dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    marta234
    Guest
    marta234

    Domyślnie ustawa o ochronie danych -

    Witajcie.
    Mam problem i prosilabym o Wasza pomoc. Wlasciciel pewnej knajpki, z ktorym jestem sklocona (ja jestem na niego zla bo on organizuje imprezy do 4,5 nad ranem (a mieszkam bezposrednio nad jego niewyciszonym lokalem) - praktycznie jestem na imprezach, z ta roznica, ze nie dostaje nic do picia i jedzenia, on przebija mi za to opony w samochodzie (policja umarza postepowanie z braku sprawcow).
    Nagralam na kamere ostatnia impreze i co sie faktycznie dzieje i nie wiem, czy takie cos moge pokazac w sadzie jako dowod. (ustawa o ochronie danych???)
    Prosze o Wasze zdanie.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Hej, bardzo ci wspolczuje, ale wydaje mi sie, ze nagranie wideo wykonane bez zgody i wiedzy osoby nagrywanej nie moze byc wykorzystane w sadzie.

  3. #3

    Domyślnie

    Może ustaw tą kamerę i nagraj, jak Ci przebijają opony, przynajmniej Policja nie będzie miała wymówki, ze sprawców nie widziała...

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Ubezpiecz się dobrze i niech ci przypadkowo pęknie rura wodociągowa......"Paweł i Gaweł w jednym ......"

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Jak mnie przeszkadzał sąsiad z góry, a raczej jego dzieci, to... się wyprowadziłem. Po co tracić czas i nerwy na policji czy w sądach. Prosiłem raz, drugi, trzeci... Skutkowało na chwilę. I co, mam mu opony w samochodzie przebić.

    Pomysł zalania knajpki chyba nie jest trafiony, bo co będzie jak po zalaniu wpadnie do Ciebie właściciel lub ktoś od niego i powie, że wisisz mu np. 30 000 zł (niezależnie od ubezpieczenia) i codziennie Twój dług rośnie?
    Z gnojkami nie ma co walczyć, bo jak ktoś się gnojkiem urodzi, to i gnojkiem umrze

    Swoją drogą, jeśli taka knajpka była by Twoim sposobem na zarabianie pieniędzy, to pewnie też byłyby imprezki do 4 rano
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  6. #6
    marta234
    Guest
    marta234

    Domyślnie

    Musze Ci przyznac racje. Doszlo do konfiktu interesow. Oklamala nas spoldzielnia. Mnie powiedziano. ze bedzie KAWIARENKA. W zyciu nie kojarzylam tego pojecia z weselami do 5 nad ranem i innymi podobnymi sprawami. Sasiadce powiedziano, ze bedzie mogal w sklepiku kupowac rano buleczki. Ja nie widze wyjscia. On walczy o swoje, bo chce zarabiac na zycie (i sie nie dziwie) ja walcze o swoje, bo tez musze zarabiac na swoje. Problem polega tylko na tym, ze jak on pracuje to ja musze spac i odwrotnie. Za mna teoretycznie stoi tez prawo. Nawet jak on ma pozwolenie na przedluzone godziny otwarcia to nie ma jeszcze na nieprzestrzeganie Art 51 Kodeksu Wykroczen. (Cisza nocna od 22 do 6) To tylko teoria, z praktyka nie ma nic wspolnego. Mogalbym sie wyprowadzic, ale narazie nie mam pieniedzy na kupienie nowego mieszkania (3 lata temu wydalam wszystko na kupno tego, a ceny mieszkan to nie sa dla mnie groszowe sprawy.
    Jest jakas madra glowa, ktora znajdzie bezkrwawy sposob na wyjscie z tej sytuacji?

  7. #7

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Nina, przegięłaś

    Marta, nie ma wyjścia - knajpa pewnie głośną będzie, a Ty musisz spać w słuchawkach dźwiękochłonnych; nie widzę innego wyjścia. Możesz jeszcze spróbować rozmów, ale jak on [?] przebija Ci opony, to o czym my mówimy ??? Chyba już za późno na negocjacje. Może jeszcze "załatwić" ci np. karaluchy... duzo uciążliwości może przynieść knajpa...
    Współczuję... może gdybyś miała obietnice spółdzielni na piśmie, mogłabyś coś wskórać [odszkodowanie etc.] a tak to... ???

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Nina, przegięłaś
    zgadzam sie w 100%, Nina, usuń teks ustawy i zamieść linka do niej, forum nie jest po to, zeby je zasmiecać tekstami całych ustaw !!!

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Nina, w imieniu kolektywu - DZIĘKUJEMY !!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony