dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie 12 tyś za więźbę i pokrycie dachówką ???

    Witam !!!!

    Prowadzę rozmowy z fachowcem od dachów .Jest to człowiek polecony ,oglądałem jego dachy i rozmawiałem z kilkoma właściecielami nowych domów .Są bardzo zadowoleni. Za 12 tyś zł (cena jeszcze troszkę do zbicia ) ma wykonać :
    -kompletną więźbę
    - pokryć dachówką cementową
    - wykonać wszystkie obróbki (dach na gotowo )
    - zamontować rynny
    Dach jest wielospadowy o powierzchni 250 mkw . Domek Neptun z pracowni Domus .
    Czy jest to rozsądna cena czy jest za drogi ???
    Jak myślicie ???

    pozdr D.RZ

  2. #2

    Domyślnie drogo

    witam

    cena jest wysoka my takich dach wykonujemy za około 8-9 tys,
    też solidnie i terminowo , jednakże jeżeli jest to fachowiec polecany i sprawdzony to warto zapłacić niż pozniej zalowac.
    ale jakby miało byc taniej to podaje mój numer 0880926689
    emeil : [email protected]
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj,
    w okolicy Wrocławia, ceny jakie dostałam kształtowały się między 32 -50 zł za m2 dachu. W to wchodzi:
    -więźba,
    -folia,
    -łaty, kontrłaty,
    -dachówka,
    -obróbki,
    -rynny.
    Łatwo mozesz sobie policzyć.
    Pozdrawiam,
    Ala

  4. #4

    Domyślnie

    Witam !!!!

    Czyli u mnie wychodzi 50 zł więc trochę drogo -chyba powinienem się potargować .

    Do Marka____37 - polecasz kolego swoje usługi ,ale na maile nie odpowiadasz !!!!!
    Jeszcze raz ponawiam pytanie :gdzie mogę zobaczyć twoje dachy ???

    D.RZ

  5. #5

    Domyślnie witam

    odpisze wieczorem meila z adresami wiec prosze cierpliwie poczekac.
    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Ja płaciłam około 40 zł za m2 dachu bez więźby, na gotowo plus przegląd gwarancyjny na wiosnę. To dosyć drogo, ale dach dobrze zrobiony, no i materiały były z 7% Vat.

  7. #7

    Domyślnie

    Wydaje mi się to troszkę drogo. Ja za podobną robotę, tylko dach 240m2 (również wielospadowy) zapłaciłem 8700 zł. Do tego miałem jeszcze osadzone okna dachowe. I musze dodać że nie brałem najtańszej firmy, tylko najlepszą w regionie zajmującą się dachami (tylko) od kilku dobrych lat. I jestem bardzo zadowolony.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam !!!!

    Wielkie dzięki za opinię . Jutro będę dzwonił do gościa i potarguje się . Mam zamiar zejść do poziomu 10 tyś i jeśli się uda to wydaje mi się że to będzie przyzwoita oferta . Oczywiście okna dachowe też mają zamiar mi wstawić w tej cenie .

    pozdr D.RZ

  9. #9

    Domyślnie

    Więźba + pokrycie dachu, 260 m2 koperta, 5 okien dachowych na gotowo 12000 zł.

    Szczepan

  10. #10

    Domyślnie

    Witam !!!!

    Zbiłem cenę do 10 tyś i tak juz zostanie . Myslę że to niezła oferta . Gość będzie pilotował końcowe prace murarzy aby wszystko było ok do rozpoczęcia robót . Dał też namiary na gościa od drewna na więźbę po 580zł (jeszcze do zbicia) za metr z impregnacją - .Pomoże też w zakupach materiału na pokrycie .

    pozdr D.RZ

  11. #11

    Domyślnie

    czy w cenie za 1 m bierzacy drzewa na wiezbe nie ma bledu bo 580 zł nawet dla laika to chyba duzoooooo zaduzo a moze sie myle????

  12. #12

    Domyślnie

    Witam !!!!

    Chodzi oczywiście o 580zł za metr sześcienny juz zaimpregnowane -czy uważasz że to za dużo ???

    pozdr D.RZ

  13. #13

    Domyślnie

    W dotychczasowych moich rozeznaniach zawsze spotykalem sie z cena za 1 m bierzacy na wiezbe dachowa ktora byla uwarunkowana wymiarami danej czesci konstrukcji dachowej. Prosze nie zrozmiec mnie zle tylko nie spotkalem sie z wiezba dachowa sprzedawana na m3. Pragne tez nadmienic iz tez przygotowuje sie do budowy i zaczynam robic rozeznania i napewno zanotuje sobie ta cene a do tego czy drogo czy nie narazie nie bede sie wypowiadał.

  14. #14

    Domyślnie

    Witam !!!!

    przykro mi to pisać kolego Hudini ,ale chyba nie wiesz o czy piszesz .Drewno na więźbę na metry bieżące ?????????????
    Zobacz czy tu ktoś pisze o metrach bieżących (link do postów kilka linijek niżej: http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=37009

    D.RZ

  15. #15

    Domyślnie

    to bardzo tanio człowiek działa w organizacji charytatywnej .

  16. #16

    Domyślnie

    witam ponownie jesli idzie o ta wiezbe dachowa i kwestie czy sie kupije na mb czy m2 to przeprowadzilem rozeznanie i wszysyc praconicy tartaku jak rowniez stolarze powiedzieli ze drewno na krokwy łaty murłaty itp kupuje sie na metry bierzace a nie na m3 oraz deskowanie na gotowa kontrukcje kupuje sie na m2 kwadratowe no bo jak obliczyc m3 jak jeden zaoferuje deski 12 a inny 15 i juz mniej dech wejdzie na m3 po co sobie zycie utrudniac w obliczeniach lepiej ten czas poswiecie na pokrywanie dachu

  17. #17

    Domyślnie

    Dach kopertowy,więźba, 190m karpiówki, 1 lukarna, 4 okna polaciowe, obróbki, rynny itp - listopad 2004r - 9.000 zł.Co do drewna, za kubik więźby nieimpregnowanej- lipiec 2004r -560 zł. Okolice Bolesławca dolnośląskie- były wtedy okropne kłopoty z drzewem, we wrześniu ceny doszły do 700 za kubik. Jak teraz, nie wiem.
    optymista

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Drewno na więźbę na metry bieżące ?????????????
    tez spotkalem sie z oferta na mb a nie m3
    "...z ludźmi trzeba żyć..."

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Niecałe 12 tys. zapłaciłam w zeszłym roku za 350 m2 dachu (całość).

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gerion

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    854
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Projekt Plejada 2G z Domusa
    Powierzchnia 300m2, koperta. Dostałem 2 wyceny (Poznań):
    1.
    Ciesielka - 6000+vat
    Blacharsko-dekarskie - 7500+vay

    2
    Ciesielka - 6000+vat
    Blacharsko-dekarskie - 6300+vay

    stan aktualny na koniec kwietnia 2005

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony