dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy dom o symbolu Wm13 można wybudować za:

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 50 - 100tys.z

    1 100,00%
  • 0 0%
  • 0 0%
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 41
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    T-1000

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    wita brunet wieczorową porą

    Zupelnie nie rozumiem określnia smutny projekt. Smutny to jest portier. Kolory takie to mi sie nawet podobają. Są inne niż klasyczne. Moja luba mówi zę "gadają ze sobą" (cokolwiek to znaczy) Ja tam widze ze nie wyglada to zle (co mi podpowiada prosty umysł inżyniera)

    Zielonooka - dzieki za ten szkic zmian w domu D77. Rzeczywiscie z duzym plusem dlań. Nie zmesci na moja dziale - musialbym go kroić i przenosić okna ze szczytu na boczne sciany. Troche też nie jest dopracowany zewnętrznie - nie ma tego porządku co wróblówka. Ma takie male okienka daszki i inne motywy troche porozrzucane przypadkowo po elewacji - tu więc plus dla WM13.

    Bikerus - też podobnie jak przy D77 - ten dom nie jest tak klarowny jak wroblowka. Niestety nie nadaje sie na dzialke z wejsciem od poludnia.

    Odnosnie malutkich pokoikow na piętrze - robimy zamiane pokoi - my bierzemy ten maly łączony a dzieci biorą większy (z opcją na podzielenie lekką scianką jak będą większe - ok 5 klasa podstawowki - tak mowi psycholog) Absolutnie nie przeraza nas to ze nie są duże. W pokoikach na pietrze mamy zamiar spac, zyc chcemy na dole - w koncu po to robimy taki domek - z taką funkcja i ukladem parteru. Zastanawiam sie tez - z czego wynika taka roznica w wielkosciach pokoi i chyba oni (ci projektanci) rożnie liczą te powierzchnie. Albo ja jeszcze za malo wiem - hihi - z pewnością za malo wiem.

    Xena z Xsary - ave! - Też mnie zastanawia ten słup. Umowilem sie na spotkanie w pracowni ktora go projektowala - wiec zapytam sie o to samych autorów. O ten motyw z brakiem okna tez. Ciekawe co powiedzą. Hehe. Jak macie jakies sugesie - mozecie mi je tu wrzucic, to sie zapytam w Waszym imieniu autorów na spotkaniu niebawem

    Tymczasem wracam do pracy aby na to wszystko zarobić

    dobranoc,
    janek
    - Mam lęk gruntu
    - Chyba wysokości?
    - Wiem co mówię. To grunt zabija!
    Terry Pratchett

  2. #22

    Domyślnie

    witam!
    jak zaczniesz budować to daj znać!
    nam też ten projekt bardzo się podoba.

  3. #23

    Domyślnie

    witam!
    jak zaczniesz budować to daj znać!
    nam też ten projekt bardzo się podoba.

  4. #24

    Domyślnie

    witam!
    jak zaczniesz budować to daj znać!
    nam też ten projekt bardzo się podoba.

  5. #25

    Domyślnie

    dla mnie straszny jest brak miejsca na "dodatkowe rzeczy" wyboraŸ sobie, że mieszkajšc w domu 30% czasu spędzia sie w prawlni, grazu czu warsztaciku. W przypadku takich małych rozmiarów zastanowił bym się czy nie zrobic tego co zazwyczaj innym odradzam - podpiwniczyć go. - jeżeli warunki pozwalajš , poziom wody gruntowej nie jest za wysoki to koszty nie powinny cię zjeœć a trochę miejsca sie przyda - nawet w bloku masz piwnicę :-/

  6. #26

    Domyślnie Wm13 Wróblówka co o tym sądzicie???

    Chciałbym poprosić was o opinię co sądzicie na temat tego domku. Mi się bardzo spodobał choć kwestie finansowe chyba wzięły górę. Jeśli możecie to proszę was o komentarz, a może podsuniecie inne projekty.

    Oto projekt:
    http://projekty.muratordom.pl/projek...04&IdKolekcji=

  7. #27

    Domyślnie

    Czy naprawdę nikt nie chce skomentować tego domku??

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Już mieszkamy.
    Chętnie podzielę się wrażeniami.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moni474

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Wróblówka to projekt jaki wybraliśmy z pośród "tysiąca"innych ,dlatego bardzo proszę,chociaż o kilka zdjęć,z góry ładnie dziękuję.

  11. #31

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie gdzie tak uczą pisać?

    Cytat Napisał beata_stce
    przedpokuj
    gdzie tak uczą pisać?

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie Re: super maly dom - wm13 - wróblówka

    Cytat Napisał T-1000
    Witojcie w ten sniezny dzionek!
    Janek
    wg bardzo podobnego projektu powstało osiedle Archicomu w Dobrzykowicach k/Wrocławia:
    http://www.archicom.pl/CMS/Dobrzykow...cia_domow.html

    Wróblówka jako ze ma małą, prostą bryłę,
    bardzo dobrze wyjdzie w podobnej aranżacji zewnętrzej co domy z w/w zdjęc.

    Nie jest w końcu kurnikiem tylko domem

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moni474

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    dzięki wielkie!,a wszystko niby takie małe na papierze,a tu kuchnia całkiem duża,teraz to tylko czekanie na roztopy i za łopatę,coś mi się ta zima dziwnie dłuży, ale wszystkim którzy się przy kominkach wygrzewają pewnie nie,pozdrawiam wszystkie "wróbelki"

  15. #35

    Domyślnie

    Świetna ta wróblówka- ma wszystko co trzeba i na pewno jest lepsza niz mieszkanie w bloku

    Może ktoś wrzuci zdjęcie z realu? chętnie bym luknęła
    Przyjmę każdą ilość pieniędzy
    ....Nie mam czasu na dziennik budowy...

  16. #36

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinor
    www.mmdd.fotosik.pl
    nasza budowa


    marcinor- bardzo fajny , mały domek, okna takie jak mi się podobają i duuuuuuuży plus za ksiązki- coraz mniej ich niestety widzę w domach.pzdr
    Przyjmę każdą ilość pieniędzy
    ....Nie mam czasu na dziennik budowy...

  18. #38

    Domyślnie

    czesć wszystkim co mają wybudowany juz domek Wm 13 wr.. tez mi sie podoba ładny jest wyślijcie więcej fotek dzięki bardzo pozdrawiam

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moni474

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo proszę o więcej zdjęć,zauważyłam że stół Wam się zmieścił między ścianą z kominkiem a kuchnią,czy może nie zrobiliście tej ścianki?a jeżeli chodzi o salon to czy wejdą mi tam dwie kanapy (3-osobowe)?natomiast poddasze będzie wyglądało inaczej niż na projekcie,będą 2 pokoje troszkę powiększymy łazienkę.Z góry dziękuję za zdjęcia,pozdrawiam.

  20. #40

    Domyślnie

    Możemy zrobić tak. Zadaj mi konkretne pytanie a ja postaram się odpowiedzieć.
    Stół się mieści za kominkiem. Kanapy ustawisz ale komunikacja może szwankować.
    Wstawię rzuty naszego domu na moją stronę.
    My mamy z wróblówki właściwie tylko ściany zew .

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony