dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 175
  1. #21

    Domyślnie

    Nie wiem czy są promocje ale trzymam się zasady, żeby w kuchni nie było za bardzo pstrokato.

  2. #22

    Domyślnie

    jka tez wychodzę z tego zalożenia, ale skoro pisałaś o negocjacjach...

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    w wątku o sprzęcie AGD AMICA napisałam:
    szukałam niedrogiej mikrofali z podstawowymi funkcjami. Zaprzyjaźniony sprzedawca dużego sklepu z AGD bardzo polecał markę Elektrolux, ktora przy przyzwoitych paramertach ma przyzwoitą cenę. I komentarz: jak chcesz mieć kłopoty kup AMICE, dużo reklamacji, kiepski serwis, dużo niezadowolonych klientów......
    A z Elektroluxa będziesz bardzo zadowolona.....

  4. #24

    Domyślnie

    Dzięki każdy taki głos jest dla mnie cenny. Bo utwierdza w przekonaniu że dokonuję trafnego wyboru. Pozostała mi jeszcze jedna kwestia mianowicie piekarnik.
    Mój stary piekarnik ma tą szybę taką pożółkłą niestety nie da się zmyć. Nie wiem jak to jest obecnie. czy jest to jeszcze problem piekarników .Bo mój nowy piekarnik będzie wyeksponowany w słupku. Czy ktoś się na tym zastanawiał jak będzie za 5 lat.Może się okazać że zamiast zdobić będzie szpecił.Błagam rozwiejcie moje wątpliwości.

    Chciałam bowiem żeby mój piekarnik nie miał za dużo tz. bajerów .Ale jak czytam, że piekarnik ma Pyrolizę tz. podczas działania tej funkcji osady z wnętrza piekarnika zostają w wysokiej temperaturze zamienione w popiół .po tym procesie wystarczy wnętrze przetrzeć wilgotną szmatką. wbudowany katalizator oczyszcza wylatującą z piekarnika parę/czyli fajną rzecz/ to dochodzi lista innych bajerów których bym nie chciała. Ale tak nie ma ,ale jest tz."Ful wypas" albo...Więc mam dylemat. Bardzo proszę o wasze opinie w sprawie piekarnika.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewusia
    jak chcesz mieć kłopoty kup AMICE
    Mi kolezanka co zajmuje sie sprzętem w BRW powiedziała coś dokładnie odwrotnego

  6. #26

    Domyślnie

    Chyba nie ma reguły morze okazać się, że sprzęt tani doskonale spełni swoją funkcję a sparzyć się możemy na czymś renomowanej firmy. To zależy od wielu czynników. Można ich tu wymienić mnóstwo. Ja nie mam na ten temat recepty ale wiem jedno. Opinie należy zebrać z wielu źródeł.
    Kiedy ja kupowałam lodówkę podparłam się opinią sprzedawcy w sklepie. Doradził, kupiłam bubla który padł bo niestety był nienaprawialny. To nie żart. Jak zepsuła się uszczelka to uszczelki nie można było kupić tylko trzeba było zaraz kupić całe drzwi. Jak padł system chłodzący to wartość naprawy przekroczyłaby koszty zakupu połowy nowego sprzętu. Więc naprawa bez sensu.
    Natomiast jak kupowałam pralkę to zadzwoniłam do zakładu napraw AGD pytałam o części koszty naprawy i takie tam. Rozpytywałam wśród znajomych. Wybór jakiego dokonałam na tej podstawie okazał się trafny. co prawda pralka zepsuła się po 8 latach ale naprawa kosztowała 120 zł a części jakie pasowały do mojego konkretnego modelu pasowały aż z 4 firm.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja w końcu też chyba sie zdecyduje na AEG piekarnik na perwno bo np Simens z pyrolizą jest dużo droższy bo posiada termosondę, na której mi niezalezy a na pyrolizie tak gdyz praktycznie wszystkie resztki się spalaja i nie trzeba zakasywać rękawów i szorować, poza tym szybę w związku z tym tez łatwo utrzymac w czystości, poza tym pierwszą od wewnąterz łatwo wyjąć i umyć.

  8. #28

    Domyślnie

    Ola fajnie, że jesteś. Sprawdzałam ceny to z pyrolizą można kupić w topmarket.pl za ok. 1850 zł nie wiem czy cena podlega negocjacji bo ja jeszcze nie wiem który chcę. A o którym modelu ty myślisz? I w którym ta szybka jest wyjmowana.
    Pyrolizę ma ceny z topmarket
    COMPETENCE B 3781-4M inox 1929 zł
    COMPETENCE B 5701-4A aluminium 1879 zł
    COMPETENCE B 5701-4M stal 1859 zł

  9. #29

    Domyślnie

    3781 z wymienionych ma pyrolię
    Dane techniczne
    Pyroliza
    6 sposobów ogrzew.
    Isofront plus
    Line-Control
    Backtronic
    Zegar elektroniczny
    Chowane pokrętła
    Opuszczana grzałka grilla
    Szyba panoramiczna
    Klasa energochłonności A
    kolor: inox
    to jest 5741 o tym myslałam + teleskopowy system wysuwania blach (opcja dodatkowa) ten sytem jest bardzo pozyteczny wysuwasz swobodnie blachę i nie trzeba goracej blachy podtrzymywac, z tego i z pyrolizy na pewno nie zrezygnuje, a te szybki to chyba we wszystkich modelch, dzis ise do sklepu elektroluxa wieć pomęczę pana i moze cos ciekawego jescze sie dowiem

  10. #30

    Domyślnie

    Oluś to ja bardzo cię proszę podziel się jutro spostrzeżeniami. Mi zależy żeby kupić jak najtaniej więc ja ograniczam swój wybór tylko do pyrolizy. Ale tak się nie da, bo jak jest ta funkcja to i mnóstwo innych a ja szczerze ci powiem boję się sprzętu zbyt nafaszerowanego techniką.

  11. #31

    Domyślnie

    Dam jutro znac jak cos się ciekawego dowiem, mój dom niestety cały jest nafaszerowny techniką, mąż chce zrobić tzw. inteligentny budynek, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy, ja bym z pyrolizy nie chciała rezygnować, bo nie usmiecha mi się szorowanie piekarnika

  12. #32

    Domyślnie

    Dzięki będę czekała.Jak Pan nie będzie bardzo zmęczony i będzie jeszcze chciał z tobą rozmawiać zapytaj go proszę o propozycję dla mnie,może coś zaproponuje z elektroluxa.Chociasz po pobieżnej lekturze ich oferty nie znalazłam odpowiednika AEG w korzystniejszej cenie.

  13. #33

    Domyślnie

    Mam pralke, lodówkę i odkurzacz elektroluxa i jak dotąd jestem z nich zadowolona, natomiast zmywarka bosch urzytkowana 3 lata juz raz się zepsuła, więc do elektroluxa i AEG mam zaufanie a boscha juz chyba bym nie kupiła

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    A ja właśnie zakupiłem komplecik AEG/Electroluxa. Przez interek, dostawa w środę. Cen lepszych nie znalazłem.
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  15. #35

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    http://www.agdhurt.pl/ Rozmawiałem mailem, udało się jeszcze ciut stargować.
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eluś
    Ola fajnie, że jesteś. Sprawdzałam ceny to z pyrolizą można kupić w topmarket.pl za ok. 1850 zł nie wiem czy cena podlega negocjacji bo ja jeszcze nie wiem który chcę. A o którym modelu ty myślisz? I w którym ta szybka jest wyjmowana.
    Pyrolizę ma ceny z topmarket
    COMPETENCE B 3781-4M inox 1929 zł
    COMPETENCE B 5701-4A aluminium 1879 zł
    COMPETENCE B 5701-4M stal 1859 zł
    Właśne sprawdziłem jak to wygląda w agdhurt -
    3781-4M 1814,56zł
    5701-4A 1767,92zł
    5701-4M nie znalazłem (ale niewykluczone że mają)
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  18. #38

    Domyślnie

    ja sobie wynalazłam Elektroluxa: piekarnik EOC 6697X i płyta EHS 6651P - troche drogie, ale moze do przyszlego lata trochę potanieją

  19. #39

    Domyślnie

    Whisper jak dobrze, że tu zajrzałeś. Jak możesz podziel się z nami jakich dokonałeś wyborów, może coś ściągnę od ciebie. A za ceny śliczne dzięki niby nie dużo ale dobre i 100 zł zapłacić mniej za jedną rzecz .A jak ich będzie 5 to już wymierna korzyść.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A jak to jest na prawdę z tą pyrolizą, bo nam sprzedawca powiedział, że po jakimś czasie to przestaje działać - wypala się czy cuś i trzeba kupić na nowo to cuś, a to kosztuje paręset złotych.

    Prawda to, może ktoś wie?

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony