dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41

    Domyślnie

    WIE TYLKO NIE CZYTA tak ja ja nie czytam jej babskich forów bo mnie nie interesują

  2. #42

    Domyślnie

    Hej !

    Wydawalo mi sie, ze to czego tutaj ludzie szukaja jest oczywiste. A moze sie pomylilam?
    Przeciez to jest forum dotyczace przede wszystkim spraw budowlanych. Jak by ktos chcial szukac przygody to zapewne znalazl by sie na innej stronie internetowej.
    A moj maz wie doskonale co ja tutaj robie, z kim i o czym pisze, a nawet czesto sam podpowiada mi tematy ktore mam "rozpracowac". Jak widzisz mam czyste sumienie.
    Nie doszukuj sie rzeczy, ktore nie istnieja.
    Pozdrawiam
    Agi

    GG 3812634

  3. #43

    Domyślnie

    Mój wie.
    Często mu opowiadam, co tu wyczytałam - i sprawy techniczne i takie zwykłe, życiowe...

  4. #44

    Domyślnie

    Mój mąż też oczywiście wie....zresztą jakby nie.... skoro siedzę tu tyle czasu

    Ale nie ma nic przeciwko temu, potem sie chwali przed kolegami, jaką to ma wykształconą "budowlanie" żonę

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    moj podejrzewam , ze tez pisze , siedzi obok , oboje sie budowa interesujemy , a tak szczerze gosciu to moze masz cos do ukrycia , skoro tak pytasz ?moze chcesz nam o tym opowiedziec? WAL SMIALO

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Redwald
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Moja Żona wie, czasem usiłuje zerknąć przez ramię co piszę, podpowiada mi również pisownię wyrazów . Mówi że jak do niej listy pisałem to się tak bardzo nieprzejmowałem .

  7. #47

    Domyślnie

    WIE I BARDZO SIĘ CIESZY, ŻE JEGO ŻONA POLONISTKA CHĘTNIE ZAGLĄDA NA FORUM BĄDZ CO BĄDZ BUDOWLANE. ON CHOĆ INŻYNIER NIC NIE PIOSZE TYLKO JA!!!!!
    nic nie buduję, a tak bym chciała!

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    wie
    złości się
    czasami .............
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  9. #49

    Domyślnie

    mój mąż wie
    i cieszy się,
    że nie musi sam szukać różnych informacji

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony