dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 122
  1. #61
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    AGNIESZKA31

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    586
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    A ja pozdrawiam z Liverpool.Miłe miasto .Tęsknie jednak za moimi Bieszczadami.Do Anglii przygnały a właściwie wygnały mnie problemy finansowe.Teraz juz sie przyzwyczailiśmy.Dzieci polubiły tutejszą szkołe,w pracy sie wszystko ustabilizowało.Nie szukam tu nowych przyjaciół,nie chodzimy po pubach.Ale w każdy weekend robimy sobie wycieczki,do Walii bo tam dziko,do Cumbrii bo tam prawie jak u nas,do Szkocjii jak jest więcej wolnego czasu-bo tam najpiekniej .Zostawilismy w Polsce wszystko,spaliliśmy mosty ,ale wiem ze na starośc kupie chałupke na strasznym bieszczadzkim zadupiu i dopiero wtedy bede szczęśliwa gdy dwa koty zamruczą,kawa będzie mi pachniec a za oknem będzie .......Polska.
    marzenia dobre są -bo są

  2. #62

    Domyślnie

    witam serdecznie!!!!!!

    Kiedys planowalem i snilem o Wielkiej Ameryce......i chociaz mam tam pol swojej rodziny, moje wedrowki emigracyjne /koniec lat osiemdziesiatych/
    skonczyly sie w Hamburgu. I tak naprawde tego nie zaluje. do Polski blisko,a ze mieszkam w Zachodnio Pomorskim wlasnie tam rozpaczalem swoja budowe domu jednorodzinnego,ktory jak mysle przy znacznej pomocy Muratora i jego czytelnikow bedzie wygladaljak z bajki.
    Z rodzina z za Oceanu ..rozmawiam przez SKYPE..... wiem ze tesknia ....za Polska , tak jak kazdy bedacy na obczyznie ............ja jednak kiedys powroce i to na stale moze .........juz za 25 lat.


    Pozdrawiam wszystkich

    Andrzej z Hamburga

  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AgaT80

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam ze slonecznej Irlandii
    Od kilku dni jestem szczesliwa posiadaczka wlasnych 4 scian lasnie tu. Z ogroma ciekawoscia i podziem wsiaklam w to forum, znajduje tu mase ciekawych informacji. Wielkie brawa dla pomyslodawcow forum!
    pozdrawiam
    A.
    Od niedawna posiadaczka wlasnych 4 scian

  4. #64

    Domyślnie

    Witam i ja z Irlandii. Dublin pólnocny-Tyrrelstown. Z ta slonecznoscia to roznie bywa ale guinnessik wynagradza niedostatki pogody
    Pozdrowionka
    Kazdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem, szczegolnym dobrem narodu

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Nie zaskocze nikogo jak napisze, że Nottingham. A właściwie to okolice.

  6. #66

    Domyślnie

    ..........Hanse Stadt Haburg

  7. #67

    Domyślnie

    Farnborough, okolice Londynu

  8. #68

    Domyślnie

    Witam - Najpierw mieszkalem w Italy potem w Austrii a obecnie w Canadzie od 20-tu lat i nie narzekam. Jestesmy na etapie kupna ziemi w Polsce,w przyszlosci myslimy sie budowac , pochodzimy z Wroclawia. Moja corka urodzila sie tutaj mowi, pisze i czyta po Polsku - ma 12-cie lat , moj syn 6-sc lat, radzi sobie nie naj gorzej. Obydwoje chcieli by pojechac na stale do Polski i my tez. Ale wiem gdyby do tego doszlo to ????????????????????????????. Czesc...

  9. #69

    Domyślnie

    Pisze z Irlandii, gzie obecnie mieszkam i pracuje /50 km i jestem nad brzegiem wielkiej sadzawki. Dom buduje w Rakowie niedaleko Czerniejewa w WLKP. Mam zamiar w tym roku zadaszyc domek ale jakos marnie to widze. pozyjemy zobaczymy
    Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na zielona wyspe nie koniecznie do pracy ale na zwiedzanie tej badz co badz dziwnej krainy

  10. #70

    Domyślnie

    .............WOLNE MIASTO
    Hanse Stadt Hamburg

  11. #71
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cybi

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    5

    Domyślnie wlochy na calym ciele?

    pare lat temu jakby mi ktos powiedzial gdzie bede zabil bym smiechem
    teraz sie blakam po Itali i szukam tych slawnych budowniczych albo wygineli albo ich niema dobra robote odwalaja cudzoziemcy
    pozatym jest ciekawie i leje
    pozdrawiam
    WSZYSTKO KIEDYS SIE ZAWALI

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ja razem z mężem mieszkam w Oslo, budujemy dom w Zagórzu, koło Sanoka.Norwegia to piękny i przyjanzy kraj ale jak tylko nasze gniazdko będzie gotowe wracamy

  13. #73

    Domyślnie

    Ja też jestem z mężem w Oslo. Zarabiamy pieniążki na domek który jest w trakcie budowy

  14. #74

    Domyślnie

    A ja od prawie siedmiu lat w Berlinie, ale jeszcze TYLKO DWA MIESIACE! A potem wracam z cala rodzina do Polski, gdzie wlasnie wykanczamy nasz wlasny wymarzony domek. A ze bez kredytu, to tylko dzieki temu ze tutaj mielismy wieksze mozliwosci niz w Polsce. Teraz, gdy domek juz gotowy, nie trzeba nam bedzie tego-wybieramy ojczyzne, rodzine, przyjaciol, swoj kraj ktory kochamy mimo wszystkich politycznych jaj! Z pewnoscia bedzie nam troche smutno stad wyjezdzac, ale taki byl celojechac-nazbierac na dom-wracac i tego sie trzymamy! Mirka

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mirko, gratuluję!Można by powiedzieć,że osiągnęliście cel :D

  16. #76

    Domyślnie

    quote]aneta s

    Mirko, gratuluję!Można by powiedzieć,że osiągnęliście cel
    [/quote]Chyba mozna tak powiedziec!Na dodatek, wraz z bagazem wieziemy ze soba dwoje dzieci (wlasnych, nikomu nie podwedzilismy) zeby w domku nie bylo nam zbyt cicho. Teraz czeka nas mile ale odpowiedzialne zadanie-szybko wykonczyc nasza chatke, ale na tyle ladnie, by nam sie przez najblizsze lata nie znudzila. A potem ruszamy szukac pracy!!!

  17. #77

    Domyślnie

    Wioska o nazwie East Knoyle na południu Wielkiej Brytanii. Razem z moim Towarzyszem Życiowym pracujemy w stajni wyścigowej i zarabiamy pieniążki na zbudowanie własnego domu i otworzenie końskiego interesu w Polsce. Pracę mamy bardzo fajną, mieszkanie też, a w styczniu udało nam się, na dodatek, przywieźć psy z kraju. W Polsce mamy już zaczątek własnego miejsca, czyli kupiliśmy gospodarsto w woj. kuj-pomorskim, na pojezierzu pałuckim. Z czasem zrobimy z tego piękny dom z pokojami gościnnymi i stajnię rekreacyjną.

  18. #78

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Razem z moim narzeczonym mieszkam w Wielkiej Brytanii. Od stycznia miastem naszego pobytu jest Manchester. Jesli chodzi o Polske, pochodze ze Stargardu Szczecinskiego. Moj narzeczony z Katowic W tym roku rozpoczynamy budowe naszego domu. Budujemy sie 8 km od mojego rodzinnego miasta...

    Pozdrowionka dla wszystkich budujacych...i planujacych budowe

  19. #79

  20. #80

    Domyślnie

    Od 2 lat w małym Wielkim Księstwie (Luksemburg). Jest miło, choć klimat trochę podły. Zaczynamy na wiosnę budować dom (stary sie spalił), okolice Mińska Mazowieckiego. Jak się uda, to za gotówkę, chociaż życie jest tu droooogie. Czy powrót niebawem, to się okaże, ale fakt, że nigdzie nie czujemy się tak swojsko jak na naszej polskiej wsi.
    FranioMarysiaJarek

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony