dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Domyślnie Gdzie sie podziali?

    Gdzie sie podziali romantyczni mezczyzni??? Moj maz zapytal mnie wczoraj podczas kapieli naszego synka - chcesz cos dostac na dzien kobiet? Kurcze, gdzie jego inwencja tworcza i element zaskoczenia??

  2. #2

    Domyślnie Re: Gdzie sie podziali?

    Cytat Napisał Zdziebdzio
    Gdzie sie podziali romantyczni mezczyzni??? Moj maz zapytal mnie wczoraj podczas kapieli naszego synka - chcesz cos dostac na dzien kobiet? Kurcze, gdzie jego inwencja tworcza i element zaskoczenia??

    moj pyta inaczej - chesz jakis prezent czy kwiatek ci wystarczy???? pierwszorzedne pytanko co?

    no ale nie powiem, nie powiem, bywa romantyczny i zaskakuje mnie np. niespodziewana wyborna kolacja ktora sam przyrzadzil, swieczkami wkolo lozka - bywa, bywa

  3. #3

    Domyślnie

    No to ja musze swojego pochwalic.Kwiatek co miesiac na kazde rocznice{naszego poznania sie]od 6 lat.Prezenty niespodzianki na kazda mozliwa okazje! Pomyslow mu jeszcze nie brakuje i mam nadzieje,ze tak zostanie

  4. #4

    Domyślnie

    Te dziewczyny są niesamowite. Z jednej strony mamy być szarmanccy i gentlemańscy a z drugiej mamy zasuwać na budowach jak wyrobnicy. Widział ktoś gentlemana z kielnią?
    Z jednaj strony czuły i delikatny i zaraz potem użeraj się z tą wyemancypowaną kochaną feministką. Czy tym Babom kiedykolwiek się dogodzi?
    ppp.j

  5. #5

    Domyślnie Re: Gdzie sie podziali?

    Cytat Napisał Zdziebdzio
    Gdzie sie podziali romantyczni mezczyzni??? Moj maz zapytal mnie wczoraj podczas kapieli naszego synka - chcesz cos dostac na dzien kobiet? Kurcze, gdzie jego inwencja tworcza i element zaskoczenia??
    Poszli się utopić albo powiesić.

    bo przeciez romantyk to człowiek przeżywający tragiczny konflikt spowodowany rozbieżnością między wyznawanymi ideałami a rzeczywistością, człowiek skłócony ze światem i społeczeństwem, w którym żyje, buntujący się przeciw istniejącym normom społecznym, kulturalnym i obyczajowym. Bohater romantyczny to indywidualista i człowiek o niezmiernie bogatym życiu wewnętrznym, pełen sprzeczności, rozterek i wahań.
    Jedną ze stałych cech bohatera romantycznego było także przeżywanie wielkiej romantycznej miłości, która stawała się wielką namiętnością, była też dowodem - wyznawanej przez romantyków - dominacji uczuć nad rozumem. Miłość romantyczna jest najczęściej nieszczęśliwa i prowadzi bohatera do samobójczej śmierci
    Drogie panie czy Wy aby na pewno oczekujecie od nas postaw romantcznych?

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Dziewczyny - cieszcie się , że pamiętają i dają tego dowód tymi pytaniami ( aczkolwiek też mnie razi sposób ich wypowiedzi ) . Mój zawsze twierdził , że to święto komunistyczne – więc .... czasami dostałam kwiatka . A co ma do tego ustrój ? - to już zupełnie nie rozumiem . Dla mnie - to oznaka szacunku i miły gest – do którego przywiązuję dużą wagę , bez względu na daty w kalendarzu .

  7. #7

    Domyślnie

    He he he... dobrze, że pyta, co chcesz dostać, mojemu do głowy by nie przyszło dawanie mi czegokolwiek na Dzień Kobiet, Walentynki, urodziny, imieny, gwiazdke itp itd. Jak mu marudziłm pół roku i w dodatku przedstawiłam uzasadnienie ekonomiczne (promocja) to w swojej nieograniczonej dobroci i łasce kupił mi książkę przed gwiazdką

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Cwaniary. Niby nie chcom, aleć się przypomną.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  9. #9

    Domyślnie

    hi, hi Moj maz sie tlumaczy ze on by mi wszystko na tacy podal, ale ... nie ma pieniazkow Natomiast rzeczywiscie zawsze pamieta o rocznicach i zawsze dostaje kwiatka. Ubawilo mnie natomiast strasznie samo pytanie i sposob w jaki je zadal
    Aga, fajny taki maz, swieczki wokol lozka, fiu, fiu!! Moj maz stwierdzil ze on nigdy nie byl romantyczny, a szkoda ale niespodzianki potrafi zrobic. W zeszlym roku wstal bardzo rano i pojechal do Bronisz zeby kupic mi i Anusi caly pek roz A w tym roku moze jednak, pomimo pytania
    czy chcesz cos dostac na dzien kobiet?
    dostane buziaka i kwiatuszka

  10. #10

    Domyślnie

    No, mój rycerz to musi się bardzo, ale to bardzo wysilić żeby zdobyć się na romantyczny gest, bo to wcale nie w jego naturze .
    Z okazji różnych okazji dostaję prezenty i kwiatki, ale to raczej efekt kilkuletniej tresury, a nie porywów serca. A jak zdaży mu się, że sam z siebie romantycznym gestem zabłyśnie, to zawsze mi się to poniekąd podejrzane wydaje...
    Ale, co robić? Biorę z dobrodziejstwem inwentarza...

  11. #11

    Domyślnie

    No to ja chwalę "swego"
    Romantyk nie z tej ziemi !!! na urodziny (oczywiście 18 ) dostałam
    4000 sztuk Max-ów !
    I jak tu nie kochać
    Lato 2005 !

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Zdziebdzio, a te świeczki wokół łóżka to czasem nie trącają o nekrofilię?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie Re: Gdzie sie podziali?

    Cytat Napisał Zdziebdzio
    Gdzie sie podziali romantyczni mezczyzni??? ....
    Przywołany do tablicy zgłaszam się ......
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  14. #14

    Domyślnie

    Chyba kupię żonie parkiet do jej przyszłej pracowni.

  15. #15

    Domyślnie

    |Dobrze ,ze trabia ,że jest dzień kobiet, bo mój połówek przegapił by na pewno. Ostatnio mu o moich imieninach teściowa i dziadkowie przypomnieli.
    Chociaż poprawnie lokalizuje miesiąc moich urodzin więc nie jest tak strasznie
    martta

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Wiecie co?
    Nie w tym wątku

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    Zdziebdzio, a te świeczki wokół łóżka to czasem nie trącają o nekrofilię?
    No co Ty!!!!!!! Moj maz jeszcze takiego romantycznego gestu nie wykonal, ale gdyby tak mi poustawial swieczuszki w domu na podlodze to nie mailabym nic przeciwko

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    Zdziebdzio, a te świeczki wokół łóżka to czasem nie trącają o nekrofilię?

    Zareaguje bo ja pisalam ze moj moza kiedys swieczki w sypialni ustawil kolo lozka aby bylo romantycznie.

    kroyena? a ty wiesz wogole co to nekrofilja? bo watpie troszke.
    Jesli nie wiesz to podpowiem - dewiacja seksualna polegajaca na checi zaspokojenia potrzeb seksualnych z trupem.
    Nadal uwazasz ze postawienie w sypialni kilku swieczek dla zapewnienia atmosfery romantycznej to nekrofilia?
    A w takim razie swieczki na stole do obiadu tez?

    ohydne porownanie zrobiles, a jesli to mialo byc smieszne to masz specyficzne poczucie humoru - nie dla mnie.

  19. #19

    Domyślnie

    Śmieszne, bo mnie też skojarzyło się z katafalkiem i świecami wokół niego. A prawdę mówiąc, to nie najlepszy pomysł ze względu na bezpieczeństwo - może się kołderka zsunąć i zająć od świeczki. A wtedy to już baaaaardzo nieromatycznie się robi

  20. #20

    Domyślnie

    A ja myślę, że jest trochę tak: niby tęsknimy za romantycznymi facetami, ale gdyby nam przyszło z takim bujającym w obłokach romantykiem żyć na co dzień, to byśmy się nieźle napiekliły. Ja lubię w moim mężu, że jest konkretny, zdecydowany i stoi mocno na ziemi (wystarczy że ja fruwam ). Nie oczekuję od niego, ze będzie śpiewał serenady pod oknem. I wiem, że najlepszym sposobem wyrażenia jego miłości do mnie jest to, że buduje dla nas dom
    Ale oczywiście miło jest dostać bukiet czerwonych róż. Mój mąz zawsze pomięta o tym na urodziny, rocznicę, Walentynki i na Dzień Kobiet raczej też. Więcej nie wymagam.
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony