper

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał facio
    Do kiedy trwa ten konkurs?

    Ten konkurs jest z........2002r.

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar m.dworek
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał facio
    Do kiedy trwa ten konkurs?

    Ten konkurs jest z........2002r.
    to wszystko wyjasnia...
    a ja sie dziwie i dziwie ze nikt nie glosuje na m.dworka

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał facio
    Do kiedy trwa ten konkurs?

    Ten konkurs jest z........2002r.
    myślałem, że to niekończąca się rywalizacja.... może czas zrobić nową edycję?

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał facio
    Cytat Napisał Sonika
    Cytat Napisał facio
    Do kiedy trwa ten konkurs?

    Ten konkurs jest z........2002r.
    myślałem, że to niekończąca się rywalizacja.... może czas zrobić nową edycję?
    A może co roku taki konkurs organizować....?
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  17. #57

    Domyślnie

    Czy ten konkur jest przwidziany jako ... kilkuletni ????
    Kiedy ogloszenie wynikow ????

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    Az sie łezka w oku kręci jak się czyta ten wątek... to były zupełnie inne czasy. Nie mówie że teraz jest gorzej, ale w czasach jak na bieżąco pisały Alicjanka, Yemiołka czy Zielona nie było takiego wysypu dzienników jak teraz i na każdy dziennika czekało się z niecierpliwością.. a teraz, musze przyznać z przykrością, nie mam czasu na czytanie wszystkiego, staram sie przegladać niemal wszystko, ale dokladnie czytam tylko wybrane dzienniki
    pozdrawiam
    zadumany we wspomnieniach
    Maksiu
    maksiu....zgadzam się w 100%....przy takim wysypie dzienników jak ostatnio nie da rady czytać wszystkiego.....a początki były inne...widac to też na grupach....przynajmniej na wrocławskiej ekipa się prawie cała wymieniła.....tez mi się zakręciła łezka....

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ivonesca
    Cytat Napisał maksiu
    Az sie łezka w oku kręci jak się czyta ten wątek... to były zupełnie inne czasy. Nie mówie że teraz jest gorzej, ale w czasach jak na bieżąco pisały Alicjanka, Yemiołka czy Zielona nie było takiego wysypu dzienników jak teraz i na każdy dziennika czekało się z niecierpliwością.. a teraz, musze przyznać z przykrością, nie mam czasu na czytanie wszystkiego, staram sie przegladać niemal wszystko, ale dokladnie czytam tylko wybrane dzienniki
    pozdrawiam
    zadumany we wspomnieniach
    Maksiu
    maksiu....zgadzam się w 100%....przy takim wysypie dzienników jak ostatnio nie da rady czytać wszystkiego.....a początki były inne...widac to też na grupach....przynajmniej na wrocławskiej ekipa się prawie cała wymieniła.....tez mi się zakręciła łezka....
    A co ma powiedzieć grupa Tarchomin-Białołęka, która niedawno powstałą i prawie wszyscy dopiero zaczynaja budowę?
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Taka refleksja mnie naszła że najlepiej to się dzienniki czytało przed rozpoczęciem własnej budowy i przed wyborem włąsnego projektu. Człowiek miał dużo czasu więc czytał regularnie, z wypiekami na policzkach. Wczuwał się w atmosferę i wydawało się, że to jego własne przygody i radosne i te trochę mniej przyjemne. Obecnie mam swoich dziennikowych znajomych których staram się odwiedzać, jednak im bliżej przeprowadzki i mniej czasu tym bardziej zaniedbuję te obowiązki
    Ostatnio czuję wielki przesyt budową i tematyką z nią związaną. Marzy mi się urlop od budowy. Za 30 dni przeprowadzka i wczoraj uroczyście sobie obiecałem (przy swiadkach), że do wiosny palcem nie kiwnę... jednak sam w to nie wierzę - jeszcze tyle do zrobienia. No ale za to będzie to mniej stresujące.
    Pozdrawiam

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony