dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 122
  1. #101

    Domyślnie

    Pozdrowienia z Weymouth(UK) gdzie zarabiamy na nasz dom który buduje się w okolicach Rzeszowa.

  2. #102
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Pozdrawiamy z Edinburga w Szkocji! Domek już stoi i niedługo wracamy

  3. #103
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doskonala2

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Pisze z polnocy Norwegii (Troms&oslash .

    Jestem tutaj ok. 8 miesiecy ,pracuje i odkladam pieniazki na nasz domek "Doskonaly 2" ,ktorego budowa rozpocznie sie w marcu przyszlego roku . Domek bedziemy budowac jakies 40 km od Warszawy.

    Norwegia jest piekna ,z domu mam widok na gory i morze ,cisza ,spokoj ,przyjazni ,otwarci ludzie ,dobra opieka socjalna .Dostajac najnizsza stawke mozna tu naprawde godnie zyc. Planujemy wrocic na Gwiazdke 2011 roku ,mam nadzieje ,ze do wymarzonego ,wykonczonego juz domku.

    Wracamy.. bo tesknimy za Polska ,rodzina ,przyjaciolmi ,jezykiem ,kuchnia ,szybszym tempem zycia, duzymi supermarketami,spalinami, tlumami ludzi ,gwarem .. No coz pochodze z Warszawy i kocham to miasto i dzis jestem dumna ,ze moge powiedziec ,ze jestem z Polski
    Kazdego dnia podnosic sobie poprzeczke!!

  4. #104

  5. #105

    Domyślnie

    Mieszkam od 27 lat w USA w przepięknym stanie Utah w sercu Gór Skalistych. Naczytałem się tu wiele krytycznych (delikatnie mówiąc) opinii o Ameryce. Nie zamierzam wdawać się w dyskusje z ludżmi, którzy tę Amerykę, jak widać, mało znają. Ameryka to nie Chicagowskie slumsy, to piękny i wspaniały kraj ludzi bardzo życzliwych i tolerancyjnych, skłonnych do pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują, to kraj ogromnej szansy dla każdego. Wiele lat tu przeżytych daje mi prawo do takich opinii. Żyliśmy tu z pracy rąk, nie założylismy żadnego biznesu a mimo to trzy razy zmienialiśmy domy na coraz lepsze i piekniejsze. Żyjąc mądrze i inwestując w starość, doczekaliśmy się niezłej stabilizacji i dostatniej i pogodnej emerytury. Dzis mieszkamy w przepięknym domu w osiedlu zamkniętym (gated community), gdzie bramę główną otwiera się pilotem, mamy basen i mały ogródek, dużo podróżujemy. Wielu ludzi nie umie sobie mądrze zorganizowac życia ani zabezpieczyc sie na starość. Ci zawsze będą narzekać.
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  6. #106
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukasz79

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    32
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

    Mieszkamy z zona w Swords - polnocny Dublin. Jestesmy z Ustronia - taka sliczna miejscowosc w Beskidzie Slaskim.

    Jestesmy juz tu 5 lat. Wyjechalismy zaraz po studiach. Prace mamy na dobrych stanowiskach, ale strasznie ciagnie do Polski Musimy jeszcze na Zielonej Wyspie zostac ze 3 lata (no chyba, ze wujek lotto cos przyniesie...). Przynajmniej tak nam wyszlo z kalkulacji.

    Zaczynamy budowac dom w Ustroniu. Projekt kupiony architekt stara sie o pozwolenia, mapki itd...

    Pozdrowienia dla wszystkich rodakow teskniacych za ta nasza dziwna Polska

  7. #107

    Domyślnie

    Irlandia- Birr... Sercem zawsze z rodziną w Polsce...

  8. #108

    Domyślnie

    Witam wszyskich .Od 4 lat mieszkam z rodziną w Halifax w West Yorkshire w Anglii.Tu pada dwa razy częściej niż w innych rejonach ,ale trzeba się poświęcić,by do czegoś dojść. Na szczęście dom na cichej wielkopolskiej wsi już powstaje.Mury właśnie stanęły.na wiosnę dach.Po powrocie mam zamiar pić kawę,spacerować z psem i czasem popracować Pozdrawiam wszystkich budujących emigrantów

  9. #109
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gpiesiewicz

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pozdrowienia z W.K. Luksemburg! Kilka miesiecy temu kupilismy tu dom (kilka km pod miastem Luksemburg), z 1971 roku (w przeciwienstwie do Polski budownictwo z tego okresu okazalo sie porzadne . W styczniu / lutym zaczynamy remont, ale nic wielkiego, bo dach / okna/ kuchnia sa nowe z 2008 roku i bardzo porzadne. glownie przerabiamy lazienke, podlogi, szpachlujelmy sciany, przebudowujemy kominek, odswiezamy piwnice i pralnie czyli kosmetyka. wlasnie przerabiam zakup materialow w Polsce i rejestracje wykonawcow, ktorzy przyjezdzaja do nas z PL na 4 miesiace. jest wesolo . a Polska nieoceniona jesli chodzi o uslugi budowlane!

  10. #110
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    pozdrowienia z UK.
    za rok lub dwa z Trojmiasta.

  11. #111
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Klima88

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja pozdrawiam z Tych a dokładnie Lędziny, niedaleko katowic. Przepiękna okolica
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  12. #112

    Domyślnie

    Cytat Napisał kilervirago Zobacz post
    Witam wszyskich .Od 4 lat mieszkam z rodziną w Halifax w West Yorkshire w Anglii.Tu pada dwa razy częściej niż w innych rejonach ,ale trzeba się poświęcić,by do czegoś dojść. Na szczęście dom na cichej wielkopolskiej wsi już powstaje.Mury właśnie stanęły.na wiosnę dach.Po powrocie mam zamiar pić kawę,spacerować z psem i czasem popracować Pozdrawiam wszystkich budujących emigrantów
    My rowniez witamy z West Yorks I podobnie jak wy bedziemy budowac sie w malej wiosce w WLKP.
    Pozdrowienia

  13. #113

    Domyślnie

    Pozdrawiam z Rijswijk-u w Holandii miasteczko przyklejone do Hagi(trybunal haski).w Polsce buduje Grabno 3 km przed Ustka.

  14. #114

    Domyślnie

    My mieszkamy w Niemczech (gdzie remontujemy nasz nowy dom nad jeziorem) i w Szwecji (gdzie nasz domek jest juz po czesciowym remoncie). Nie planujemy mieszkania w Polsce, bedziemy tylko rodzine odwiedzac.
    Wykreśliłam ze swojego słownika słowo PROFESJONALISTA, a na SPECJALISTĘ mam uczulenie...

  15. #115
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar lolipoplady
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Poznan - Manchester
    Posty
    27

    Domyślnie

    Przesylam pozdrowiena z Manchester UK!!! mieszkamy tu od 5 lat, a w polsce okolice Poznania. strasznie smutno mi sie zrobilo kiedy czytam te posty - tylu z nas musialo wyjechac..... ja najbardziej tesknie za polskim LATEM bo u nas ciagle pada.... Na wiosne zaczynamy budowe domku i do konca roku mamy zamiar wrocic do ojczyzny.

  16. #116
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kobra15

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja od 10 lat przebywam we Fracji, a konktetnie od 7 lat miejscem mojego zamieszkania jest Paryż. Piękne miasto, ale za krajem powoli już mi się tęski. Odkładam kase i zaczynam za rok budowę domku w Zakopanym. Co prawda z tamtąd nie pochodzę, ale kocham góry. Będzie to doskonała przystań na jesień życia za jakiśś czas.
    Ostatnio edytowane przez kobra15 ; 29-08-2011 o 08:13

  17. #117

    Domyślnie

    Pozdrowienia z Włoch - Verona
    w przyszłości mazowieckie
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  18. #118

    Domyślnie

    Pozdrowienia z Paryża a wkrótce Oświęcim

  19. #119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał doskonala2 Zobacz post
    Pisze z polnocy Norwegii (Troms&oslash .

    Jestem tutaj ok. 8 miesiecy ,pracuje i odkladam pieniazki na nasz domek "Doskonaly 2" ,ktorego budowa rozpocznie sie w marcu przyszlego roku . Domek bedziemy budowac jakies 40 km od Warszawy.

    Norwegia jest piekna ,z domu mam widok na gory i morze ,cisza ,spokoj ,przyjazni ,otwarci ludzie ,dobra opieka socjalna .Dostajac najnizsza stawke mozna tu naprawde godnie zyc. Planujemy wrocic na Gwiazdke 2011 roku ,mam nadzieje ,ze do wymarzonego ,wykonczonego juz domku.

    Wracamy.. bo tesknimy za Polska ,rodzina ,przyjaciolmi ,jezykiem ,kuchnia ,szybszym tempem zycia, duzymi supermarketami,spalinami, tlumami ludzi ,gwarem .. No coz pochodze z Warszawy i kocham to miasto i dzis jestem dumna ,ze moge powiedziec ,ze jestem z Polski
    Jak tam gwiazdka w domu ?

  20. #120

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zajrzy

    Pozdrawiam z Holandii, z Heerhugowaard.
    Dom budujemy w rodzinnym mieście w Polsce (ok. Poznania). Po pięciu latach budowania na odległość tegoroczne święta Bożego Narodzenia planujemy już spędzić "na swoim" i "u siebie".

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony