dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Bryła mi się nie podoba. Rozkład niby funkcjonalny, ale jakiś taki....panie na prawo, panowie na lewo...No i te samochody pod kuchennym oknem i wyjścia z pokoi pod wiatę.... Pewnie też będzie kłopot z WZIZT - rzadko gdzie można postawić dom z płaskim dachem.

    Ale nawybrzydzałam Ale lepiej przed kupnem projektu, niż po...

    Pozdrawiam, akacja
    Już w domku!!!

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Mnie osobiście wydaje sie, że taki dom jak C21, jest idealny na działke leśną.
    Kiedyś w Muratorze, był pokazany Dd2001roku na działce w odnulinie sosnowegolasu, wygladał uroczo

  3. #23

    Domyślnie

    Wspolczuje Ci tej niezgody meidzy Wami....hmmm.....powinniscie oboje byc przekonani do projektu, bo inaczej jedno bedzie cale zycie niezadowolone. W srodku po pobieznym spojrzeniu rzeczywiscie jest funkcjonalny. Zapewniam Was jednak , ze to nie jedyny funkcjonalny dom jaki mozna znalezc. Czy ladny? Powiem tak: Gdyby go postawic w okolicy gdzie takie budownictwo dominuje to owszem , moze sie podobac. Jezeli jednak postawicie go wsrod samych domow tradycyjnych to rzeczywiscie bedzie wygladac jak garaz i pasowac nijak do okolicy. To ma swoje znaczenie. Inna rzecz czy pozwola go Wam na tym terenie postawic - w mojej miejscowosci jest zakaz budowy domow z plaskim dachem. Musi byc min. 35 stopni.

  4. #24
    plaz
    Guest
    plaz

    Domyślnie

    Projektanci takich domow wpuszczaja ludzi w maliny.

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Joasia S

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za uwagi.

    Pozwolcie, ze skonkretyzuje pare rzeczy, ktore pojawily sie w waszych wypowiedziach.

    Dom bylby zlokalizowany na dosc sporej dzialce (75 arow), na obrzezach miasta, w otoczeniu lasu. Nie ma mowy o dworkowym sasiedztwie, w ogole z sasiedztwem krucho (ale o to nam chodzi)! Na dzialce wycielismy juz wszelki drzewny chwast - zostaly "dorosle", smukle brzozy i modrzewie. Garaz zaplanowalismy zupelnie osobno - my tez nie wyobrazamy sobie parkowania samochodow pod oknem. Jezeli chodzi o mieszkancow - to na razie my dwoje i nasze dwa koty (dziecko w przyszlosci - jedno!). Planujemy czeste weekendowe wizyty znajomych, dlatego tak mezowi spodobal sie ten uklad "Panie na lewo, Panowie na prawo" (domownicy i goscie nie wchodza sobie w droge, spotykaja sie w centralnej czesci domu).

    Wszystko to przemawia raczej "za", ale mimo wszystko nadal nie jestem przekonana! Smiejemy sie, ze pewnie dojrzeje jesienia. Oby!
    Joasia S

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaspis

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    7

    Domyślnie Wzdychałam do tego projektu.....bardzo "modern"

    Bardzo mi sie podoba ale otoczenie Jurajskiego Parku wymusiło na nas inny wybór, no i nie możemy mieć płaskiego dachu (decyzja o warunkach zabudowy).
    Mój mąż przepada za taką architekturą.
    W Muratorze (nie pamietam który numer) był prezentowany dom w podobnym stylu, jak dla mnie bardzo bardzo udany))

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    dla mnie ten dom jest swietny, powaznie brałabym go pod uwage, gdyby nie to, zxe moja dzialka ma wjazd od zachodu...no i ze na razie jeszcze nie zamierzamy budowac..
    a jeszcze jak przeczytałam o tym jak wyglada dzialka i ze garaz oddzielnie to juz calkiem pokochalam pomysł Twojego meza.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony