dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 114
  1. #21

    Domyślnie

    Pollyann - fajnie, że zwróciłeś /aś uwagę na półki, które są wspanoałym miejscem na gromadzenie się kurzu.

    Piersze foto - zdradza brak koncepcji, mysli przewodniej - chaos.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Fajny projekt
    Ja bym wolała mieć zlewozmywak w lewym rogu okna. Blat do przygotowywania posiłków sąsiadowałby z kuchenką, a tak to musisz omijać zlew.
    Ja jak np. coś kroję na desce, to wrzucam odrazu do garnka, który stoi na palniku. W tym rozwiązaniu musiałabym iść z tą deską do kuchenki.
    Z tego co widze wystarczy obrocic zlew, bo on jest chyba z taka deska do krojenia...

  3. #23

    Domyślnie

    -zdecydowanie za mało jest miejsca pomiędzy zlewem a kuchenką -przychylam się do pomysłu Soniki i Roberta
    -kuchnia jest przeładowana,układ półek raczej już nie stosowany - chodzi o te okalające okap i tym podobne -to siedlisko kurzu, w dodatku wprowadza chaos wizualny i poczucie zagracenie (a co dopiero,jak tam się poukłada rzeczy? )
    -półeczka na butelki jest niepraktyczna i trudno ją myć czy wycierać kurze -jeśli już to tylko cargo, a najlepiej wcale
    -szafkę stojącą półokrągłą radziła bym zastąpić ściętą i zakrytą drzwiami - ta była by niepotrzebna i znowu tylko kolejne miejsce do zbierani aisę kurzu
    - poza tym ta szafka wystaje - była by bardzo szybko poobijana przy podłodze
    - mikrofala jest zbyt blisko lodówki -temperatura
    -jeśli na rysunku masz taki okap,jaki faktycznie wybrałeś,czyli Amica OKB39 ,to zdecydowanie odradzam -jest bardzo głośny
    -za mało jest szafek stojących podblatowych z pełnymi frontami - na garnki i inne duże,ciężkie naczynia
    - zmywarka vis a vis wejscia to nie najlepszy pomysł -czsem trzeb ają otwierać,by przesuszyć,przewietrzyć i wtedy będzie nieciekawy widok ze salonu
    To chyba tyle - pozdrawiami mimi
    mów mi mimi

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminiais
    -zdecydowanie za mało jest miejsca pomiędzy zlewem a kuchenką -przychylam się do pomysłu Soniki i Roberta
    -kuchnia jest przeładowana,układ półek raczej już nie stosowany - chodzi o te okalające okap i tym podobne -to siedlisko kurzu, w dodatku wprowadza chaos wizualny i poczucie zagracenie (a co dopiero,jak tam się poukłada rzeczy? )
    -półeczka na butelki jest niepraktyczna i trudno ją myć czy wycierać kurze -jeśli już to tylko cargo, a najlepiej wcale
    -szafkę stojącą półokrągłą radziła bym zastąpić ściętą i zakrytą drzwiami - ta była by niepotrzebna i znowu tylko kolejne miejsce do zbierani aisę kurzu
    - poza tym ta szafka wystaje - była by bardzo szybko poobijana przy podłodze
    - mikrofala jest zbyt blisko lodówki -temperatura
    -jeśli na rysunku masz taki okap,jaki faktycznie wybrałeś,czyli Amica OKB39 ,to zdecydowanie odradzam -jest bardzo głośny
    -za mało jest szafek stojących podblatowych z pełnymi frontami - na garnki i inne duże,ciężkie naczynia
    - zmywarka vis a vis wejscia to nie najlepszy pomysł -czsem trzeb ają otwierać,by przesuszyć,przewietrzyć i wtedy będzie nieciekawy widok ze salonu
    To chyba tyle - pozdrawiami mimi
    czyli wszystko do bani u-la-la...


    zastosuj sie do sugesti joshi i bedzie wszystko ok. tak jak to robia ludzie realnie stapajacy po ziemi.

  5. #25

    Domyślnie

    moze nie do bani , bo to była propozycja i wstep do własciwego projektu, a od czegos trzeba zacząć, ale wiele z waszych podpowiedzi wziołem pod uwage i duzo szafek jest już przeprojektowane. Czekam na dlasze sugestie.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dimas,

    czyli wszystko do bani u-la-la...
    to był sarkazm w stosunku do Mimi, a nie Twojej kuchni.

    Czytałam kilka postów morawy i nie rozumiem dlaczego się tak "wysila"? Zeby poprawić sobie samopoczucie?

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    tak , ja tez nie zrozumiem Morawy...
    współczuję wszystkim którzy muszą w jej towarzystwie przebywać, toż to musi być męka - ani jednego ciepłego słowa - tylko wyszydzanie.
    Skąd sie to bierze?
    Morawa - Ciebie trzeba leczyć po prostu - może jakis psycholog???
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  8. #28

    Domyślnie

    ...
    mów mi mimi

  9. #29

    Domyślnie

    A mnie się zdaje ze uwagi miminiais sa trafione, te półki i póleczki zupełnie mi się nie podobają, tworzą wrażenie bałaganu. No a poza tym sa niepraktyczne, ile tam bedzie odkurzania! Wiem cos o tym z autopsji

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    to jedyne slowa Morawy w tym wątku:


    "czyli wszystko do bani u-la-la...

    zastosuj sie do sugesti joshi i bedzie wszystko ok. tak jak to robia ludzie realnie stapajacy po ziemi."

    i są to uwagi nie do projektu kuchni a do miminiais, która wyraziła swoje zdanie na temat projektu...
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał dimas
    wiele z waszych podpowiedzi wziołem pod uwage i duzo szafek jest już przeprojektowane. Czekam na dlasze sugestie.
    wklej fotki poprawione, zobaczymy co wyszło, będzie łatwiej, mam prawie bliźniaczą kuchnię wieć uważnie śledzę wątek, może coś wykorzystam
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  12. #32

    Domyślnie

    wklejam swoją kuchnię - ma już prawie 5 lat,tak że układ - bardzo podobny -mam przetestowany:
    mów mi mimi

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminiais
    wklejam swoją kuchnię - ma już prawie 5 lat,tak że układ - bardzo podobny -mam przetestowany:
    Tylko ze Ty masz "troche" wiecej przestrzeni a poza tym masz specyficzny gust, ktory nie kazdemu musi odpowiadac.

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert skitek
    tak , ja tez nie zrozumiem Morawy...
    współczuję wszystkim którzy muszą w jej towarzystwie przebywać, toż to musi być męka - ani jednego ciepłego słowa - tylko wyszydzanie.
    Skąd sie to bierze?
    Morawa - Ciebie trzeba leczyć po prostu - może jakis psycholog???
    zgadzam się, tyle ze Morawa znajduje sobie jak widac jedna konkretna ofiare nad którą się pastwi, na tym forum wyraznie jest to Mimi. Na kazdy post Mimi obojetnei w jakim watku, pojawia sie od razu zlosliwy komentarz Morawy. Mimi -proponuje kontakt z adminem, to juz dawno przestalo byc smiesnze i poprostu narusza twoja godnosc osobista.
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  15. #35

    Domyślnie

    Honorata
    masz niestety rację
    mów mi mimi

  16. #36
    Guest

    Domyślnie

    Widze, ze Morawa uczestniczy juz w kazdym watku, w ktorym wypowiada sie nasza Mimi i nie chce odpusic.
    Morawo zycze wiecej pogdy ducha i zdecydowanie mniej uszczypliwosci. Naprawde malo przyjemnie czyta sie te Twoje posty.

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminiais
    Honorata
    masz niestety rację,a administrator nie reaguje,choć zwracałam się już wiele,wiele razy
    w rozmiarze ogromnym, poproś publicznie aby xxxxxx przestał Cię komentować i jeżeli coś ma to niech pisze bezpośrednio na priva, ja tak napisałem to pomogło. Nie lubię skarżenia się
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    ja sprawy zagospodarowania kuchni zostawiam zonie...

    potem nie wyjdzie jej jajecznica albo przypali herbatke i powie ze to przezemnie bo jej tak kuchnie zaprojektowałem ...

    ale programik do projektów fajny....

  19. #39

    Domyślnie

    a oto koejna poprawka nie ostatnia !! :






    dodam że podoba nam sie nieregularna linia zabudowy górnych szafek (stąd ten chaos dla niektórych którzy uwielbiaja jeden ciąg), tak samo uwazam że zlewozmywak bliko kuchni(piekarnika) to dobry pomysł podczas gotowania szybko przenosze gorący garnek do zlewu czy to z ziemniakami czy makaronem itp. ! mam problem narazie z umiejscowienim mikrofali bo rzeczywiscie jest za blisko lodówki, zmieniłem półeczki z butelkami na cargo wysuwane, i półokrągle półki na końcu na częsciowo zabudowane szafkami- według podpowiedzi

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo1979
    ja sprawy zagospodarowania kuchni zostawiam zonie...
    potem nie wyjdzie jej jajecznica albo przypali herbatke i powie ze to przezemnie bo jej tak kuchnie zaprojektowałem ...
    Moj luby wlasnie przeczytal i kuchnie urzadzam absolutnie sama. No moze nie absolutnie, bo on robi podlaczenia elektryczne i wodne.

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony