dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Czy wasz mąż/żona wie że piszecie na forum ??

    Mam mieszane uczucia. Czy to jest OK tak sobie tu wypisywać liściki a żonka nic o tym nie wie ? To jakieś takie budowanie prywatnej sfery ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Gościu, nie wiem co masz na mysli pisząc "liściki"
    Mój szanowny wie, że pisze na forum, wie, że wpadłam w nałóg , a nawet poznał trochę forumowiczów w realu.
    Sądzę, że nie czyta, bo mu się nie chce i nie ma czasu. A nawet gdyby przeczytał, to ..............

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Liściki czyli różne posty. Nic zdrożnego bez podtekstów.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Gościu, nie wiem co masz na mysli pisząc "liściki"
    Mój szanowny wie, że pisze na forum, wie, że wpadłam w nałóg , a nawet poznał trochę forumowiczów w realu.
    Sądzę, że nie czyta, bo mu się nie chce i nie ma czasu. ...
    Mogę się pod tym podpisać słowo w słowo. Dzięki Majka, że mnie wyręczyłaś

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Raczej chyba problem jest w tym że jakoś tak głupio o tym powiedzieć gdy pisze się już ponad rok i na liczniku już dobrych kilka setek Czuję się jakbym coś ukrywał a to jakoś tak samo przeleciało

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Tak mi jakoś głupio i niezręcznie nagle powiedzieć żonie po takim długim czasie i takiej ilości postów zwłaszcza, że nie miałem nigdy żadnych tajemnic. Zawsze wszystkie listy od rodziny i znajowmych czytaliśmy wspólnie i wszystko sobie pokazywaliśmy . Takie pisanie na forum to chyba jest jakaś forma korespondencji ??? Więc problem nie jest w tym co jest w tych moich postach tylko w ukrywaniu się. Boję się, że mogło by to zostac uznane za jakąś formę braku zaufania że tak się ukrywałem. Nie chciałbym robić przykrości osobie bardzo mi bliskiej przed którą nie miałem tajemnic. Wiecie same jak kobieca psychika może być zagmatwana.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No coś Ty. Powiedz i to jak najszybciej. Może i ją wciągnie A najlepiej zacznij od spotkania regionalnego. Pozna parenascie osób, to bedzie sie czuła na forum jak w domu.

  8. #8
    jareko (klon)
    Guest
    jareko (klon)

    Domyślnie

    gosciu - no widzisz - malo brakowalo a doprowadzilbys do podejrzen ze korespondujesz niecnie z kochanka jakas alibo i z kims jeszcze bardziej niebezpiecznym dla waszego zwiazku
    Nie ukrywam tego przed swoja ze tu bywam. Juz mnie za nalogowca uwaza i czasem nad glowa siedzi i marudzi - no skoncz z tym, pora spac czy jeszcze innymi sposobami wymusza na mnie rozstanie z wami

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    I nie zdziw się jeśli Twój ulubiony nick z forum okaże się Twoją własną żoną!

    Bratki

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    jareko (klon) to ja - nie wiem dlaczego nie moglem sie zalogowac
    No coz Gosciu - wszystko moze sie zdarzyc ale tutaj to nie jest tak niebezpieczne odkrycie - gorzej jak sobie pofolgujesz z jakims atrakcyjnym nickiem na jakims czacie i nie daj boze umowisz sie z nim na "niezobowiazujaca" kawe
    oj to moze zabolec
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #11

    Domyślnie

    Mi taż się dostaje , że więcej czasu poświęcam forum niż żonie, ale tłumaczę jej, że gdy skończę z budową skończę z forum potem to będą remonty

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Witaj Gościu serdecznie

    Jak dla mnie taka sytuacja jest nie do wyobrażenia – przecież napisanie ponad tysiąc postów to kawał czasu : jak można to ukryć przed swoją połową ? Wydaje mi się nie możliwe ... no chyba , że piszesz i wyłącznie w pracy – ale notabene , wtedy też oszukujesz swojego pracodawcę .( bez komentarza ) . Ja nigdy nie ukrywałam tego faktu , nawet próbowałam wciągnąć partnera na forum ( tyle cennych do wyczytania uwag na temat budowy ) – lecz z jego strony odbiło się to bez echa .
    Poza tym , jak już wcześniej wspomniałam – jest to forum budowlane , więc teoretycznie zacząłeś pisać posty w związku z domem ( jak w praktyce każdy z nas ) : masz więc czym być rozgrzeszony . Jeśli natomiast nie, to moje zdanie w tym temacie jest takie :
    Nie chcę być złym prorokiem – ale uważam , że to kolejna podpucha ( bez obrazy ) czytając Twoje ostatnie zdanie : „Wiecie same jak kobieca psychika może być zagmatwana”.

    Proszę by nie robiono sobie z tego szacownego forum poletka doświadczalnego .
    Jeśli się mylę , z góry przepraszam .

    Pozdrawiam słonecznie

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    I nie zdziw się jeśli Twój ulubiony nick z forum okaże się Twoją własną żoną!

    Bratki
    Z przyczyn technicznych to raczej niemożliwe
    No sam już nie wiem
    czy wam nie było by głupio dowiedzieć się nagle czegoś takiego. Żona nie jest zbytnio obeznana z komputerami. Raczej tyle ile musi i ani grama więcej.

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Dopóki nie piszesz czegoś, czego nie powiedziałbyś w obecności partnera, to nie widzę problemu. Mój mąż wie o forum i wygląda na to, że ma w nosie
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    osowa mylisz się to nie żadna podpucha. To jakiś taki niepokój. Masz rację, że sprawa tak się zaczęła. Nawet na poczatku pokazałem żonie to forum i przeczytała kilka postów ale chyba uznała to za mało interesujace i skwitowała to stwierdzeniem czy nie szkoda mi czasu na głupoty lub czyś podobnym już dokładnie nie pamiętam. Ale to było pewnie tylko takie chwilowe na odczepnego, bo akurat chyba była czymś zajęta. Potem zaczęło się to wszystko pomału rozwijać i przybrało zbyt duża skalę bo zaczynam mieć jakieś niepokoje czy wyrzuty. Bardzo kocham swoją żonę i nie chciałbym sprawić jej przykrości że tyle czsu stała w tej kwestii na uboczu i w niewiedzy. Odczuwam to jakbym robił z tego przed nia tajemnicę.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Nadal nie rozumiem – mówisz , że jej pokazałeś , ale nie wzbudziło to w niej zainteresowania , ale w tym układzie wie : że pisałeś , więc Twoje pisanie z wcześniejszego postu :
    Cytat Napisał Anonymous
    Tak mi jakoś głupio i niezręcznie nagle powiedzieć żonie po takim długim czasie i takiej ilości postów zwłaszcza, że nie miałem nigdy żadnych tajemnic. Zawsze wszystkie listy od rodziny i znajowmych czytaliśmy wspólnie i wszystko sobie pokazywaliśmy . Takie pisanie na forum to chyba jest jakaś forma korespondencji ???.
    Jest jakieś zagmatwane ...

    A tu piszesz o ukrywaniu się - sam tak mówisz ....określ , co to jest za ukrywanie w Twoim pojęciu ? To , że nie informowałeś jej za każdym razem :" kochanie , idę pisać posty"? Dla mnie słowo "ukrywać się" jest z góry przyjęta i zamierzoną pozycją , wyjasnij tę kwestię , proszę :
    Cytat Napisał Anonymous
    Więc problem nie jest w tym co jest w tych moich postach tylko w ukrywaniu się. Boję się, że mogło by to zostac uznane za jakąś formę braku zaufania że tak się ukrywałem. Nie chciałbym robić przykrości osobie bardzo mi bliskiej przed którą nie miałem tajemnic. Wiecie same jak kobieca psychika może być zagmatwana

  17. #17

    Domyślnie

    Moj maz wie o tym,ze pisze posty na forum muratora,ale raczej go to nie interesuje poniewaz jak dotad ani jednego nawet nie przeczytal!

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    osowa wiesz chyba coś jest w tym co napisałaś To , że nie informowałeś jej za każdym razem :" kochanie , idę pisać posty Nigdy później o tym nie mówiłem i to chyba właśnie przybrało zbyt dużą skalę i zbyt długo trwa chyba właśnie to mnie gryzie właśnie ta duża skala i długi czas. A odczuwam to jako ukrywanie się . Kurcze czy to normalne może coś jest nie tak ze mną

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Cytat Napisał Anonymous
    I nie zdziw się jeśli Twój ulubiony nick z forum okaże się Twoją własną żoną!

    Bratki
    Z przyczyn technicznych to raczej niemożliwe.....
    mozliwe. Juz kilka razy pojawila sie tu wraz ze mna moja polowka - ja klikalem z pracy - ona z domu nawolywala mnie bym na spozniona kolacje wrocil
    Wiecie co? - tak sobie czasem mysle ze przede wszystkim zlo (o ile mozna mowic o tym zjawisku w ten sposob) lezy w zle pojmowanych zwiazku miedzyludzkim jakim jest malzenstwo, konkubinat czy inne. Do czorta - czy fakt podpisania tego cyrografu czy tez mieszkania razem powoduje ze jestem totalnie ubezwlasnowolniony i zalezny od drugiej osoby? Mam chec pisac na forum - pisze. Mam chec pojsc na piwo z kumplem - mowie i ide. Wyrzuty sumienia z tego powodu? Bez przesady. Siedze sobie teraz w domu, kobitka w szkole sie uczy, Maciek bawi sie zabawakami, obiad sie grzeje a ja tutaj sobie z Wami dyskutuje od czasu do czasu. I z czym tu sie kryc czy tez miec swiadomosc iz robi sie cos nie tak? Chyba ze juz nas tak druga strona wytresowala iz w kazdym swoim postepowaniu cos zlego widzec bedziemy. Ja jestem ja i nie jestem niczyja wlasnoscia - tyle
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  20. #20
    Guest

    Domyślnie

    Wiesz jareko to chyba nie jest problem wytresowania. Ja sam nie chciałem nigdy mieć przed żoną tajemnic. Czy to skutek "tresury" nie wiem raczej chyba nie. Te moje rozterki to chyba raczej skutek pogwałcenia własnych przekonań "jak kochać to do końca, jak mówić to wszystko, żadnych tajemnic" a tu taka tajna działalność i to długotrwała.
    Z tymi sprawami technicznymi to na 200% jestem pewien.[/b]

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony