dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 196
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Potem go odprawi na tamten świat Zakład Pogrzebowy "Reflex"

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzesiek13
    Potem go odprawi na tamten świat Zakład Pogrzebowy "Reflex"
    A może "Relax wieczny"
    Woda nie ślepa, zawsze znajdze drogę.

  3. #43
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Szanowny Panie Drizzd [ ??? ] Pana niechec do mojej osoby była prezentowna na forum wielokrotnie. Szkoda że z tej niecheci wynika lekceważący stosunek do norm niemieckich . Od kilku lat stosuje , na ile to mozliwe , normy niemieckie i austriackie i dobrym efektem. Kilka lat temu gdy mówilismy o koniczności doprowadzenia tlenu do kominka wiele osób reagowało tak jak Pan , obecnie jest to powszechnie znana sprawa. Co do kominków c.o. to układ otwarty wynika z norm polskich. Złośliwie odpowiem : róbta co chceta za kilka lat dacie nam zarobić. pozdrawiam Darek B
    Darek B

  4. #44
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    Darek nie ma się co obrażać ja też będę instalował układy schładzające jak będą dopuszczone u nas ale na razie wolę dmuchać na zimne. powiedz mi co powiesz prokuratorowi, klient tak chciał. jest pewne że on Ci powie, klent się na tym nie zna to Pan jest tu fachowcem

  5. #45
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    I to jest najszczersza prawda. Pozdrawiam szalenie fotogeniczny "rocznik 1950" Darek B
    Darek B

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    Darek nie ma się co obrażać ja też będę instalował układy schładzające jak będą dopuszczone u nas ale na razie wolę dmuchać na zimne. powiedz mi co powiesz prokuratorowi, klient tak chciał. jest pewne że on Ci powie, klent się na tym nie zna to Pan jest tu fachowcem
    Nie tak powie prokurator.
    On powie: to pan był fachowcem.

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Po co sie spierać, trzeba dać cynk do Nieba żeby "miejsce" szykowali

  8. #48
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    cieplutkie to miejsce tylko trochę osmolone

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Nikt nie mówił że "będzie czysto"

  10. #50
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Zawsze jest alternatywa zrobic jak klient sobie wymyslił albo..Albo postapić tak jak pewien Darek B : pewnemu znanemu pank [ nie to jest poprawna pisownia a nie moja dysleksja ] rock`owemu gwiazdorowi poradziłem aby kupił sobie "graty" to bedzie miał w/g własnego "widzi mi sie " . Ja do kryminału za jego ponysły iść nie mam ochoty. Ale gościa zatkało. Czasami jak mam nastepnego klinta co " wie co i jak " to robie sie mało sympatyczny.
    Darek B

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Robisz się mało sympatyczny, a potem masz tego dowody na forum
    No, ale przynajmniej z kryminału nie klikasz

  12. #52
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Jednak zawsze klintów co widzieli nasza robote jest wiecej jak tych co "nas sprawdzali" . Zbieramy bonusy za efekty naszej działalnosci ,wiekszość klientów mamy "z polecenia". Nasze : kominki otwarte,piece , kuchnie , piece chlebowe, piece do pizzy kominki zwkładami ma wielu klientów . To najlepsza i najefetywniejsza forma reklamy.
    Darek B

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    To był żart. Widziałem niesmaczne ataki na Ciebie tutaj na forum.
    Przeczytaj priva.

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    A co Wy sie panowie przejmujecie ?Jak jednemu czy drugiemu durniowi kawał blachy walnie w twarz to jego problem.Chce się (i swoją rodzinę -a to juz mnie dziwi)narażac to niech naraża...Mój znajomy też miał taki układ przez lata i co? Ano (jak niedawno opisywałem) w wigilię zadzwonił :"stało się nieszczęście-ratuj" na szczęście nikt nie zginął; w chyba październiku runęła wskutek wybuchu cała ściana budynku w Wejherowie i co? i nic (brrr.całe szczęście ,że pod nią nie bawiły się dzieci) nikt ŻADNYCH wniosków z tego nie wyciągnął-bo po co?
    Potem tylko żal i narzekanie na patałachów-hydraulików.(tym bardziej ,że nie ma sie do kogo przyczepić bo po co komu firma/doświadczenie/rachunek...?).
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  15. #55

    Domyślnie

    No ale jak w tym wszystkim wyglada konkretnie Makroterm?

    Mozna czy nie mozna? Bo juz mnie skolowaliscie dokladnie!

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewak39
    No ale jak w tym wszystkim wyglada konkretnie Makroterm?

    Mozna czy nie mozna? Bo juz mnie skolowaliscie dokladnie!
    Wygląda jak Makroterm . Uruchom wyszukiwarkę (GOGLE), wpisz Turbokominek Makroterm i poczytaj.
    Na forum w klubie budujących znajdziesz też wątek Klub użytkowników kominków z płaszczem wodnym (jakieś 7 stron).
    Powodzenia.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    No właśnie-poczytaj ,proszę i postaraj się wyciągnąć wnioski sama.Tak jest najlepiej.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Szukać porad zawsze warto, ale należy pamietać, że nic nie zwalnia nas od myślenia

  19. #59
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    ewak39 na samym początku tego tematu pisałem że Makroterm jest ok. mało tego przy Makrotermie instalator nie ma prawa zrobić Ci bomby w salonie, ja osobiście uważam że to najlepsze pod względem konstrukcji kominki z płaszczem wodnym na rynku

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    ewak39 na samym początku tego tematu pisałem że Makroterm jest ok. mało tego przy Makrotermie instalator nie ma prawa zrobić Ci bomby w salonie, ja osobiście uważam że to najlepsze pod względem konstrukcji kominki z płaszczem wodnym na rynku
    Howk. Popieram.

Strona 3 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony