wita brunet wieczorową porą

Zupelnie nie rozumiem określnia smutny projekt. Smutny to jest portier. Kolory takie to mi sie nawet podobają. Są inne niż klasyczne. Moja luba mówi zę "gadają ze sobą" (cokolwiek to znaczy) Ja tam widze ze nie wyglada to zle (co mi podpowiada prosty umysł inżyniera)

Zielonooka - dzieki za ten szkic zmian w domu D77. Rzeczywiscie z duzym plusem dlań. Nie zmesci na moja dziale - musialbym go kroić i przenosić okna ze szczytu na boczne sciany. Troche też nie jest dopracowany zewnętrznie - nie ma tego porządku co wróblówka. Ma takie male okienka daszki i inne motywy troche porozrzucane przypadkowo po elewacji - tu więc plus dla WM13.

Bikerus - też podobnie jak przy D77 - ten dom nie jest tak klarowny jak wroblowka. Niestety nie nadaje sie na dzialke z wejsciem od poludnia.

Odnosnie malutkich pokoikow na piętrze - robimy zamiane pokoi - my bierzemy ten maly łączony a dzieci biorą większy (z opcją na podzielenie lekką scianką jak będą większe - ok 5 klasa podstawowki - tak mowi psycholog) Absolutnie nie przeraza nas to ze nie są duże. W pokoikach na pietrze mamy zamiar spac, zyc chcemy na dole - w koncu po to robimy taki domek - z taką funkcja i ukladem parteru. Zastanawiam sie tez - z czego wynika taka roznica w wielkosciach pokoi i chyba oni (ci projektanci) rożnie liczą te powierzchnie. Albo ja jeszcze za malo wiem - hihi - z pewnością za malo wiem.

Xena z Xsary - ave! - Też mnie zastanawia ten słup. Umowilem sie na spotkanie w pracowni ktora go projektowala - wiec zapytam sie o to samych autorów. O ten motyw z brakiem okna tez. Ciekawe co powiedzą. Hehe. Jak macie jakies sugesie - mozecie mi je tu wrzucic, to sie zapytam w Waszym imieniu autorów na spotkaniu niebawem

Tymczasem wracam do pracy aby na to wszystko zarobić

dobranoc,
janek