dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Nadzór budowlany, kosztorysowanie, Poznań/Toruń

    Świadczę usługi nadzoru inwestycyjnego. W sposób rzetelny i skrupulatny czuwam nad przebiegiem realizowanych prac. Jeśli potrzebujesz zaufanego człowieka na budowie, mogę Ci pomóc.
    Ponadto wykonuję kosztorysy, zestawienia finansowe dotyczące budów. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Mam uprawnienia kierownika budowy.
    Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź moją stronę www: www.republika.pl/andrzejalaborski
    Działam na terenie Torunia i okolic a także w Poznaniu i okolicach.
    Serdecznie zapraszam do współpracy!


    P.S. Kosztorysy wykonuję dla klientów z całej Polski. Można się ze mną komunikować przez e-mail a dostarczenie kosztorysu zostawić np. PP lub kurierowi. ZAPRASZAM!

  2. #2

    Domyślnie

    Podnoszę ogłoszenie do góry

    Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z moją działalnością lub sprawami budowlanymi, to zapraszam do niniejszego wątku. Chętnie odpowiem lub udzielę rady
    Inspektor nadzoru uważany był do tej pory za człowieka, który zajmuje się tylko "dużymi" inwestycjami. Inwestorzy domów jednorodzinnych często rezygnowali z usług inspektora ze względu na cięcia kosztów budowy. Niestety wielokrotnie historia pokazała, iż lepiej jest zainwestować w nadzór, niż przez kolejne lata walczyć z usuwaniem usterek. Nie każdy ma czas i pieniądze na sądzenie się z niesumiennym wykonawcą...

  3. #3

    Domyślnie

    Up

    Przy okazji, życzę wszystkim wesołych Świąt i udanego Lanego Poniedziałku!
    Zapraszam do współpracy

  4. #4

    Domyślnie

    Podnoszę do góry. Ogłoszenie nadal aktualne
    Serdecznie zapraszam do współpracy.

  5. #5

    Domyślnie

    Do góry
    Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy, moja oferta nadal jest aktualna

  6. #6

    Domyślnie

    Do góry...
    Wykonuję kosztorysy i zestawienia finansowe. Proponuję konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji zleconych prac.
    Serdecznie zapraszam do współpracy

  7. #7

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    w chwili obecnej prowadzę budowę domu jednorodzinnego w okolicach Torunia, więc mogę przyjąć drugie zlecenie także w tej okolicy. Chętnych zapraszam do współpracy!
    Pierwsze konsultacje dot. planowanych prac, wybranych technologii i sposobu finansowania przedsięwzięcia są darmowe
    Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie

    Up, do góry!
    Zapraszam do współpracy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony