dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 175
  1. #1

    Domyślnie ELEKTROLUX - wątek zbiorczy o sprzęcie kuchennym: opinie, rady, modele, zdjęcia

    Proszę o opinie na temat lodówki Elektroluxa typ ERB 3022X.Chyba ją sobie kupię .W megamedia mają ją za 2349 zeszli do 2100 z drobnymi,ale ja muszę kupić na raty,więc chyba zdecyduję się w Avansie.Cena pierwotna była 2399,teraz proponują 2250 na 10 rat bez odsetek i prowizji,bez 1 wpłaty z tym ,że będzie to chyba egzemplarz z wystawy.
    Napiszcie czy macie doświadczenie z kupowaniem na raty.W Avansie mówią ,że gdyby była gotówka to można jeszcze cenę obniżyć.Zastanawiam się ,czy jeżeli jest z wystawy to nie powinni jeszcze obniżyć ceny mimo ,że jest to na raty?Co Wy na to?

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdz na www.cokupic.onet.pl może będzie. Sama mam lodówkę tej firmy jest O.K.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    3022x bardzo ładna lodóweczka z dwoma agregatami w dobrej cenie, sprawdzona choć już stara technologia chłodzenia, ale dopiero jazda zaczyna się od ENB-3269S - wada to + dodatkowe 1tyś zł.

    Nie ma czegoś takiego jak raty "0%", to sprzedawca płaci za klienta jakieś tam minimalne oprocentowanie (zgodnie z umową z bankiem), dlatego sklepy nie chętnie spuszczają z ceny przy zakupie na "0%", gdyż trzeba parę procent odpalić bankowi/firmie ratalnej. Więc tak naprawdę raty są już wliczone w cene. By niemniej klient ma prawo powalczyć o cenę. Z reguły nie ma znaczenia iż towar stoi na wystawie, klient i tak musi dostać towar pełnowartościowy, dlatego nikt nie zmusi sklep do dodatkowego upustu ze względu iż towar jest "na wystawie". Bo Oni i tak wrzucą to w jakiś karton i powiedzą iż stała na magazynie i to nie ta na wystawce (mimo iż znikneła z wystawki).
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nowy1

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mam złe doświadczenia z Avansem w Bielsku-Białej tym pomiedzy Klimczokiem a Sferą. Sa niesolidni. Do mnie jadą już z mała śrubką kilka miesięcy. Z ceny to można zejść ale co dalej. Ja już tam nie kupię.

  5. #5

    Domyślnie

    Nowy 1 - ja kupiłam w końcu tą lodówkę w Avansie ,ale w Czechowicach-Dziedzicach obok sklepu Walcownik.Rzeczywiście dzwoniłam do Avansu w Bielsku,ale pan miał cenę dużo wyższą niż w Czech.-Dz./tu kupowało paru znajomych i są zadowoleni/.Lodówki jeszcze nie załączyłam,przeprowadzam się przed świętami,mam nadzieję ,że będzie o.k.Dzięki za ostrzeżenie .

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie Kuchenka Elektrolux EON 6701 FXP

    Czy ktoś ma i może mi powiedzieć jakie funkcje ma piekarnik (nigdzie nie mogę się doszukać) oraz jak się ogólnie sprawuje.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    to jest komplet z płytą, w standardowej wersji produkowany tylko na Polskę, dlatego masz problem ze znalezieniem opisu, a więc

    płyta: zapalarka i zabezpieczenie przeciwpyłowe
    piekarnik: termoobieg, grzałka górna i dolna, grill elektryczny, odmrażanie
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    A jak ją oceniasz? Brać czy szukać dalej?

  9. #9

    Domyślnie

    a czego szukasz ??
    wygladu,ceny czy tez jakosci i wyposazenia ??

    plyta ma zabezpieczenia
    piekarnik wystarczajace w normalnym uzytkowaniu funkcje
    praktycznie zero szpanu....kuchnia i tyle
    a electrolux generalnie jest wiodaca marka agd wiec mozna spokojnie brac



    edit:mdzalewscy chodzilo o zabezpieczenie przeciwwyplywowe
    tylko Mu sie palec na klawiaturze omsknal

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Chodxzi mi o to czy może brakuje jej czegoś co może być przydatne - opisy w internecie są dość ascetyczne.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Przydatne w piekarniku może być coś co powoduje, że ściany piekarnika same się czyszczą.
    Nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale mdzalewscy na pewno wie.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Ten model chyba tego nie ma - przynajmniej ja nie mogę się tego doczytać

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    czyszczenie katalityczne jest O.K, tylko mało kto wie iż to się zużywa i trzeba wymieniać, rozmawiałem ostatnio z jakimś tam szefem sprzedaży Wrozmetu i on twierdził iż same wkłady się prawie nie sprzedają, to o czymś świadczy, klienci zużyją i już nie używają dalej, bo wkładów nie kupują

    reszta jak adass napisał tak kuchnia ma wszystkie niezbędne funkcje i jest wystarczalna, ja bym raczej zwrócił uwagę na typ inoxa i szukał mniej brudzącego, albo lakierowanego, a z zabezpieczeniem przeciwpyłowym to mi się udało , akurat czytałem artykuł o Polakach, którzy umierająna na raka od pyłu, który powstała w czasie sprzątania po WTC i mi się jakoś namieszało
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  14. #14

    Domyślnie

    Mdzalewscy - to jaki powienien byc typ tego Inoxa zeby było ok??

    I bardzo przepraszam bo nie miejsce na to ale wykorzystam juz fakt ze piszę - nie miałam nigdy mikrofali- ale chcę mieć - dla jej podstawowych funkcji podgrzewania małych porcji i rozmrazania - sprzęt generalnie chyba w wiekszosci bedzie Elektroluxa ale czy to sie jeszcze nie zmieni nie wiem - poleć proszę jakis model - moze byc ew. z innej firmy - Inox do zabudowy - dobry bez bajerów ktorych nie bede wykorzystywała - w rozsadnej cenie. Z góry dzięki

    ps. - Juz mi sie rodzą inne pytania do ciebie - ale zadam je w innym wątku- gdzies taki był o sprzęcie AGD- lece szukać.

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Wiecie co Wam powiem - lepiej już nic nie szukać i czytać bo im dalej w las... wczoraj prawie już się zdecydowaliśmy na płytę ceramiczą, ale sąsiedzi nas uświadomili jakie mają zużycie prądu, a mają ją już trochę i gotować na niej umieją. Będzie gaz i tyle... i chyba ta kuchnia, skoro działa i piecze i jest tam karuzela dla kurczaka to nam wystarczy.

    Dzięki za opinie.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmarysia
    Mdzalewscy - to jaki powienien byc typ tego Inoxa zeby było ok??
    inoxów jest kilka rodzajów, niedaleko mnie stoją obok siebie dwa piekarniki Wrozametu i Aristona, ten pierwszy to ładny brudasek, gdzie nie dotkniesz tam plama, ten Ariston ma lakierowany Inox, jesli chodzi o dotknięcia to rewelacja, już z kolegą który wcześniej zakupił Wrozameta dumaliśmy czy się nie da to jakoś pomalować lakierem bezbarwnym ten inox u samochodziarza
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  17. #17

    Domyślnie

    mdzalewscy- wysłałam jednak swoje pytania na priva - jeszcze raz sorki ze zawracam glowe Pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Mdzalewscy, a jaki inox ma Electrolux? Ten lakierowany czy zwykły? Skąd wiedzieć który rodzaj wybrać? Czy sprzęt Amici ma inox lakierowany? Czy warto wziąć kuchnię gazowo-elektryczną Amici ale z płytą szklaną? Z góry dzięki za odpowiedzi.
    _____________________________
    Mantra

  19. #19

    Domyślnie Do użytkowników AEG/Elektrolux

    Cena wyjściowa to 8000 zł mam nadzieję, że po silnych negocjacjach wystarczy na sprzęt poniżej, wybrałam:

    zmywarka AEG FAVORIT 64080IM
    piekarnik AEG lub Elektrolux
    płyta do zabudowy Elektrolux EHG7762X
    lodówka Elektrolux ERB3023X
    Okap TEKA NC 90

    Proszę o ostateczne opinie i podpowiedzi.

  20. #20

    Domyślnie

    hm... a to kupując wszystko jednej firmy dostaje się jakieś rabaty? bo ja nie wiem

Strona 1 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony