dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 31
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 602

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Niezalogowany
    Guest
    Niezalogowany

    Domyślnie Higiena kobiet

    Minęło właśnie 15 lat naszego małżeństwa.
    Od kilku lat jest kryzys. Powodem jest brak dbałości żony o siebie. Nie jest brudasem. Na zewnątrz jest zadbana. Dba o figurę, chodzi do fryzjera i kosmetyczki. Dba o ubiór.
    Jak przekonać żonę do większej dbałości o higienę intymną.
    Wszystkie moje próby spełzły na niczym.
    To delikatny problem. Na moje uwagi, że robi to celowo chcąc mnie odsunąć od łoża zaprzecza. Kilka dni wtedy jest dobrze, ale znowu wraca stare. Pożycie seksualnie, jeżeli juz do niego dochodzi jest udane. Stresujące jest wysyłanie żony do łazienki. Ile razy można mówić żeby się wykąpała, wydepilowała. Teraz machnąłem już ręką. Mam 40 lat i czyżby to był już koniec mojej aktywności seksualnej, bo mam dość walki?

    Czasami udało nam sie szczerze porozmawiać. Przyznawała mi rację. I co z tego? Nic

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    To rzeczywiście ciężki temat. Z Twojego postu wynika, ze bardzo pedantycznie podchodzisz do spraw seksu. Rozumiem też, ze sam jestes wykapany, wypachniony i wydepilowany Hm, a nie zdarzyło się Wam jakies uniesienie w nietypowych warunkach? No np. w czasie rejsu zeglarskiego, na wędrówce po górach, camping w Chorwacji... Wtedy raczej trudno o nawet porzadną kapiel, a co dopiero o doprowadzenia swojego ciała do nieskazitelności.
    Może lepiej bedzie jak wypowiedzą sie panowie.

  3. #3

    Domyślnie

    może zaproponuj wspólne kąpiele...
    co do depilacji to wosk załatwiłby sprawę na jakiś czas, jeśli chodzi do kosmetyczki to przecież może depilację zrobić w salonie kosmetycznym...

    Nic więcej nie przychdzi mi do głowy

    Ewa

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    To pytanie przebiło wszystkie dotychczasowe problemy do przewałkowania, a mielismy juz różne zagwostki. Mam nawet podejrzenie, ze to podpucha.

    Wg mnie sprawa jest arcy-delikatna. Właściwie to nie wiem, jak w delikatny sposób udawał Ci się zwrócić jej uwagę. To chyba nie jest możliwe.

    Piszesz, że żona przyznawała Ci rację. No ale czy nie była wtedy czerwona jak burak ze wstydu i nie wyglądała jakby chciała się zapaść pod ziemię? Wg mnie to byłaby normalna reakcja i dlatego przypuszczam, że robisz sobie z nas jaja.

    Może ona sugeruje Ci w delikatny sposób, że sam nie jestes ideałem? Chociaż to raczej naciągana teoria.

    Może znajdź sobie kochankę? W tej sytuacji ja Cię z góry rozgrzeszam.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    A dla mnie wszystkie tematy ostatnio w „psycholu” jakimś dziwnym trafem celują tylko w kobiety – nieprawdaż ? .
    Może tak porozmawiajmy o higienie mężczyzn .... dla równowagi...

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Zaczynają sie od kobiet a kończą na facetach

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Temat faktycznie drażliwy(a może zapachowy), nie dla każdego.
    Znajomy ginekolog, gdy przychodziły do niego wypachnione do przesady panie, mawiał: "c...pa ma pachnieć c...pą, a nie fiołkami".
    Może przyjmij jego zasadę.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Hm, a nie zdarzyło się Wam jakies uniesienie w nietypowych warunkach? No np. w czasie rejsu zeglarskiego, na wędrówce po górach, camping w Chorwacji... Wtedy raczej trudno o nawet porzadną kapiel, a co dopiero o doprowadzenia swojego ciała do nieskazitelności.
    Może lepiej bedzie jak wypowiedzą sie panowie.
    No to pan sie wypowiada.
    Przytocze kawał ktory pauje do tematu.
    Krecik wykopał sie na plazy nudystów miedzy udami pani. Jako ze krecik wzrok ma słaby musi polegac na innych zmysłach. Widział jednak zarys i spytał:
    -Jeżyk to Ty?
    Lecz nie było reakcji.
    Pociagnał wtedy powietrze do noska i spytał jeszcze raz:
    -Jezyk zyjesz?

    Na żaglówce bywąło zimno i nie zawsze cumowaliśmy w porcie co dawało mozliwość ciepłego prysznica. Na biwakach nie zawsze chciało sie wejśc do zimniej wody przy deszczowej chłodnawej pogodzie ale wszyscy mobilizowalismy się podpierajac się tym cytowanym zartem że nikt nie bedzie chciał zadawać się z "nieżywym jezykiem". Jezyka nalezy wykąpać tak zreszta mobizowalismy się wzajemnie panie panów i panowie panie.
    W sytuacjach "domowych" musze przyznac że z tym problemem sie NIGDY nie spotkałem jezyki sa zawsze wykąpane.
    Może w formie żartu, czy jak ktoś sugerował wsplnej kapieli i chyba szczerej rozmowy uda się problem pokonać.
    Tak czy siak kolego masz problem i trzeba przeprowadzic szeroko zakrojona kampanie uswiadamiajacą i zwalczajacą złe nawyki
    P.S. Troche się uśmiałem tym tematem i przeraziłem że to jest możliwe.
    I smieszno i straszno

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał osowa
    A dla mnie wszystkie tematy ostatnio w „psycholu” jakimś dziwnym trafem celują tylko w kobiety – nieprawdaż ? .
    Może tak porozmawiajmy o higienie mężczyzn .... dla
    równowagi...
    Meżczyżnie są wspaniali, piekni, zawsze czysci więc o czym tu duskutować? O doskonałosci? Nudno bedzie. Ułomności sa ciekawsze

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał smartcat
    Przytocze kawał ktory pauje do tematu.
    Krecik wykopał sie na plazy nudystów miedzy udami pani. Jako ze krecik wzrok ma słaby musi polegac na innych zmysłach. Widział jednak zarys i spytał:
    -Jeżyk to Ty?
    Lecz nie było reakcji.
    Pociagnał wtedy powietrze do noska i spytał jeszcze raz:
    -Jezyk zyjesz?

    Na żaglówce bywąło zimno i nie zawsze cumowaliśmy w porcie co dawało mozliwość ciepłego prysznica. Na biwakach nie zawsze chciało sie wejśc do zimniej wody przy deszczowej chłodnawej pogodzie ale wszyscy mobilizowalismy się podpierajac się tym cytowanym zartem że nikt nie bedzie chciał zadawać się z "nieżywym jezykiem". Jezyka nalezy wykąpać tak zreszta mobizowalismy się wzajemnie panie panów i panowie panie.
    W sytuacjach "domowych" musze przyznac że z tym problemem sie NIGDY nie spotkałem jezyki sa zawsze wykąpane.
    Może w formie żartu, czy jak ktoś sugerował wsplnej kapieli i chyba szczerej rozmowy uda się problem pokonać.
    Tak czy siak kolego masz problem i trzeba przeprowadzic szeroko zakrojona kampanie uswiadamiajacą i zwalczajacą złe nawyki
    P.S. Troche się uśmiałem tym tematem i przeraziłem że to jest możliwe.
    I smieszno i straszno


    zaraz umrę ze śmiechu

    chociaż problem z całą pewnością nie jest śmieszny

    i chyba jednak jest zmyślony

  11. #11
    Niezalogowany
    Guest
    Niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    To rzeczywiście ciężki temat. Z Twojego postu wynika, ze bardzo pedantycznie podchodzisz do spraw seksu. Rozumiem też, ze sam jestes wykapany, wypachniony i wydepilowany Hm, a nie zdarzyło się Wam jakies uniesienie w nietypowych warunkach? No np. w czasie rejsu zeglarskiego, na wędrówce po górach, camping w Chorwacji... Wtedy raczej trudno o nawet porzadną kapiel, a co dopiero o doprowadzenia swojego ciała do nieskazitelności.
    Może lepiej bedzie jak wypowiedzą sie panowie.
    Niejednokrotnie miałem tyłek tak pogryziony przez komary, że do dzisiaj pamiętam gdzie i kiedy Rok ma 365 dni, a urlop kilkanaście
    To nie podpucha.
    Te sprawy można też załatwiać delikatnie jak pisałem. Można załatwiać, ale jak widać z mojego przykładu skutek nijaki Np. czy mogłabyś zmienić czas kąpieli? Z rana na wieczór? Albo sam kąpałem się nawet trzy razy dziennie chcąc pokazać jaki ze mnie czyścioch
    Albo inne teksty typu: nie znoszę jak kobieta ma nieogolone pachy.
    Jestem pedantem i zapewniam, że o higienę dbam. Do przesady. Może inaczej nie zwracałbym na to uwagi.
    Kiedyś były dyskusje nawet ostre. Zarzucała mi, że ja chcę ją do czegoś zmusić i to właśnie tak skutkuje. Zmieniłem taktykę. I g..no

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    To o campingach nie miało tyczyć mycia jezyka a raczej depilacji onego

    Trudno coś poradzić. Tak mi przyszło do głowy, może zona ma mniejsze potrzeby i to ma słuzyć jako odstraszacz

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    To o campingach nie miało tyczyć mycia jezyka a raczej depilacji onego

    Trudno coś poradzić. Tak mi przyszło do głowy, może zona ma mniejsze potrzeby i to ma słuzyć jako odstraszacz
    ale to znaczy, ze ostro gra

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niezalogowany
    Albo sam kąpałem się nawet trzy razy dziennie chcąc pokazać jaki ze mnie czyścioch
    Albo inne teksty typu: nie znoszę jak kobieta ma nieogolone pachy.
    Jestem pedantem i zapewniam, że o higienę dbam. Do przesady. Może inaczej nie zwracałbym na to uwagi.
    Nie, no przeginasz - kapać się 3 razy dziennie to juz jakas nerwica natręctw. - żartuje oczywiście

    A półżartem, półserio może jest taka opcja że Ty sie troche dostosujesz do zony. Powiem Ci ze Żabojady ktore znam nie kapia się wieczorem tylko rano, a "marcują" własnie wieczorami powleczeni "aromatem" minionego dnia. Może daj żonce szanse smakowania Ciebie po całym dniu pracy.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    właśnie, właśnie
    a może ona sobie nie zdaje sprawy z tego jak to jest?
    (to bzdurne wyjaśnienie i sama w to nie wierzę, ale nic innego mi do głowy nie pzrychodzi)

    może powinieneś, no wiesz, na jakis czas ograniczyć kapiele itp
    może jakoś wytrzymasz
    ona zobaczy jakie to STRASZNE i się poprawi

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał osowa
    A dla mnie wszystkie tematy ostatnio w „psycholu” jakimś dziwnym trafem celują tylko w kobiety – nieprawdaż ? .
    Może tak porozmawiajmy o higienie mężczyzn .... dla
    równowagi...
    Meżczyżnie są wspaniali, piekni, zawsze czysci więc o czym tu duskutować? O doskonałosci? Nudno bedzie. Ułomności sa ciekawsze

    Poważnie ?
    Męski świat jest taki doskonały ? Hym... tylko , gdzie ci mężczyzni , no gdzie ??!!

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał smartcat
    Cytat Napisał Niezalogowany
    Albo sam kąpałem się nawet trzy razy dziennie chcąc pokazać jaki ze mnie czyścioch
    Albo inne teksty typu: nie znoszę jak kobieta ma nieogolone pachy.
    Jestem pedantem i zapewniam, że o higienę dbam. Do przesady. Może inaczej nie zwracałbym na to uwagi.
    Nie, no przeginasz - kapać się 3 razy dziennie to juz jakas nerwica natręctw. - żartuje oczywiście

    A półżartem, półserio może jest taka opcja że Ty sie troche dostosujesz do zony. Powiem Ci ze Żabojady ktore znam nie kapia się wieczorem tylko rano, a "marcują" własnie wieczorami powleczeni "aromatem" minionego dnia. Może daj żonce szanse smakowania Ciebie po całym dniu pracy.

    Dokładnie tak!!!

    Strzel kielona, zapal fajkę i z całodniowym "jeżykiem" rusz do akcji.
    Nawet świnka wejdzie na drzewo, kiedy jest chwalona.

  18. #18
    Niezalogowany
    Guest
    Niezalogowany

    Domyślnie

    To nie jest tak jak w tym dowcipie: cześć dziewczyny powiedział ślepiec przechodząc obok sklepu centrali rybnej.
    Mogę powiedzieć: skarbie może byś się wykąpała? I Ona to zrobi mówiąc, ty zbereźniku z uśmiechem na twarzy.
    Chodzi mi o to, że jak przyjdzie ochota, to chcę natychmiast. Odwlekanie psuje cały nastrój. To powinno być w myśl powiedzenia: myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia, ani godziny.
    Pójście do łóżka będąc niedomytym stwarza ograniczenia. A w łóżku nie powinno być jakiś zakazów, nakazów. Pełen luz. Jeżeli jest inaczej pozostaje niesmak.
    Śpimy dla wygody oddzielnie. Jednak uważam, że wieczorem tak mężczyzna jak i kobieta powinni być zawsze przygotowani na wszystko. Nie tylko wtedy kiedy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie bara, bara.

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Czyli jednak Twoja kobieta nie stroni od prysznica.
    Tak nieśmiało powiem ,że to może Ty właśnie stwarzasz problem wymagając od swojej kobiety by była zawsze w stanie gotowości, o każdej porze dnia i nocy i oczywiście wykąpana. To biedaczka musiałaby cały czas siedziec w wannie żeby przed finałem być czysta i "prosto z wody".

    Paty.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    O rany, i wydało się. Niezalogowany chce natychmiast

    A czy żona ma prawo nie chcieć natychmiast?

Strona 1 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony