dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    czy to jest czytelne,bo tak bez rysunków,to może czarna magia?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    czy to jest czytelne,bo tak bez rysunków,to może czarna magia?
    Ja zrozumiałem Tylko wydaje mi się, że w tym przypadku (zlew prostokątny w rogu ) tez będzie utrudniony dostęp do zmywarki.

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    ja mam właśnie taki układ - prawie identyczny,ale odwrotnie.
    nie narzekam,chociaż przy otwartej klapie zmywarki do zlewu faktycznie trzeba się nachylić,ale to nie problem zajrzyj na moją fotkę w albumie - tam jest kuchnia,może będzie widać sprzęty,adres poniżej

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Hej !

    W moim mieszkanieu jest bardzo podobny układ mebli. Zlew jest dokładnie w tym samym rogu, a zmywarka jest umieszczona pod oknem i odzielona od zlewu szafką 40-stką.
    Gdy stoi się koło zlewu i zmywarka jest otwarta, to miejsca jest tak akuracik, ani za mało ani za duzo.
    Zmywarka musi byc blisko zlewu - po obiedzie masz stos talerzy, sztućców, one zwykle są na tyle brudne i oblepione, że nadają się do spłukania. Czyli stajesz przy zlewie, otwierasz zmywarkę, bierzesz talerz, spłukujesz, i wstawiasz do zmywarki, i nastepny, i nastepny... Te talerze ciekną, czyli nie przejdziesz z nimi przez cała kuchnię, a musisz gdzieś stać i jeszcze robic półobrót ze skłonem... Nie da się inaczej.....
    Najlepiej jest gdy zmywarka jest na tej samej ścianie i obok zlewu. Wtedy te cieknące talerze ciekną prosto do zmywarki a nie na podłogę...

  5. #25

    Domyślnie

    Witam
    Jak poradziliście sobie z zabudową grzejnika??- bo chyba nie kazdy posiada ogrzewanie podłogowe. Pytam bo mam podobny projekt i za bardzo nie wiiem jak ten grzejnik który to mam pod oknem zabudować/zasłonić(mieszkanie w bloku i bardzo podobny układ mebli na projekcie

    Pozdrawiam
    Kier

  6. #26

    Domyślnie

    Weszlam , myslalam ze jakies zdjecia poogladam szkoda ze nie ma ani jednego zdjecia kuchni.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony