dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 160
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Najważniejsze, że sprytnie udało Ci się je schować

  2. #42

    Domyślnie

    bardzo podoba mi się wasz kominek (oczywiście nie tylko), ciekawe są pólki po prawej stronie , możesz powiedzieć jak są wykonane ? :D

  3. #43

    Domyślnie

    Wnęki jak i niemal cały kominek jest wykonany z płyty rigipsowej, półki z marmuru.
    Kilka nowych fotek:






  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    jedne z najładniejszych wnętrz jaki tu widziałem. Kto Ci projektował ten sufit ?, a kolorystyka , to jakiś architekt wnętrz rysował projekt ?
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #45

    Domyślnie

    Sufity i niektóre elementy pionowe oprócz kominka projektował architekt (raczej niedrogi bo za projekt całego domu zapłaciliśmy 1000 zł ) chociaż efekt finalny daleko odbiega od tego co naniósł na papier.
    Kolory ścian to już wyłącznie sprawa malarza i nasza. Farby: Polifarb Dębica.

  6. #46

    Domyślnie

    cudo cudo cudo
    GRATULUJĘ!!!!

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał G
    Sufity i niektóre elementy pionowe oprócz kominka projektował architekt (raczej niedrogi bo za projekt całego domu zapłaciliśmy 1000 zł ) chociaż efekt finalny daleko odbiega od tego co naniósł na papier.
    Kolory ścian to już wyłącznie sprawa malarza i nasza. Farby: STO.
    to znaczy za wszystkie sufity 1000zł - tak ?, jak on to na papierze wyrysował ?, masz jeszcze jakiś szkic (jeśli tak możesz przykładowy klieić).

    Pozdrawiam
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  8. #48

    Domyślnie

    Zgadza się. Najpierw wymierzył wnętrza, a potem to już tylko pozostało usiąść i namalować

    Trochę to żartobliwie brzmi ale mniej więcej tak było. Wszystko w projekcie jest dokładnie zwymiarowane i wykonawca w zasadzie nie miał żadnych problemów.
    Zeskanuję którąś ze stron projektu i wrzucę tutaj.

  9. #49

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ślicznie u Ciebie.
    Mam parę pytań:
    1. jakiej firmy jest szafa w przedpokoju?
    2. jaką farbą jest pomalowany kominek - chodzi mi o numery, czy to są farby lateksowe?

    Kuchnia też śliczna. Kto ją robił?
    A wkleisz jeszcze zdjęcia łazienek i kuchnię z innego ujęcia, pleeeease.

  11. #51

    Domyślnie

    G, poproszę o podanie producenta i nazwy tynku zewnętrznego. Podoba mi się kolor elewacji, możesz podać mi numer tego koloru?
    Pozdrawiam

  12. #52

    Domyślnie

    Tak wygląda szkic sufitów podwieszanych na parterze, zaproponowany przez architekta.



    Szafa w przedpokoju jest robiona na wymiar. Zajął się nią ten sam człowiek, który robił kuchnię.
    Jeżeli chodzi o farby na kominek to sa to rzeczywiście farby lateksowe. Na puszce pisze coś takiego: Akrylowa farba lateksowa. Premium velvet 6 6. Polifarb Dębica. Nie są to jednak dokładnie takie kolory jak w puszce ponieważ mój malarz coś tam kombinował z przyciemnianiem. Bawił się bazą A, B no i urodził coś takiego jak widać na fotce

    Niestety nie pamiętam numeru tynku zewnętrznego. Był to jakiś łamaniec 1:20 coś tam, ... a wybrałem go dlatego, że widziałem wcześniej dom zrobiony tym tynkiem. Wiem tylko, że jest to "DUFA".

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał G
    Sufity i niektóre elementy pionowe oprócz kominka projektował architekt (raczej niedrogi bo za projekt całego domu zapłaciliśmy 1000 zł ) chociaż efekt finalny daleko odbiega od tego co naniósł na papier.
    Kolory ścian to już wyłącznie sprawa malarza i nasza. Farby: STO.
    A ja myślałam, że masz farby STO?

  14. #54

    Domyślnie

    Masz rację, mój błąd.
    Chodzi o to, że wzorniki były ze STO natomiast farby tak jak napisałem.
    Jasny kolor na kominku to: 0505y20r + czarny (1 jednostka / litr)

  15. #55

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał G
    Tak wygląda szkic sufitów podwieszanych na parterze, zaproponowany przez architekta.
    niestety nie widać szkicu
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  17. #57

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Piekny, piękny dom. Kolory - super. Niecierpliwie czekam na dalsze zdjęcia! Gratuluję!
    Pozdrawiam!

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Łazienka pierwsza klasa.
    Bardzo mi się podoba.
    Czy płytki na podłodze ciął glazurnik? Super to wyszło i tak równiutko.
    Bomba!!!

    A kiedy będzie zdjęcie dużej i kuchni?
    Gdzie kupowałeś lampki do łazienki i jaka to firma?
    Już mieszkacie?

  20. #60

    Domyślnie

    Wszystkie płytki były cięte na miejscu, ale krew się widziałem lała....
    Po zakończeniu całości powiedzieli, że muszą od gresu dłuższy czas odpocząć...
    Lampki kupiłem o ile pamiętam w Castoramie, niedrogo.
    Mieszkamy od 2 kwietnia (będę pamiętał do końca życia bo wiadomo z czym się kojarzy...)

    Zdjęcia "dużej" łazienki zrobię jak mi zamontują drzwiczki pod umywalkami, tak żeby było wszystko na tip top.
    Pozdrówy !

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony